ماگ کوین (هزارتایی)
ماگ کوین (هزارتایی)(mog)

خرید و فروش ماگ کوین با کمترین کارمزد + قیمت لحظه‌ای ماگ کوین (MOG)

آخرین قیمت به ریال

1,285IRR

آخرین قیمت به تتر

0.0022USDT

تغییر قیمت

-4.3 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

ماگ کوین (هزارتایی)

ماگ کوین (هزارتایی)

بازارهای معاملاتی ماگ کوین (هزارتایی)

 • ماگ کوین (هزارتایی)/تتر

  ماگ کوین (هزارتایی)/تتر

  (mog)

  0.002314 usdt

  4.52 %
  arrow_drop_up
 • ماگ کوین (هزارتایی)

  ماگ کوین (هزارتایی)

  (mog)

  1,285 irr

  4.3 %
  arrow_drop_down

معرفی ارز ماگ کوین (هزارتایی) (1000mog coin)

بازار ارزهای دیجیتال پر از پروژه‌های مختلف است که به سمت توسعه اکوسیستم بلاک چین حرکت می‌کنند. در میان این پروژه‌ها، ماگ کوین (Mog Coin) با نماد MOG پروژه‌ای است که تمام توجهات در دنیای غیرمتمرکز را به خودش جلب کرده است. در ادامه، ضمن آشنایی با ارز دیجیتال MOG، نحوه خرید و فروش ماگ کوین و اطلاع از قیمت آن به صورت لحظه‌ای را توضیح خواهیم داد.

آشنایی با ارز ماگ کوین

لوگوی ارز ماگ کوین (MOG) و صرافی رمزینکس

ماگ کوین چیست؟ ماگ کوین، یک میم کوین و اولین ارز دیجیتال فرهنگی است که با ترویج یک فرهنگ و سبک زندگی منحصربه‌فرد، قصد دارد انقلابی در میم کوین‌ها ایجاد کند. این ارز، ابتدا راه تمامی میم کوین‌های دیگر را در پیش گرفته بود، اما به سرعت توانست خودش را به عنوان نمادی از توانمندی و اعتماد به نفس مطرح کند. ارز دیجیتال MOG بر بستر بلاک‌چین اتریوم ساخته شده و از الگوریتم اثبات سهم برای استخراج استفاده می‌کند.

 

ارز ماگ کوین، جدا از ماهیت اصلی خود که بر پایه میم بنا شده، بیانگر تعهد برای خودباوری و پذیرفتن بهترین نسخه از خود است. این ویژگی، از جامعه کاربران و طرفداران ارز ماگ کوین هم کاملا واضح است. جامعه‌ای که بیشتر از هر چیز به سرگرمی، خلاقیت و کنار گذاشتن منفی‌نگری اهمیت می‌دهد.

مشخصات ارز ماگ را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

مشخصات ارز ماگ کوین
ویژگی‌ها توضیحات
نام ارز ماگ کوین
نماد ارز MOG
نوع ارز ارز دیجیتال فرهنگی
دسته‌بندی میم کوین
ارزش بازار ۲۶۱ میلیون دلار
حجم معاملات روزانه ۵.۳۵ میلیون دلار
حداکثر عرضه نامحدود

تاریخچه ارز دیجیتال Mog Coin

اگرچه مقدمات ایجاد ارز ماگ کوین از سال ۲۰۲۱ در حال انجام بود، اما معرفی ارز ماگ کوین به طور رسمی در تابستان ۲۰۲۳ و از طریق صرافی غیرمتمرکز Uniswap V2 LP با استاندارد ERC-20 انجام شد. در ابتدای راه‌اندازی ارز دیجیتال Mog Coin همه با شک و تردید به آن نگاه می‌کردند.

به مرور زمان نگاه‌ها به ارز دیجیتال MOG جدی‌تر شد و این پروژه در دنیای ارز دیجیتال مورد توجه قرار گرفت. در حال حاضر رشد و توسعه اکوسیستم ماگ کوین همچنان در حال ادامه است و تیم آن نیز تلاش می‌کنند تا با توسعه این پلتفرم قیمت ماگ کوین را افزایشی کنند.

کاربردهای ماگ کوین

درخصوص کاربردهای ماگ کوین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرداخت: جامعه کاربران ارز ماگ کوین، از این ارز به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت تراکنش‌ها در اکوسیستم آن استفاده می‌کنند.
 • خرید: کاربران اکوسیستم ماگ می‌توانند آیتم‌ها یا خدمات مختلف را با ارز دیجیتال MOG خریداری کنند.
 • بریج: ارز دیجیتال MOG Coin می‌تواند بین بلاک چین‌های بیت کوین و اتریوم جابجا شود.
 • تغییر شبکه: ارز ماگ قابل استفاده روی شبکه BRC20 است و به این ترتیب یک پل دو طرفه برای کاربران خود فراهم می‌کند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال MOG

سکه ارز دیجیتال Mog Coin با پس زمینه نمودارهای قیمتی و لوگوی صرافی رمزینکس

شاخص‌ترین ویژگی‌های ارز دیجیتال MOG که باعث رونق خرید و فروش ماگ کوین شده‌اند به شرح زیر است:

 • تمرکز بر جامعه: این یکی از ویژگی‌هایی است که بر قیمت ارز ماگ کوین تاثیر دارد. ماگ کوین بر پایه یک جامعه قوی و فعال بنا شده که به سرگرمی، خلاقیت و کنار گذاشتن منفی‌نگری اهمیت می‌دهد و نقش مهمی در توسعه و پیشرفت این پروژه و رشد خرید ماگ کوین دارد.
 • کاربردهای متنوع: ارز دیجیتال MOG کاربردهای متنوعی در اکوسیستم آن دارد که از این دست می‌توان به خرید آیتم‌ها یا پرداخت تراکنش‌ها به عنوان یک روش پرداخت، اشاره کرد.
 • پلتفرم‌های متنوع: اکوسیستم ماگ کوین شامل پلتفرم‌های مختلفی مانند بازی و بازار NFT است و کاربران از طریق این پلتفرم‌ها می‌توانند از MOG برای سرگرمی، کسب درآمد و تعامل با سایر اعضای جامعه استفاده کنند.
 • توسعه مستمر: تیم توسعه ارز ماگ کوین، به طور مداوم در حال کار برای ارتقای پروژه و ارائه ویژگی‌های جدید به آن هستند. این امر، می‌توان فروش ماگ کوین را کاهش داده و قیمت آن را افزایشی کند.

تعداد توکن‌های در گردش ارز ماگ کوین

حداکثر عرضه ارز ماگ کوین، نامحدود است. بدین معنی که تیم توسعه دهندگان آن می‌توانند هر مقدار و تعداد توکنی که خواستند، وارد چرخه کنند. حداکثر عرضه، یک عامل مهم در تعیین ارزش یک ارز دیجیتال است. به همین دلیل، می‌تواند بر قیمت ماگ کوین هم تاثیرگذار باشد.

تا زمانی که این مطلب نگارش می‌شود، تعداد توکن‌های در گردش ارز دیجیتال Mog Coin به ۳۹۰ تریلیون واحد رسیده است که با توجه به نامحدود بودن حداکثر عرضه آن، احتمال اینکه تعدادشان بیشتر شود هم زیاد است. در صورت افزایش توکن‌های در گردش، احتمال سقوط قیمت ارز ماگ کوین وجود دارد.

خرید و فروش ماگ کوین

نماد رمز ارز ماگ کوین در کنار لوگوی صرافی ایرانی رمزینکس

برای خرید ماگ کوین یا فروش ماگ کوین، می‌توانید به پلتفرم‌ها و صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز مختلفی مراجعه کنید. اما خرید و فروش ماگ کوین در صرافی‌های خارجی، همواره برای کاربران ایرانی محدودیت و چالش‌های مختلفی به همراه داشته و از همه مهم‌تر، ریسک مسدود شدن حساب هم وجود دارد. خوشبختانه، امکان خرید ماگ کوین و فروش ماگ کوین به صورت ریالی هم وجود دارد. چگونه؟ از طریق صرافی ارز دیجیتال رمزینکس. رمزینکس، یک صرافی ایرانی معتبر و قابل اطمینان است که در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کند و یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ایرانی است که خدمات خرید و فروش ماگ کوین، خرید ارز آلتلیر و بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال دیگر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. با رمزینکس، علاوه‌بر خرید و فروش به صورت ریالی، دیگر نباید نگران مسدود شدن حساب خود باشید.

برای استفاده از قابلیت خرید ماگ کوین و فروش ماگ کوین به صورت ریالی، فقط کافی‌ست با یک شماره موبایل یا آدرس ایمیل ثبت نام در رمزینکس را انجام دهید. البته، فقط برای اطلاع از قیمت ارز ماگ کوین به صورت لحظه‌ای نیز می‌توانید به رمزینکس مراجعه کنید. با انجام احراز هویت در رمزینکس می‌توانید از خدمات بیشتری نظیر واریز ریال شناسه دار یا برداشت ارز دیجیتال بهره‌مند شوید.

برای مشاهده قیمت انواع ارز دیجیتال مانند ارز ماگ کوین، قیمت اتریوم یا بیت کوین می‌توانید همین حالا به لیست رمز‌ارزهای صرافی دیجیتال رمزینکس مراجعه کنید.

نگهداری ماگ کوین

پس از خرید ماگ کوین، باید توکن‌های خود را در یک جای امن و مطمئن نگه دارید. دو گزینه برای انجام این کار پیش روی شما قرار دارد:

 1. استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری
 2. استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری

کیف پول‌های نرم افزاری نظیر MetaMask یا Trust Wallet به صورت اپلیکیشن موبایل یا افزونه مرورگر در دسترس هستند که به راحتی با نصب روی دستگاه خود، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. دسترسی سریع و آسان، برجسته‌ترین ویژگی این نوع کیف پول است.

از طرفی دیگر کیف پول‌های سخت افزاری نظیر Ledger Nano S یا Trezor Model T شبیه یک فلش مموری یا هارد دیسک در دسترس هستند که قابلیت اتصال به اینترنت ندارند و باید از طریق کابل USB به سیستم شما متصل شوند. به همین دلیل، امنیت بسیار بالا، برجسته‌ترین ویژگی آن‌ها محسوب می‌شود.

پیشنهاد ما این است که از کیف پول رمزینکس برای نگهداری ماگ کوین استفاده کنید. این کیف پول، دارای ۱۰ لایه حفاظتی است که خیال شما را از امنیت دارایی‌های دیجیتال خود کاملا راحت می‌کند. همچنین، عملکردی بسیار سریع و رابط کاربری فارسی هم دارد که کار کردن با آن را راحت‌تر می‌کند.

آینده ارز دیجیتال Mog Coin

پیش‌بینی آینده هر ارز دیجیتالی، به طور قطعی غیرممکن است و ارز ماگ کوین (MOG) هم از این قاعده مستثنی نیست. با این حال، با بررسی برخی از عوامل کلیدی و تحلیل ارز ماگ کوین می‌توان تا حدی به چشم‌انداز آینده این ارز دیجیتال پی برد.

از یک طرف، جامعه پرشور و حمایت‌گری پشت این ارز قرار دارد که به پروژه آن ایمان دارند و در توسعه و پیشرفت آن نیز به طور فعال مشارکت می‌کنند. این امر، احتمال افزایش تقاضا و در پی آن رشد قیمت ماگ کوین را بالا می‌برد. همچنین، تیم توسعه‌دهنده ماگ کوین نیز ما را به آینده آن امیدوار می‌کنند.

از طرفی دیگر اما، بازار ارزهای دیجیتال بسیار شلوغ است و رقابت شدیدی بین ارز دیجیتال MOG با سایر پروژه‌های مشابه وجود دارد. همچنین، ماهیت این بازار نوسانات زیادی دارد که باعث ایجاد شک و تردید در مورد آینده و قیمت ارز ماگ کوین می‌شود. در نهایت، هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست و نمی‌توان با قاطعیت اظهار نظر کرد.

 

کارمزد خرید و فروش ماگ کوین (هزارتایی)

کارمزد معاملات خرید ماگ کوین (هزارتایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول ماگ کوین (هزارتایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ماگ کوین (هزارتایی) به کیف پول، 300 ماگ کوین (هزارتایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

ماگ کوین یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه ERC-20 است که خودش را اولین ارز دیجیتال فرهنگی معرفی می‌کند. اگر بخواهیم بهتر بگوییم، MOG یک میم کوین است که روی ترویج فرهنگ خودباوری و پذیرفتن بهترین نسخه از خود تمرکز دارد.

اینکه قیمت ماگ کوین به ۱ دلار می‌رسد یا نه، مشخص نیست و ما هم نمی‌توانیم به طور قطعی پاسخ بله یا خیر بدهیم. عوامل زیادی بر قیمت ماگ کوین تاثیر دارند. اما به طور کلی، با توجه به تعداد توکن‌های در گردش و نقشه راه این پروژه، این اتفاق دور از واقعیت به نظر می‌رسد.

در حال حاضر ماگ کوین را می‌توانید از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز نظیر یونی سواپ خریداری کنید. اما یک راه بسیار راحت‌تر و بهتر هم برای خرید ماگ کوین وجود دارد. شما با مراجعه به صرافی ایرانی رمزینکس، می‌توانید این ارز را خیلی ساده و راحت با تتر یا حتی ریال خریداری کنید.

برای خرید و فروش ماگ کوین یا حتی واریز و برداشت آن نیازی به احراز هویت ندارید و فقط با ثبت نام در رمزینکس می‌توانید این کار را انجام دهید. اما برای واریز و برداشت ریال، باید حداقل احراز هویت سطح پایه انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش ماگ کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری در رمزینکس بین ۰.۰۷ درصد تا ۰.۲ از ارزش کل معامله است که مقدار دقیق آن به Maker یا Taker بودن و حجم سفارشات در ۳۰ روز اخیر بستگی دارد.

رمزینکس با بیش از ۲ میلیون کاربر، یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است. این صرافی با تمرکز بر امنیت اطلاعات و دارایی کاربران، محیطی امن و قابل اعتماد برای معاملات ارز دیجیتال فراهم کرده است.