صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

فروش و خرید سلر نتورک

celer-network

سلر نتورک

celr

5,678IRR
0 %
0.01USDT
کمترین قیمت5,722IRR
بیشترین قیمت5,722IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

سلر نتورک

سلر نتورک


بازارهای معاملاتی سلر نتورک

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
celer-network/rial
CELR/IRRسلر نتورک/ریال
5,678
0 %
195,921 IRRمعامله

درباره سلر نتورک

سلر نتورک (Celer Network) یک پروژه جدید است که هدف آن کمک به بلاک چین‌ها برای افزایش مقیاس پذیری با استفاده از تکنیک‌های مقیاس بندی برون زنجیره‌ای (off-chain) برای انجام و تائید میلیارد‌ها تراکنش در ثانیه و در محیطی امن و قابل اعتماد است.

شبکه سلر نتورک در حال توسعه یک راه حل مقیاس پذیر برون زنجیره‌ای است تا بلاک چین‌های مختلفی که روی آن اجرا می‌شوند را مقیاس بندی کند. به طور فرضی راه حل‌های برون زنجیره‌ای یا لایه 2 (layer 2) بهتر از سایر راه حل‌ها هستند چرا که به شبکه اجازه می‌دهند تراکنش‌های کوچک‌تر را خارج از بلاک چین پردازش کند و سپس آن‌ها را در یک تراکنش واحد قرار می‌دهد تا به صورت درون زنجیره‌ای شناسایی شوند. شبکه سلر یک پروتکل لایه 2 است که روی سایر پلتفرم‌های بلاک چین ساخته شده است تا مقیاس پذیری و عملیات امن را از طریق تراکنش‌های خارج از زنجیره برای کاربران پلتفرم و توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز امکان پذیر کند. پروتکل‌های لایه 2 نیازی به تغییر و به روز رسانی ندارند و به عنوان یک قرارداد هوشمند بر روی بلاک چین‌هایی مانند اتریوم عمل می‌کنند و با برنامه‌های خارج زنجیره تعامل دارند. توکن سلر (CELR) بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شده و مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. شبکه سلر نتورک در سال 2018 توسط مو دونگ (Mo Dongm)، جوندا لیو (Junda Liu)، شیائوژو لی (Xiaozhou Li) و چینگکای لیانگ (Qingkai Liang) تأسیس شد. سلر نتورک شبکه اصلی خود را با نام سیگنوس (Cygnus) در ژوئیه 2019 راه اندازی کرد. علاوه بر مواردی که اشاره کردیم سلر نتورک مزایای دیگری نیز دارد، از جمله:
 • پشتیبانی از چند بلاک چین
 • علاوه بر پرداخت و انجام تراکنش می‌توان برای اجرای قرارداد‌های هوشمند برون زنجیره‌ای نیز از سلر نتورک استفاده کرد.
 • سلر نتورک اولین و تنها ارز دیجیتال برون زنجیره‌ای برای پلتفرم‌هایی که از توکن سلر پشتیبانی می‌کنند است که می‌توان از آن برای اتصال، حل اختلاف و نقدینگی فراوان پلتفرم‌های مقیاس پذیر برون زنجیره‌ای استفاده کرد

تاریخچه قیمت سلر نتورک

سلر نتورک برای اولین بار در 26 مارچ سال 2019 با قیمت 0/018 دلار عرضه شد و قیمت آن تا اوایل سال 2021 نوسانات نسبتاً کوچکی داشت. اولین تحرکات قیمتی سلر نتورک از ابتدای سال 2021 شروع شد و در 27 مارچ پس از تقریباً 2 سال قیمت آن به 0/09 دلار رسید. سلر نتورک در تاریخ 24 سپتامبر 2021 به بالاترین قیمت خود دست یافت و قیمت هر توکن آن به 0/178 دلار رسید. پایین‌ترین قیمت سلر نتورک در تاریخ 16 مارچ سال 2020 اتفاق افتاد و قیمت هر واحد آن تا 0/0011 دلار نزول کرد.

کارمزد سلر نتورک

کارمزد معاملات خرید سلر نتورک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول سلر نتورک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال سلر نتورک به کیف پول، 100000 سلر نتورک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.


نحوه خرید و فروش سلر نتورک

خرید سلر نتورک از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. سلر نتورک در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال سلر نتورک هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

 • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
 • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
 • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
 • تکمیل فرایند احراز هویت
 • فعال شدن سطح طلایی برای شما
 • واریز ریال به حساب
 • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
 • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
 • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال سلر نتورک مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید سلر نتورک هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید سلر نتورک

برای خرید سلر نتورک در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار سلر نتورک مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز سلر نتورک می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید سلر نتورک خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع سلر نتورک سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید سلر نتورک تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش سلر نتورک

فرایند فروش ارز دیجیتال سلر نتورک در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش سلر نتورک و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

سوالات متداول

سلر نتورک در واقع شبکه‌ای برای بهبود کارکرد بلاک جین‌ها است که به لطف آن بلاک چین‌ها می‌توانند تعداد بسیار زیادی تراکنش را در مدت زمان بسیار کوتاهی پردازش و تائید کنند. سلر نتورک در واقع سعی دارد مشکل مقیاس بندی بلاک چین‌ها را برطرف کند و برای این کار از ابتکار نوآورانه‌ای به نام مقیاس بندی برون زنجیره‌ای استفاده می‌کند. سلر نتورک بر روی بلاک چین اتریوم طراحی شده و از استاندارد ERC-20 برخوردار است و به لطف قرارداد‌های هوشمند توانسته قابلیت‌های بسیاری را در اختیار کاربران این شبکه قرار دهد.

صرافی رمزینکس امکان خرید و یا فروش ارز دیجیتال سلر نتورک را به پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود اضافه کرده است. در صرافی رمزینکس می‌توانید با حضور در بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش ارز دیجیتال سلر نتورک بپردازید

اخیراً در صرافی رمزینکس این امکان اضافه شده است که کاربران به‌محض ثبت‌نام می‌توانند ارز سلر نتورک بخرند و بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشند. بعد از مدتی فرایند احراز هویت کامل و قادر به فعالیت در سطح طلایی خواهند بود

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member