تایم فارم
تایم فارم(time)

خرید و فروش تایم فارم با کم‌ترین کارمزد + چارت قیمت لحظه‌ای تایم فارم (SECOND)

آخرین قیمت به ریال

-IRR

آخرین قیمت به تتر

0.00USDT

تغییر قیمت

0 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

تایم فارم

تایم فارم

بازارهای معاملاتی تایم فارم

 • تایم فارم

  تایم فارم

  (time)

  - irr

  0 %

معرفی ارز تایم فارم (time farm)

در طی ماه‌های اخیر، ایردراپ‌های تلگرامی حسابی سر و صدا کرده‌اند. بعد از موفقیت نات کوین، مینی اپ‌های جدید در تلگرام یکی پس از دیگری از راه رسیدند و هر کدام به شیوه خاص خودشان، نظر کاربران را جلب کردند. یکی از این مینی اپ‌های جدید که نوآوری‌های تازه‌ای را رو کرده، ارز تایم فارم (Time Farm با نماد SECOND) نام دارد که در این مقاله قصد داریم آن را معرفی کنیم و نحوه خرید و فروش تایم فارم و اطلاع از قیمت تایم فارم را توضیح دهیم.

آشنایی با تایم فارم

تایم فارم (با نماد SECOND) یک پلتفرم غیرمتمرکز محسوب می‌شود که با هدف ایجاد تحولات اساسی در شیوه تعامل ما با زمان به وجود آمده تا ارزش‌گذاری و استفاده ما از ثانیه‌ها را دگرگون کند. تایم فارم به صورت یک مینی اپ در تلگرام عرضه شده است و یک فرصت هیجان‌انگیز برای کسب جوایز جذاب به صورت کاملا ساده، راحت و جذاب ارائه می‌دهد.

زمانی که از مینی اپ‌ها و بازی‌های مبتنی بر تلگرام صحبت می‌کنیم، ناخودآگاه یاد همستر کمبت، تپ سواپ، یس کوین و صد البته، موفق‌ترین آن‌ها یعنی نات کوین می‌افتیم. اما باید توجه داشته باشید که تایم فارم با همه این پروژه‌های معروف و شناخته شده‌ای که در بستر تلگرام رشد و توسعه پیدا کردند، تفاوت دارد و مسیر دیگری را در پیش گرفته است.

ایردراپ تایم فارم یک فرصت عالی فراهم می‌کند تا از ابتدای راه‌اندازی یک پروژه بلاک چینی بسیار با پتانسیل، در آن مشارکت داشته باشید و در سود آن سهیم شوید. در حال حاضر، تایم فارم بیشتر از هر چیز به عنوان یک برنامه استخراج توکن در پلتفرم تلگرام به شمار می‌رود که در آن، کاربران می‌توانند بدون سرمایه اولیه ارز دیجیتال SECOND را استخراج کنند.

مشخصات ارز دیجیتال تایم فارم
ویژگی‌ها توضیحات
نام ارز تایم فارم (Time Farm)
نماد ارز SECOND

تایم فارم چطور کار می‌کند؟

اکنون که می‌دانید ارز تایم فارم چیست، نحوه عملکرد آن را نیز توضیح می‌دهیم تا با ساز و کار آن کاملا آشنا شوید. تایم فارم به صورت یک مینی اپلیکیشن در Telegram در دسترس قرار گرفته که به کاربران خود اجازه می‌دهد به چند شیوه مختلف امتیاز کسب کنند:

 1. شروع مینی اپ و جمع‌آوری امتیاز: در این روش، که به عنوان استخراج تایم فارم هم شناخته می‌شود، کاربران می‌توانند به سادگی و فقط با هر ۴ ساعت یک بار ورود به ربات تایم فارم در تلگرام، امتیازات خود که به صورت توکن SECOND اعطاء می‌شوند را دریافت کنند. هر ۴ ساعت ۱۴۴۰۰ امتیاز به کاربران داده می‌شود که در مجموع به ۸۶۴۰۰ امتیاز در روز می‌رسد.
 2. انجام تسک‌ها: در مینی اپ تایم فارم، یکسری تسک یا کار ساده وجود دارد که کاربران با تکمیل آن‌ها می‌توانند امتیاز خود را افزایش دهند. تسک‌های متفاوتی وجود دارد، اما معمولا انجام آن‌ها بسیار سریع و راحت است. به محض اینکه تسک را تکمیل کردید، امتیاز آن را دریافت خواهید کرد.
 3. دعوت از دوستان: در صورتی که کاربران اعضای جدیدی به ربات تلگرامی تایم فارم اضافه کنند، پاداش می‌گیرند. طبیعتا، هرچه تعداد افراد دعوت شده بیشتر باشد، پاداش آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. سیستم رفرال تایم فارم، چند سطحی است. یعنی شما نه تنها از رفرال‌های مستقیم خود امتیاز می‌گیرید، بلکه از کسانی که توسط زیرمجموعه‌های شما به این بازی دعوت می‌شوند نیز تا ۵ سطح امتیاز به دست می‌آورید.

نکته: برای هر رفرال مستقیم (سطح ۱)، ۲۰ درصد امتیازات آن کاربر را دریافت می‌کنید. در سطح ۲ این میزان به ۱۰ درصد، در سطح ۳ به ۵ درصد، در سطح ۴ به ۲.۵ درصد و در سطح ۵ به ۱.۵ درصد می‌رسد.

بنیان‌گذاران ارز تایم فارم

ارز تایم فارم توسط شرکت Chrono.Tech راه‌اندازی شده که در حوزه منابع انسانی کسب‌وکارها بسیار شناخته شده است و بیش از ۷ سال در این بازار تجربه دارد. Chrono.Tech توکن خودش را هم عرضه کرده است که TIME نام دارد و مارکت کپ (ارزش بازار) کنونی آن بالای ۲۰ میلیون دلار است. ارز دیجیتال TIME در صرافی‌های بزرگی همچون ByBit، Gate، MEXC و چندین صرافی معتبر و بزرگ دیگر خرید و فروش می‌شود.

اکنون Chrono.Tech توکن جدید خود یعنی SECOND را به صورت یک مینی اپ تلگرامی راه‌اندازی کرده که در عرض مدت بسیار کوتاهی توانست از مرز ۲ میلیون کاربر عبور کند. بعد از ۲۰ روز از شروع این پروژه، تعداد کاربران آن به ۸ میلیون نفر رسید. شرکت Chrono.Tech روی ایجاد نوآوری در صنعت استخدام و حوزه وب ۳ تمرکز دارد. از ارز تایم فارم هم برای تبلیغ فرصت‌های شغلی با هدف کمک به رشد جامعه خود استفاده می‌کند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال Time Farm

ویژگی‌هایی که باعث تمایز ارز دیجیتال Time Farm شده‌اند، به شرح زیر هستند:

 • سهولت استفاده: رابط کاربری ربات تلگرامی تایم فارم بسیار ساده و کاربر پسند است و نیازی به دانش فنی خاصی برای استفاده از آن نیست. کاربران به راحتی با چند لمس ساده، می‌توانند توکن SECOND را استخراج کنند. همچنین، تسک‌هایی که برای دریافت توکن SECOND باید انجام دهید هم همگی بسیار ساده و در عرض چند دقیقه قابل انجام هستند.
 • عدم نیاز به سرمایه اولیه: استخراج ارز دیجیتال Time Farm به هیچ سرمایه‌ای نیاز ندارد. این امر تایم فارم را به گزینه‌ای جذاب برای افرادی تبدیل می‌کند که می‌خواهند بدون ریسک سرمایه، وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوند.
 • سیستم پاداش جذاب: ارز دیجیتال Time Farm برای تشویق کاربران به مشارکت در فرآیند استخراج، از سیستم پاداش چند سطحی استفاده می‌کند که تا ۵ سطح به آن‌ها پاداش می‌دهد.
 • امنیت: تایم فارم توسط شرکت Chrono.Tech توسعه یافته که سابقه‌ای ۷ ساله در ارائه فناوری‌های مالی و راه‌حل‌های منابع انسانی به کسب‌وکارها دارد. این سابقه به کاربران تایم فارم اطمینان می‌دهد که با یک پلتفرم معتبر و امن روبرو هستند. با این حال، همیشه خطرات امنیتی مربوط به استفاده از برنامه‌های تلگرام وجود دارد و کاربران باید اقدامات احتیاطی لازم را برای محافظت از اطلاعات خود انجام دهند.

کاربردهای ارز دیجیتال SECOND

در رابطه با کاربردهای ارز دیجیتال SECOND می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استخراج: کاربران از طریق مینی اپ تلگرامی تایم فارم، می‌توانند ارز دیجیتال SECOND را استخراج کنند و با فروش آن در صرافی‌های معتبر نظیر رمزینکس، درآمد به دست بیاورند.
 • مشارکت در حاکمیت پلتفرم: در آینده، کاربران ممکن است بتوانند از توکن‌های ارز دیجیتال SECOND برای رای دادن به پیشنهادات مربوط به توسعه پلتفرم تایم فارم و همچنین مشارکت در سایر فرآیندهای حاکمیتی استفاده کنند.
 • خرید و فروش تایم فارم: کاربران با خرید تایم فارم و فروش تایم فارم در صرافی‌های معتبر نظیر رمزینکس، می‌توانند از نوسانات آن سود به دست بیاورند. البته، این امر مستلزم دانش و آگاهی کافی از خرید و فروش ارز دیجیتال، تحلیل قیمت تایم فارم و رعایت اصول مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه است.
 • استیکینگ: کاربران پس از خرید تایم فارم می‌توانند با استیک (سپرده‌گذاری) توکن‌های خود و قفل کردن آن‌ها برای مدت مشخصی، توکن‌های بیشتری به دست بیاورند و با آن‌ها ارز دیجیتال خرید و فروش کنند یا به تتر تبدیل نمایند.

تعداد توکن‌های در گردش ارز تایم فارم

با توجه به اینکه ارز تایم فارم هنوز در صرافی‌ها لیست نشده، اطلاعاتی در مورد تعداد توکن‌های در گردش آن وجود ندارد. به محض لیست شدن این ارز در رمزینکس، این بخش تکمیل خواهد شد.

خرید و فروش تایم فارم

در حال حاضر برای خرید و فروش تایم فارم در اکثر صرافی‌های خارجی باید احراز هویت انجام داد. اما به دلیل تحریم‌ها، امکان انجام این کار برای کاربران ایرانی وجود ندارد. حتی اگر مرحله احراز هویت را هم با موفقیت پشت سر بگذارید، به محض اینکه مشخص شود با IP ایران در این صرافی‌ها فعالیت می‌کنید، حساب شما به همراه تمام دارایی‌هایتان مسدود خواهد شد.

برای جلوگیری از این مشکل و خرید و فروش تایم فارم با خیال راحت، به رمزینکس مراجعه کنید که یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال است. در رمزینکس، شما امکان خرید تایم فارم و فروش تایم فارم را به صورت ریالی به دست می‌آورید و همچنین، به لطف وجود چارت لحظه‌ای قیمت تایم فارم، می‌توانید تحلیل‌های خود را هم انجام دهید.

شما در رمزینکس می‌توانید جدیدترین پروژه‌های محبوب ارز دیجیتال که ترند شده‌اند را همزمان با صرافی‌های معتبر و بزرگ دنیا خرید و فروش کنید. نمونه بارز آن، همین تایم فارم و سایر مینی اپ‌های تلگرامی است. برای استفاده از این امکانات تنها کافی است با شماره موبایل یا آدرس ایمیل خود برای ثبت نام در رمزینکس اقدام کنید. اگرچه احراز هویت در رمزینکس اجباری نیست، اما امکانات بیشتری نظیر برداشت ارز دیجیتال و واریز ریال شناسه‌دار در اختیار شما قرار می‌دهد.

در حال حاضر تایم فارم هنوز در صرافی‌ها لیست نشده و قابل خرید و فروش نیست. به محض لیست شدن در صرافی‌های معتبر دنیا، رمزینکس امکان خرید و فروش آن با ریال و تتر را فراهم خواهد کرد.

نگهداری ارز دیجیتال Time Farm

شیوه‌های مختلفی برای نگهداری ارز دیجیتال Time Farm وجود دارد:

 • کیف پول نرم افزاری: این نوع ولت‌ها را می‌توان به سادگی از طریق اپلیکیشن یا افزونه مرورگر روی گوشی موبایل یا سیستم دسکتاپ خود نصب کرد. برای مشاهده و مدیریت دارایی‌های خود در این نوع کیف پول‌ها به اینترنت نیاز دارید، اما می‌توانید از مزایایی همچون سرعت انتقال بالا و دسترسی سریع به دارایی‌های خود بهره‌مند شوید. Trust Wallet و Coinomi دو نمونه از محبوب‌ترین‌های آن‌ها هستند.
 • کیف پول سخت افزاری: این نوع ولت‌ها به صورت دستگاه‌های فیزیکی در دسترس هستند و کلید خصوصی را به صورت آفلاین نگه می‌دارند. به همین دلیل، ریسک هک یا حمله فیشینگ ندارند. Trezor و Ledger دو نمونه از محبوب‌ترین‌های آن‌ها هستند.
 • کیف پول رمزینکس: تمامی ارزهای قابل خرید و فروش در صرافی رمزینکس از جمله تایم فارم را می‌توانید در آن نگه دارید. کیف پول رمزینکس سرعت انتقال بسیار بالایی دارد و جزو امن‌ترین کیف پول‌های کریپتو به شمار می‌رود. همچنین، با ارائه یک محیط کاربری فارسی، امکان مدیریت آسان دارایی‌ها را فراهم می‌آورد.

آینده تایم فارم

با توجه به نقشه راه تایم فارم که روی رشد و نوآوری در این پلتفرم و افزایش مشارکت جامعه کاربران آن تمرکز بسیار زیادی دارد، می‌توان به آینده تایم فارم امیدوار بود. تایم فارم، پتانسیل بسیار زیادی برای موفقیت در عرصه کریپتو دارد، به طوری که می‌تواند به بخش بزرگ و تاثیرگذاری از اکوسیستم Chrono تبدیل شود.

با این وجود، لازم است توجه داشته باشید که دنیای ارزهای دیجیتال به هیچ وجه قابل پیش‌بینی نیست. عوامل زیادی در آینده تایم فارم و هر ارز دیجیتال دیگری تاثیرگذار هستند که از این دست می‌توان به رشد و توسعه خود ارز و برخی عوامل بیرونی نظیر وضعیت بازار ارزهای دیجیتال یا قوانین و مقررات دولت‌ها اشاره کرد.

این مقاله با توجه به نوسانات و عوامل مختلف تاثیرگذار بر بازار کنونی برای کمک به شما در تصمیم‌گیری بهتر نوشته شده و رمزینکس مسئولیتی نسبت به تغییرات آینده و سود و زیان شما نخواهد داشت.

کارمزد خرید و فروش تایم فارم

کارمزد معاملات خرید تایم فارم در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول تایم فارم

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال تایم فارم به کیف پول، 5 تایم فارم می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

تایم فارم یک برنامه استخراج توکن در تلگرام است که در ازای انجام یکسری از کارها نظیر دعوت کردن از دوستان و انجام تسک‌های مختلف، توکن SECOND پاداش می‌دهد.

در حال حاضر هنوز ارز تایم فارم در هیچ صرافی لیست نشده. اما طبق اظهارات تیم توسعه‌دهنده آن، صرافی CEX اولین صرافی خواهد بود که ارز تایم فارم را لیست می‌کند. تاریخ آن هنوز مشخص نیست، اما به محض اینکه خرید و فروش تایم فارم در این صرافی شروع شود، شما هم می‌توانید در رمزینکس به صورت ریالی آن را خرید و فروش کنید.

برای فروش تایم فارم تنها کافی است با یک شماره موبایل یا آدرس ایمیل در صرافی رمزینکس حساب کاربری ایجاد نموده و یک سفارش فروش ثبت کنید.

برای بررسی قیمت و نرخ دقیق ارز تایم فارم به ریال، تتر و تومان، رمزینکس را بررسی نمایید.

در حال حاضر ارز تایم فارم تلگرام هنوز در هیچ صرافی لیست نشده و قابل خرید و فروش نیست. تاریخ دقیق لیست شدن آن نیز هنوز مشخص نشده است.

خیر، در رمزینکس فقط در صورت تمایل به برداشت ارز دیجیتال و واریز ریال شناسه‌دار باید احراز هویت کنید که آن هم برای سهولت کاربران، در دو سطح پایه و ویژه قابل انجام است.

رمزینکس، جدیدترین پروژه‌های محبوب ارز دیجیتال نظیر تایم فارم را همزمان با بایننس و سایر صرافی‌های معتبر خارجی لیست می‌کند. همچنین، با بیش از ۲ میلیون کاربر ثبت نام شده، ثابت کرده که یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال است.