صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

خرید و فروش ارز BOB + قیمت لحظه ای

100bob

باب (صدتایی)

100bob

201IRR
5.63 %
0.00USDT
کمترین قیمت200IRR
بیشترین قیمت217IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

باب (صدتایی)

باب (صدتایی)


بازارهای معاملاتی باب

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
100bob/rial
100BOB/IRRباب (صدتایی)/ریال
201
5.63 %
5,322,011,182 IRRمعامله

معرفی میم کوین BOB

در دنیای ارز‌های دیجیتال، ظهور میم‌کوین‌ها توانست توجه بسیاری از افراد و علاقه‌مندان را به خود جلب کند. یکی از جدید‌ترین میم‌کوین‌ها BOB توکن اصلی ربات Explain This Bob است. ارز bob token در آوریل ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد و در عرض دو هفته، رشد ۴۷۴۴٪ قیمت و افزایش ۱۰ برابری حجم معاملات را تجربه کرد. این نوع رشد، محبوبیت توکن را در بازه زمانی کوتاه مدت نشان می‌دهد. 

همچنین این ارز توانست علاقه بسیاری از سرمایه‌گذاران برجسته، از‌‌جمله ایلان ماسک را، بر‌انگیزد. به طوری‌که توییت او در این رابطه، یکی از اصلی‌ترین دلایل رشد قیمت توکن باب محسوب می‌شود. 

در دنیای میم‌کوین‌ها، باب نیز در کنار سایر کوین‌هایی از‌‌جمله MONG، FLOKI، TURBO و OGGY در حال رشد و ایجاد جایگاهی برای خود در این بازار است. البته همانطور که می‌بینیم، رشد انفجاری بسیاری از میم‌کوین‌ها، نشانه‌ای از محبوبیت آن‌ها میان سرمایه‌گذاران است.

شاید در نگاه اول مکانیزم این میم‌کوین بسیار ساده به نظر برسد، اما با نگاهی جزئی‌تر، متوجه می‌شویم که با نماد پشت حساب توییتری Bob Is Here To Explain روبه‌رو هستیم. این بات به افرادی‌که در توییت‌های خود @ExplainThisBob را تگ می‌کنند، پاسخ می‌دهد و از بابت پاسخ دادن به هر نوع توییتی، به خود می‌بالد. 

بر‌اساس سایت کوین مارکت کپ، توکن BOB دارای سقف عرضه ۶۹۰ میلیارد توکن بوده و تعداد توکن‌های در گردش آن اعلام نشده‌اند. 

همانطور که گفتیم، با رشد بسیار زیاد و سریع قیمت ارز BOB، برای بسیاری از افراد سوال پیش می‌آید که آیا این رشد ادامه‌دار خواهد بود یا سقوطی ناگهانی رخ خواهد داد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که به طور کلی پیش‌بینی قیمت ارز‌های دیجیتال مشکل است و به طور قطع نمی‌توان در رابطه با این موضوع نظر داد. با این اوصاف درباره ارز bob token نیز نظرات مختلفی وجود دارد؛ برخی روند قیمت را صعودی و برخی دیگر چالش‌های قیمتی را پیش‌بینی می‌کنند. به عنوان مثال CoinCodex روند مثبت قیمت و رسیدن آن به ۰/۰۰۰۰۴۵ دلار در سال ۲۰۲۴ و ۰/۰۰۰۰۵۸ دلار در سال ۲۰۲۵ را پیش‌بینی کرده است. 

تاریخچه و نوسان های قیمت bob token

حتما میم‌کوین PEPE را به خاطر دارید که در عرض چند هفته با رشد بالای خود، سود مناسبی را نصیب سرمایه‌گذاران کرد. میم‌کوین BOB نیز با الهام از PEPE the frog ایجاد شد و همانطور که گفتیم توکن ربات توییتری @ExplainThisBob محسوب می‌شود که از هوش مصنوعی استفاده می‌کند. 

رشد بسیار زیاد این ارز زمانی‌ اتفاق افتاد که ایلان ماسک در تو‌ییت خود به باب اشاره کرد و در این رابطه نوشت: I love Bob.

بدین ترتیب در حال حاضر این توکن مبتنی بر اتریوم در حال افزایش و رقم زدن سود‌های بسیار خوبی است. اما برای سرمایه‌گذاری، نباید از ماهیت پر‌نوسان ارز‌های دیجیتال غافل شد و بهتر است تمامی جنبه‌ها و اخبار تاثیر‌گذار بر قیمت ارز BOB 

مورد بررسی قرار بگیرند.

خرید و فروش ارز BOB در صرافی رمزینکس 

یکی از بهترین راه‌های معامله ارز‌های دیجیتال، استفاده از صرافی‌های معتبر، مانند صرافی رمزینکس، است. کاربران راه‌های مختلفی برای خرید ارز BOB و فروش آن در این صرافی در اختیار دارند که در این بخش به توضیح آن‌ها می‌پردازیم. پیش از هر‌چیز نیاز است که کاربران به ثبت‌نام و تکمیل مرحله احراز هویت بپردازند؛ پس از آن می‌توانند به صورت نا‌محدود فعالیت داشته باشند. 

 • روش سفارش محدود: در معامله به این روش، زمانی‌که قیمت سفارش خرید کاربر با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق پیدا کند، تکمیل سفارش انجام می‌شود. 
 • روش OCO: در خرید ارز BOB به این روش، می‌توان دو نوع سفارش محدود و حد زیان را به طور همزمان ثبت کرد. با انجام شدن یکی از این دو سفارش، دیگری به طور خودکار لغو می‌گردد.
 • روش سفارش بازار: کاربران با خرید ارز به روش سفارش بازار، می‌توانند سفارش خود را در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل کنند. در این روش با‌توجه به قیمت ارز BOB ، سفارش کاربر در همان لحظه انجام می‌شود.  
 • روش حد زیان: در معامله به این روش، می‌توان قیمت فعال‌سازی را تعیین کرد. بدین ترتیب معامله‌گران بابت انجام شدن سفارش‌شان در آن قیمت مطمئن می‌شوند.

لازم به ذکر است که مراحل فروش ارز دیجیتال در صرافی رمزینکس نیز مشابه روش‌های خرید است که پیش از این توضیح دادیم. همچنین معامله گران با بررسی قیمت ارز BOB و قیمت لحظه‌ای سایر ارز‌های دیجیتال در سایت رمزینکس، می‌توانند تصمیمات معاملاتی بهتری بگیرند. 

کیف پول هایی که ارز bob token را پشتیبانی میکنند

هنگام انتخاب کیف‌پول برای این میم‌کوین، مهم است که به ویژگی‌هایی مانند امنیت، راحتی و ویژگی‌های آن توجه شود. در حال حاضر کیف‌پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری متعددی به پشتیبانی از BOB Token می‌پردازند که کاربران می‌توانند بنا به نیاز خود، گزینه مناسب را انتخاب کنند.

 • Trust Wallet
 • MetaMask
 • Ledger
 • imToken
 • Torus
 • Coinbase
 • TokenPocket
 • iToken Wallet

کارمزد باب

کارمزد معاملات خرید باب در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول باب

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال باب به کیف پول، 2000 باب می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

در حال حاضر که این ارز دیجیتال با رشد خوبی همراه بوده است، بسیاری از افراد روند آن را مثبت پیش‌بینی می‌کنند و آن را ارزش با پتانسیل رشد می‌دانند. با این حال نمی‌توان به طور قطع در رابطه با بازار ارز‌های دیجیتال اظهار نظر کرد.

کاربران برای اینکه بتوانند به طور نا‌محدود به فعالیت بپردازند و معاملات خود را با ارز ریال انجام دهند، نیاز است که مرحله احراز هویت خود را تکمیل کنند.

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member