صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

فروش و خرید استپن

stepn

استپن

gmt

75,000IRR
5.41 %
0.15USDT
کمترین قیمت75,000IRR
بیشترین قیمت79,290IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

استپن

استپن


بازارهای معاملاتی استپن

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
stepn/rial
GMT/IRRاستپن/ریال
75,000
5.41 %
206,603,245 IRRمعامله

درباره استپن

استپن یک بازی کسب درآمد مبتنی بر وب3 است که در آن کاربران برای کسب پاداش باید به طور مداوم تکان بخورند، راه بروند، بدوند و سایر فعالیت‌های بدنی را انجام دهند. به این ترتیب گیمر‌ها در این بازی هم فعالیت بدنی خواهند داشت و هم درآمد خوبی کسب خواهند کرد. بازی استپن روی پلتفرم سولانا (Solana) راه‌اندازی شده است که یکی از ارز‌های دیجیتال برجسته جهانی است.

استپن اولین بازی غیرمتمرکز وب3 (Web3) و توکن‌های غیرمثلی (NFT) است که در آن گیمر‌ها برای پیشرفت در بازی باید به طور مداوم تکان خورده و حرکت کنند. در واقع در این بازی، نمی‌توانید در جای خود نشسته و تکان نخورید بلکه بالعکس هرچه بیشتر حرکت کنید، توکن‌های بیشتری کسب خواهید کرد و در نتیجه هر چه توکن‌های شما بیشتر باشند، شانس بیشتری برای دریافت دارایی‌ها و توکن‌های غیرمثلی خواهید داشت. اخیراً بازی‌های مبتنی بر بلاکچین و به خصوص بازی‌هایی که از طریق آن‌ها گیمر می‌تواند پاداش و درآمد کسب کند، رو به افزایش بوده‌اند. این بازی‌ها هرکدام با دیگری مقداری متفاوت است و وجه اشتراک میان تمامی آن‌ها کسب درآمد و دریافت پاداش است. میزان فعالیت بدنی مورد نیاز برای انجام این بازی می‌تواند برای برخی گیمر‌ها عجیب باشد. به هر حال چه کسی فکرش را می‌کرد که روزی برای برد و پیشرفت در بازی به چیزی بیشتر از انگشتان خود نیاز داشته باشیم. بازی استپن روی بلاکچین سولانا که یکی از ارز‌های محبوب و برجسته بازار است، راه‌اندازی شده است. می‌توانید از توکن‌های سولانا نیز برای خرید محصولات و کالاهای درون بازی استفاده کنید اما خود بازی از دو توکن گرین ساتوشی (GST) و توکن گرین متاورس (GMT) استفاده می‌کند. توکن گرین ساتوشی در بازی استپن ضرب می‌شود، به عنوان مثال هر زمان که گیمر در بازی حرکت کند، مثلاً راه برود یا بدود، این توکن برای او ضرب می‌شود. سپس در نهایت این توکن‌ها در بازی استپن برای خرید برخی کالا‌ها استفاده شده و سوخته می‌شوند. توکن گرین متاورس نیز، توکن حاکمیت در بازی است که از آن برای حاکمیت، پاداش، خرید و فروش در بازار و ... استفاده می‌شود. علاوه بر این، بازی استپن در حال حاضر هم در اپل استور و هم در پلی استور موجود است و علاقه‌مندان می‌توانند آن‌ها را این دو پلتفرم دانلود کنند.

تاریخچه قیمت استپن

سرمایه‌گذارانی که تمایل به خرید و فروش ارز دیجیتال استپن دارند، باید توکن گرین متاورس، با نماد اختصاری «GMT» را خریداری کنند و توکن گرین ساتوشی فقط درون بازی استپن قابل استفاده است. توکن گرین متاورس، برای اولین بار در 9 مارس 2022 به بازار جهانی عرضه شد. این رمز ارز از زمان ورود به بازار تا اواخر ماه مارس به قیمت 0/70 دلار افزایش پیدا کرد. پس از ماه مارس، گرین متاورس به سرعت صعود کرد و در 30 مارس به طور ناگهانی به قیمت 2/17 دلار افزایش پیدا کرد. این روند همچنان ادامه یافت و چند روز بعد در 4 آوریل گرین متاورس به قیمت 3 دلار افزایش پیدا کرد که بالاترین قیمتی است که این توکن تا کنون به آن رسیده است. توکن گرین متاورس در حال حاضر روند آهسته‌ای در بازار در پیش گرفته است و از اوایل آوریل تا کنون در حدود قیمت 2 دلار در نوسان است. توکن گرین متاورس در تاریخ نوشتن این مطلب در 17 آوریل 2022 با قیمت 2/57 دلار در بازار مبادله می‌شود.

کارمزد استپن

کارمزد معاملات خرید استپن در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول استپن

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال استپن به کیف پول، 100000 استپن می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.


نحوه خرید و فروش استپن

خرید استپن از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. استپن در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال استپن هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال استپن مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید استپن هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید استپن

برای خرید استپن در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار استپن مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز استپن می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید استپن خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع استپن سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید استپن تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش استپن

فرایند فروش ارز دیجیتال استپن در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش استپن و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

سوالات متداول

استپن یک بازی کسب درآمد مبتنی بر وب3 است که در آن گیمرها برای کسب پاداش باید به طور مداوم فعالیت فیزیکی داشته باشند، مثلاً راه بروند، بدوند و سایر فعالیت‌های بدنی را انجام دهند. اخیراً بازی‌های مبتنی بر بلاکچین و بازی‌های کسب درآمد، رو به افزایش بوده‌اند. بازی استپن روی بلاکچین سولانا راه‌اندازی شده است و می‌توانید از توکن‌های سولانا نیز برای خرید محصولات و کالاهای درون بازی استفاده کنید اما خود بازی از دو توکن گرین ساتوشی و توکن گرین متاورس استفاده می‌کند.

صرافی رمزینکس امکان خرید و یا فروش ارز دیجیتال استپن را به پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود اضافه کرده است. در صرافی رمزینکس می‌توانید با حضور در بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش ارز دیجیتال استپن بپردازید

اخیراً در صرافی رمزینکس این امکان اضافه شده است که کاربران به‌محض ثبت‌نام می‌توانند ارز استپن بخرند و بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشند. بعد از مدتی فرایند احراز هویت کامل و قادر به فعالیت در سطح طلایی خواهند بود

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member