خرید ویچین (VET)

وی چین (VeChain) یک پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین است که اطلاعات درست را از آنچه در یک زنجیره تأمین روی می‌دهد، ذخیره می‌کند. در حال حاضر از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) هم پشتیبانی می‌کند. تیم توسعه قوی، کاربردهای زیاد و جذاب همگی باعث شده‌اند که کاربران به خرید وی چین ترغیب شوند. در داخل ایران هم می‌توانید از طریق بازار معاملاتی همتا به همتای رمزینکس نسبت به خرید و فروش این رمز ارز اقدام کنید.

خرید ویچین

درباره ویچین

وی چین (VeChain) از یک بلاک‌چین خصوصی به یک پلتفرم بلاک‌چین چند کارکردی عمومی ارتقا یافته است. تیمی که در پشت توسعه وی چین قرار گرفته، این توانایی را داشته است که محصولی پرتقاضا تولید کند و در حال حاضر به یک پلتفرم جهانی ویژه برای کسب‌وکارها تبدیل شده است.

پروژه وی چین مجموعه‌ای از راهکارها را برای ساده کردن یکپارچه‌سازی بلاک‌چین در میان کسب‌وکارها ارائه می‌دهد. انعطاف این پلتفرم به شما اجازه می‌دهد یک محصول را از کارخانه تا مصرف‌کننده نهایی پیگیری کنید.

پروژه وی چین در سال 2015 آغاز به کار کرد. این پروژه در ابتدا به عنوان یک سیستم مدیریت زنجیره تأمین و یک سیستم ضد تقلبِ مبتنی بر تکنولوژی‌های بلاک‌چین و اینترنت اشیا مطرح شد. در ماه دسامبر 2017 اما این محصول باز برندسازی شده و از نو تحت عنوان بلاک‌چین ویچین‌تور (VeChainThor) برای پشتیبانی از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) مورد افتتاح مجدد قرار گرفت.

بهینه‌سازی زنجیره تأمین، محافظت در مقابل تقلب، اطمینان از ایمنی محصول و شناسایی اصالت محصول، و موارد مشابه دیگر از مهم‌ترین اهدافی هستند که توسط پروژه وی چین دنبال می‌شود.

بلاک‌چین ویچین‌تور بر پایه بلاک‌چین اتریوم که بیش از همه به عنوان پلتفرمی برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز شناخته می‌شود، استوار شده است. وی چین برخی از بلاک‌های فنی خود را از اتریوم وام گرفته است.

آمار و اطلاعات بازار ویچین
وکتور پس زمینه
x
IRR
مقدار
0.01
قیمت
IRR
0
قیمت کل
IRR
0

تاریخچه قیمت ویچین

ارز دیجیتال وی چین در جولای سال 2018 وارد بازار معاملاتی صرافی‌های ارز دیجیتال شد. قیمت وی چین در آغاز کار در بازه 0/02 تا 0/026 دلار در نوسان بود. بعد از مدت کوتاهی روند کاهش قیمت این رمزارز شروع شد و قیمت آن به 0/006 دلار رسید.

این افت بلافاصله با یک اصلاح همراه شد و قیمت در تاریخ 4 سپتامبر به رقم 0/0198 دلار رسید. متأسفانه این اصلاح هم موقتی بود و با یک افت طولانی ادامه پیدا کرد. در تاریخ 16 دسامبر آن سال، قیمت آن تا سطح 0/0033 دلار افت کرد. قیمت وی چین در سال 2018 با نرخ 0/004 دلار بسته شد.

قیمت وی چین در سال 2019 در چند ماه ابتدایی در بازه قیمتی 0/005 تا 0/0036 در نوسان بود. در ماه مارس همان سال با افزایش ارزش به قیمت‌های 0/0079 دلار رسید. روند صعودی با مقداری نوسان ادامه داشت و در ژوئن همان سال قیمت آن به 0/0098 دلار رسید. در ادامه سال 2019 قیمت وی چین با افت همراه بود و در انتهای سال با قیمت‌های 0/0056 دلار خرید و فروش می‌شد.

رشد قیمت ارز دیجیتال وی چین در سال 2020 روند خود را در پیش گرفت. در 15 فوریه سطح مقاومتی 0/0082 دلار را دوباره امتحان کرد قادر به گذر از آن نبود. در 13 مارس، وی چین یک سطح کف قیمتی جدید را با نرخ 0/0016 دلار تجربه کرد.

اما بعد از آن، این ارز دیجیتال شروع به رشد آهسته اما مطمئن کرد. در 11 ژوئن، وی چین سطح مقاومتی خود را با نرخ 0/0082 شکست و خریداران، قیمت آن را تا ماه جولای به رقم 0/022 دلار بالا کشیدند. یک اصلاح قیمت در پی این رشد، قیمت وی چین را به رقم 0/0146 دلار کاهش داد. در نهایت، وی چین سال 2020 را با قیمت 0/019 به پایان برد.

سال 2021 برای ارز دیجیتال وی چین (VET) سال خوبی بود. روند صعودی شیب بیشتری به خود گرفت. در همان ابتدا قیمت آن به بیش از 0/03 دلار هم رسید. در ادامه روند صعودی، قیمت ارز دیجیتال وی چین در ماه می سال 2021 به 0/235 دلار رسید.

راهنمای خرید و فروش ویچین در رمزینکس

خرید ویچین از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. ویچین در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال ویچین هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

 • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
 • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
 • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
 • تکمیل فرایند احراز هویت
 • فعال شدن سطح طلایی برای شما
 • واریز ریال به حساب
 • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
 • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
 • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال ویچین مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید ویچین هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید ویچین

برای خرید ویچین در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار ویچین مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز ویچین می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید ویچین خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع ویچین سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید ویچین تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش ویچین

فرایند فروش ارز دیجیتال ویچین در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش ویچین و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

کارمزد خرید و فروش ویچین در صرافی رمزینکس

کارمزد معاملات خرید ویچین در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

کارمزد سفارش‌دهنده

 • حجم معاملات ماهیانه کمتر از 50 میلیون تومان با کارمزد 0/3 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 50 تا 200 میلیون تومان با کارمزد 0/2 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 200 تا 500 میلیون تومان با کارمزد 0/15 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 500 میلیون تومان و بیشتر با کارمزد 0/12 درصد

کارمزد سفارش‌پذیر

 • حجم معاملات ماهیانه کمتر از 50 میلیون تومان با کارمزد 0/32 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 50 تا 200 میلیون تومان با کارمزد 0/25 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 200 تا 500 میلیون تومان با کارمزد 0/2 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 500 میلیون تومان و بیشتر با کارمزد 0/18 درصد

کامزد انتقال به کیف پول ویچین

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ویچین به کیف پول، 500 ویچین می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول درباره ارز دیجیتال ویچین

1 ارز دیجیتال وی چین چیست؟
2 از کجا وی چین بخریم؟
3 آیا برای خرید وی چین نیاز به احراز هویت داریم؟
4 آینده وی چین چگونه خواهد بود؟
5 آیا وی چین را می‌توان استخراج کرد؟

پاسخ

وی چین یک بلاک‌چین است که برای ساده سازی مدیریت زنجیره تأمین ایجاد شده است. این پلتفرم در اصل به عنوان راهی برای تعیین جعلی بودن یا نبودن یک محصول واقعی و جلوگیری از تقلب و تخریب ایجاد شد. وی چین از آن زمان توسط شرکت‌های بزرگ برای کمک به ردیابی همه نوع کالا، از تولید نوشیدنی گرفته تا تولید خودرو، مورد استفاده قرار گرفت.

اینستاگرام 2توییتر 2آپارات 2تلگرام 2