صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

فروش و خرید ایپ ان‌اف‌تی

1000apenft

ایپ ان‌اف‌تی (هزارتایی)

1000nft

159IRR
0 %
0.00USDT
کمترین قیمت159IRR
بیشترین قیمت159IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

ایپ ان‌اف‌تی (هزارتایی)

ایپ ان‌اف‌تی (هزارتایی)


بازارهای معاملاتی ایپ ان‌اف‌تی

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
1000apenft/rial
1000NFT/IRRایپ ان‌اف‌تی (هزارتایی)/ریال
159
0 %
8,961 IRRمعامله

درباره ایپ ان‌اف‌تی

ایپ ان اف تی یک پروژه مبتنی بر بلاکچین است که موفق شده برای اولین بار مانند پل ارتباطی میان توکن‌های غیرمثلثی (NFT) و آثار هنری ایجاد کند. ایپ ان اف تی سعی دارد بستری مناسب برای معاملات مربوط به آثار هنری در قالب دارایی‌های دیجیتال فراهم آورد و علی رغم نوپا بودن، برنامه‌های دقیق و تیم پشتیبانی کارآزموده‌ای دارد.

یپ ان اف تی بیشتر از آن‌که شبیه یک نمایشگاه باشد، شبیه یک ساختمان هنری بسیار بزرگ است که علاوه بر خرید و فروش آثار هنری، امکانات دیگری همچون برگزاری نمایشگاه‌ها، جمع‌آوری پول برای خیریه، سرمایه‌گذاری روی آثار هنری، حمایت‌های مالی از نمایشگاه‌های هنری و... نیز ارائه می‌کند

ایپ ان اف تی برای اولین بار در اواخر مارس سال ۲۰۲۱ توسط استیو لیو (Steve Z. liu)، فردی فعال در حوزه بازار‌های مالی و آشنا به دنیای اقتصاد با سابقه کار در موسسه‌های مالی بین‌المللی راه اندازی شد. سایر دست‌اندرکاران پروژه شامل افراد شناخته شده در حوزه هنر و مهندسین کارآزموده در حوزه بلاکچین و اینترنت هستند.

ایپ ان اف تی بر روی بلاکچین‌های ترون و اتریوم فعالیت می‌کند. توکن بومی ایپ ان اف تی، توکن غیرمثلثی که مبتنی بر بلاکچین‌های ترون و اتریوم طراحی شده است که علاوه بر ایپ ان اف تی در بسیاری از پلتفرم‌ها و بلاکچین‌های دیگر نیز استفاده می‌شود.

توکن‌های غیرمثلثی یک نوع توکن حاکمیتی هستند که دارندگان آن می‌توانند در مورد آثار وارد شده به مجموعه ایپ ان اف تی اظهار نظر کرده و رأی خود را مطابق میزان توکنی که دارند، صادر کنند.

پس از تأیید آثار هنری در شبکه، این آثار در قالب توکن‌های غیرمثلثی در شبکه تورنت (Torrent) که در واقع بزرگ‌ترین شبکه ذخیره‌سازی اطلاعات و داده‌های توزیع شده محسوب می‌شود، ذخیره شده و به عنوان دارایی‌های دیجیتال قابل خرید و فروش خواهند بود.

پروژه ایپ ان اف تی (APENFT) کاملاً نوپا و منحصر به فرد است و برای پیشرفت بیشتر، همکاری گسترده‌ای با هنرمندان خوش ذوقی که مایل‌اند آثار خود را به صورت دارایی‌های دیجیتال به نمایش یا در معرض فروش بگذارند داشته است که از جمله این هنرمندان می‌توان به بیپل (Beeple) اشاره نمود.

چندین اثر از بیپل در پلتفرم ایپ ان اف تی در معرض فروش گذاشته شده که ارزش یکی از آن‌ها بالغ بر ۶ میلیون دلار است. علاوه بر آثار هنرمندان امروزی، آثار فاخری از اساتید نقاشی مثل پابلو پیکاسو نیز در مجموعه آثار ایپ ان اف تی به چشم می‌خورد.


تاریخچه قیمت ایپ ان‌اف‌تی

ارز دیجیتال ایپ ان اف تی (APENFT) برای اولین بار در ۱ ژوئن ۲۰۲۱ با قیمت ۰۰۰۰۰۳۵/۰ دلار عرضه شده است.

قیمت ایپ ان اف در ۵ سپتامبر سال ۲۰۲۱ به بالاترین مقدار خود یعنی ۰۰۰۰۰۷/۰ دلار رسید و کمترین قیمت ثبت شده برای این ارز مربوط به تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۲۱ است که قیمت هر واحد آن با قیمت ۰۰۰۰۰۱۵/۰ دلار معامله شده است.

در حال حاضر، در تاریخ نگارش این مطلب مصادف با ۲۸ ژانویه ۲۰۲۲ (۸ بهمن ۱۴۰۰) هر ان اف تی ۰۰۰۰۰۱۹/۰ دلار قیمت دارد.


کارمزد ایپ ان‌اف‌تی

کارمزد معاملات خرید ایپ ان‌اف‌تی در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول ایپ ان‌اف‌تی

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ایپ ان‌اف‌تی به کیف پول، 10000 ایپ ان‌اف‌تی می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.


نحوه خرید و فروش ایپ ان‌اف‌تی

خرید ایپ ان‌اف‌تی از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. ایپ ان‌اف‌تی در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال ایپ ان‌اف‌تی هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال ایپ ان‌اف‌تی مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید ایپ ان‌اف‌تی هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید ایپ ان‌اف‌تی

برای خرید ایپ ان‌اف‌تی در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار ایپ ان‌اف‌تی مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز ایپ ان‌اف‌تی می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید ایپ ان‌اف‌تی خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع ایپ ان‌اف‌تی سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید ایپ ان‌اف‌تی تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش ایپ ان‌اف‌تی

فرایند فروش ارز دیجیتال ایپ ان‌اف‌تی در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش ایپ ان‌اف‌تی و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

سوالات متداول

ایپ ان اف تی یک پروژه مبتنی بر بلاکچین ترون و اتریوم است که آثار هنری را در قالب توکن‌های غیر مثلثی در معرض نمایش یا به فروش گذاشته و بستر مناسبی برای فعالیت هنرمندان علاقه‌مند به دنیای بلاکچین محسوب می‌شود. ارز بومی این پروژه یک نوع توکن غیرمثلثی است که کاربران می‌توانند علاوه بر خرید و فروش، از آن برای شرکت در نظرسنجی‌ها استفاده کنند

صرافی رمزینکس امکان خرید و یا فروش ارز دیجیتال ایپ ان‌اف‌ تی را به پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود اضافه کرده است. در صرافی رمزینکس می‌توانید با حضور در بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش ارز دیجیتال ایپ ان‌اف‌ تی بپردازید

اخیراً در صرافی رمزینکس این امکان اضافه شده است که کاربران به‌محض ثبت‌نام می‌توانند ارز ایپ ان‌اف‌ تی بخرند و بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشند. بعد از مدتی فرایند احراز هویت کامل و قادر به فعالیت در سطح طلایی خواهند بود

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member