انکور پروتکل
انکور پروتکل(anc)

خرید و فروش انکور پروتکل با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای انکور پروتکل (ANC)

آخرین قیمت به ریال

1,266IRR

آخرین قیمت به تتر

0.0021USDT

تغییر قیمت

4.2 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

انکور پروتکل

انکور پروتکل

بازارهای معاملاتی انکور پروتکل

 • انکور پروتکل

  انکور پروتکل

  (anc)

  1,266 irr

  4.2 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز انکور پروتکل (anchor protocol)

در دنیای رو به رشد دیفای، پروتکل‌های جدیدی دائما در حال ظهور هستند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در میان این پروتکل‌ها، انکور پروتکل (Anchor Protocol با نماد ANC) به عنوان یک پلتفرم وام دهی و استقراض با استیبل کوین UST، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در ادامه ضمن معرفی ارز انکور پروتکل، نحوه خرید و فروش انکور پروتکل، اطلاع از قیمت انکور پروتکل و آینده این ارز را توضیح می‌دهیم.

معرفی ارز انکور پروتکل

لوگوی ارز انکور پروتکل ANC و صرافی دیجیتال رمزینکس

انکور پروتکل (Anchor Protocol) یک پلتفرم وام دهی و استقراض با استیبل کوین UST محسوب می‌شود که روی بلاک چین ترا (Terra) توسعه پیدا کرده است. این پروتکل، به کاربران امکان می‌دهد تا با وثیقه گذاری دارایی‌های خود، وام‌های UST با نرخ بهره ثابت دریافت کنند.

ارز انکور پروتکل (ANC) توکن حاکمیتی این پلتفرم است که به دارندگان آن حق رای در مورد آینده پروتکل و همچنین دریافت پاداش از طریق استیکینگ و کارمزد تراکنش‌ها را می‌دهد. شما با خرید ارز انکور پروتکل یا فروش ارز انکور پروتکل می‌توانید با استیکینگ توکن‌های خود، پاداش ANC دریافت کنید.

معرفی خالقان ارز انکور پروتکل

سکه ارز انکور پروتکل همراه با نمودارهای قیمتی و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

تیم انکور پروتکل متشکل از افراد با تجربه و متخصص در زمینه بلاک چین و دیفای است که با برنامه‌ریزی دقیق، قیمت ارز انکور پروتکل را متعادل نگه داشته‌اند. اعضای کلیدی تیم ارز دیجیتال Anchor Protocol را در ادامه معرفی می‌کنیم:

 • دو کوان (Do Kwon): بنیان‌گذار و مدیر عامل Terraform Labs، شرکت توسعه دهنده بلاک چین ترا و انکور پروتکل که سابقه کار در زمینه بلاک چین و ارزهای دیجیتال را دارد و از جمله بنیان‌گذاران پلتفرم Terra هم هست.
 • مارک لارسن (Mark Larsen): مدیر ارشد عملیات Terraform Labs که سابقه کار در زمینه استارت آپ‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری دارد. 
 • توماس مان (Thomas Mann): مدیر ارشد فناوری Terraform Labs که سابقه کار در زمینه بلاک چین و ارزهای دیجیتال دارد و از جمله بنیان‌گذاران پلتفرم Cosmos هم هست.
 • الکس کیم (Alex Kim): مدیر ارشد بازاریابی Terraform Labs که سابقه کار در زمینه بازاریابی و ارتباطات دارد.

علاوه بر اعضای کلیدی، تیم انکور پروتکل شامل تعدادی از مهندسان، طراحان و محققان با تجربه در زمینه بلاک چین و دیفای است که با همکاری هم موفق به کنترل قیمت انکور پروتکل شده‌اند.

ویژگی‌های ارز انکور پروتکل

نماد ارز دیجیتال Anchor Protocol و صرافی رمزینکس

درخصوص ویژگی‌های ارز دیجیتال Anchor Protocol می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حاکمیت: دارندگان توکن ANC می‌توانند در مورد آینده پروتکل و مواردی از جمله پارامترهای کلیدی مانند نرخ بهره و وثیقه‌گذاری رای بدهند و آن را اداره کنند. این امر به دارندگان ANC قدرت می‌دهد تا در جهت‌گیری و توسعه پروتکل نقش داشته باشند.
 • استیکینگ: دارندگان توکن ANC می‌توانند با استیک کردن توکن‌های خود، پاداش ANC دریافت کنند. برای این منظور، باید پس از خرید انکور پروتکل آن را سپرده‌گذاری کنند. این پاداش‌ها به عنوان انگیزه‌ای برای دارندگان ANC عمل می‌کند تا توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند و به امنیت و ثبات پروتکل انکور کمک کنند.
 • کاهش کارمزد تراکنش‌ها: دارندگان توکن ANC می‌توانند از تخفیف در کارمزد تراکنش‌ها در پلتفرم انکور پروتکل استفاده کنند. این امر می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای کاربران فعال در پلتفرم Anchor Protocol منجر شود.
 • نقدینگی: توکن ANC در صرافی‌های ارز دیجیتال زیادی قابل معامله است و همه کاربران می‌توانند خرید و فروش انکور پروتکل را انجام دهند. این امر می‌تواند برای سرمایه‌گذاران انگیزه‌بخش باشد و به افزایش قیمت انکور پروتکل و همچنین رشد نرخ خرید و فروش انکور پروتکل منجر شود.
 • عرضه محدود: تعداد کل توکن‌های ANC محدود است که می‌تواند به حفظ ارزش آن در طول زمان کمک کند.

کاربردهای ارز دیجیتال Anchor Protocol

مهم‌ترین کاربردهای ارز دیجیتال Anchor Protocol عبارت هستند از:

 • پرداخت وثیقه: کاربران می‌توانند از ANC برای وثیقه‌گذاری وام‌ها در پلتفرم انکور پروتکل استفاده کنند.
 • شرکت در حراج‌ها: توکن ANC می‌تواند برای شرکت در حراج‌هایی که در پلتفرم انکور پروتکل برگزار می‌شود، استفاده شود.
 • تامین نقدینگی: ANC می‌تواند برای تامین نقدینگی در استخرهای نقدینگی در پلتفرم انکور پروتکل استفاده شود.

تعداد توکن‌های در گردش ارز انکور پروتکل

تا این لحظه که این مطلب در حال نگارش است، ۵ میلیون و ۹۹۹ هزار و ۹۹۴ توکن ANC در گردش وجود دارد که می‌تواند کم یا زیاد شود. زیرا توکن‌های جدید ANC به طور منظم به عنوان پاداش استیکینگ ضرب می‌شوند و از طرفی دیگر، هرازگاهی تعدادی از توکن‌های ANC سوزانده می‌شوند. تعداد توکن‌های در گردش ANC می‌تواند بر قیمت انکور پروتکل تاثیر بگذارد. 

به طور کلی، با افزایش تعداد توکن‌های در گردش، ارزش هر توکن کاهش می‌یابد و قیمت ارز انکور پروتکل هم از همین قاعده پیروی می‌کند. البته، باید به خاطر داشته باشید که تعداد توکن‌های در گردش ANC فقط یکی از عوامل متعددی است که بر قیمت ارز انکور پروتکل تاثیر می‌گذارد. سایر عوامل عبارتند از تقاضا برای خرید انکور پروتکل، تقاضا برای فروش انکور پروتکل، اخبار و رویدادهای مربوط به آن و شرایط کلی بازار ارزهای دیجیتال.

خرید و فروش ارز انکور پروتکل در رمزینکس

خرید و فروش ارز دیجیتال Anchor Protocol با نماد ANC در بسیاری از صرافی‌های متمرکز از جمله بایننس، کوین بیس و کوکوین و صرافی‌های غیرمتمرکز نظیر یونی سواپ و پنکیک سواپ قابل خرید و فروش است. البته، صرافی‌های خارجی همیشه ریسک مسدود شدن حساب و تحریم را هم دارند که باید به آن توجه داشته باشید. با توجه به این موضوع، بهتر است از فرصتی که صرافی رمزینکس فراهم کرده، برای خرید انکور پروتکل استفاده کنید.

رمزینکس یک صرافی معتبر ایرانی است که هم امکان خرید انکور پروتکل و هم فروش انکور پروتکل را به صورت ریالی فراهم کرده است. به این ترتیب، دیگر نیاز نیست نگران تحریم یا مسدود شدن حساب کاربری خود در صرافی‌های خارجی باشید. 

علاوه‌بر ارز دیجیتال Anchor Protocol ده‌ها ارز دیگر را نیز می‌توانید در رمزینکس معامله کنید. خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس با کم‌ترین کارمزد انجام می‌شود و شما برای انجام این کار، فقط باید با یک شماره موبایل یا آدرس ایمیل، ثبت نام در رمزینکس را انجام دهید. پس از طی کردن مراحل احراز هویت در رمزینکس می‌توانید هر ارز معتبری که مد نظر دارید را با کم‌ترین کارمزد خرید و فروش کنید.

هم اکنون می‌توانید در لیست رمز‌ارزهای رمزینکس قیمت لحظه ای ارز دیجیتال مورد نظر خود را ببینید. این لیست شامل قیمت روز اتریوم، ارز پولکادات DOT، ارز کوزاما KSM و دیگر رمز‌ارزها است.

نگهداری ارز انکور پروتکل (ANC)

برای نگهداری ارز انکور پروتکل (ANC) می‌توانید از کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کنید. از بین کیف پول‌های نرم افزاری، تراست والت و متامسک برای نگهداری ANC مناسب هستند. این کیف پول‌ها رابط کاربری ساده‌ای دارند و برای کاربران مبتدی مناسب هستند.

از بین کیف پول‌های سخت افزاری نیز می‌توانید از لجر و ترزور برای نگهداری امن ANC استفاده کنید. این کیف پول‌ها به صورت آفلاین ذخیره می‌شوند و امنیت بیشتری را برای رمزارزهای شما فراهم می‌کنند. در نهایت، بسته به ترجیحات و نیازهای خود، می‌توانید از طریق یکی از این دو روش، ارز دیجیتال Anchor Protocol را نگهداری کنید.

آینده ارز انکور پروتکل

آینده ارز انکور پروتکل (ANC) به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین‌های آن‌ها، رشد و پذیرش این پلتفرم است. اگر پلتفرم Anchor Protocol به رشد خود ادامه دهد و کاربران بیشتری را جذب کند، تقاضا برای ANC نیز افزایش خواهد یافت و منجر به رشد تقاضا برای خرید انکور پروتکل خواهد شد.

اما اگر این پلتفرم رشد نکند، فروش انکور پروتکل بیشتر می‌شود و در پی آن، قیمت انکور پروتکل نیز کاهش می‌یابد. این پروتکل رقبای بزرگی نظیر AAVE و Compound هم دارد که می‌توانند بر قیمت ارز انکور پروتکل و تقاضا برای خرید و فروش انکور پروتکل تاثیرگذار باشند.

به طور کلی، اگر تیم انکور پروتکل به توسعه و نوآوری در پلتفرم خود ادامه دهد، می‌توان به آینده این ارز امیدوار بود. در غیر این صورت، رشد قیمت ارز انکور پروتکل بعید به نظر می‌رسد. در حال حاضر، پیش‌بینی دقیق آینده ANC دشوار است.

کارمزد خرید و فروش انکور پروتکل

کارمزد معاملات خرید انکور پروتکل در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول انکور پروتکل

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال انکور پروتکل به کیف پول، 300 انکور پروتکل می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

انکور پروتکل یک پروتکل وام‌دهی و استقراض غیرمتمرکز روی بلاک چین Terra است که به کاربران امکان می‌دهد با سپرده‌گذاری استیبل کوین UST، سود ۲۰ درصدی دریافت کنند.

ANC توکن حاکمیتی پلتفرم انکور پروتکل است که به دارندگان آن حق رای در مورد آینده پروتکل، دریافت پاداش از طریق استیکینگ و تخفیف در کارمزدها را می‌دهد.

ارز انکور پروتکل را می‌توان در صرافی‌های متمرکز مانند بایننس و کوکوین و همچنین صرافی‌های غیرمتمرکز مانند یونی سواپ و پنکیک سواپ خریداری کرد. اما بهترین راه خرید و فروش انکور پروتکل، مراجعه به صرافی ایرانی رمزینکس است که امکان خرید انکور پروتکل به صورت ریالی را هم فراهم کرده است.

مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری در ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاری در ANC نیز با ریسک‌هایی همراه است. قبل از این کار، مهم است که به خوبی تحقیق کنید و از ریسک‌های مرتبط با این موضوع آگاه باشید.

ارز انکور پروتکل را می‌توان در تمامی کیف پول‌های کریپتو مانند تراست والت، متامسک، لجر و ترزور ذخیره کرد.