دنت
دنت(dent)

خرید و فروش دنت با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای دنت DENT

آخرین قیمت به ریال

586IRR

آخرین قیمت به تتر

0.0010USDT

تغییر قیمت

2.09 %
نمودار و تحلیل دنت

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

دنت

دنت

بازارهای معاملاتی دنت

 • دنت

  دنت

  (dent)

  586 irr

  2.09 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز دنت (dent)

شبکه‌های موبایلی و اینترنت سیم‌کارت از نیازهای اساسی کاربران دنیای فناوری محسوب می‌شوند. ترکیب سرویس‌ها در این بخش با زیرساخت بلاکچینی غیر متمرکز، ظرفیت‌های رشد بسیاز زیادی دارد. بلاکچین دنت با پیاده‌سازی این زیرساخت متمرکز، یک سرویس جالب‌توجه و ویژه را به بازار ارائه کرده است. این سرویس با فراهم کردن یک پلتفرم تبادل داده موبایل، امکان دسترسی به سرویس‌های اینترنتی را برای تعداد بیشتری از کاربران جهان فراهم می‌کند. پلتفرم دنت با مدیریت Dent Wireless Company ظرفیت‌های زیادی برای جذب کاربران در نقاط مختلف جهان دارد. به همین دلیل خرید ارز دیجیتال DENT می‌تواند با تکیه بر همین قابلیت‌ها، یک سرمایه‌گذاری مثبت در نظر گرفته شود. ارز دنت برای تبادل‌‌های مرسوم در این بلاکچین کاربردهای زیادی دارد و به همین دلیل به محبوبیت مناسبی رسیده است.

 پلتفرم دنت (Dent) چیست؟

لوگوی ارز دیجیتال دنت و صرافی رمزینکس

ارائه خدمات اینترنت سیم‌کارت و سرویس‌های مشابه به کاربران، با پیاده‌سازی زیرساخت بلاکچینی فرصت رشد بسیار خوبی دارد. پلتفرم دنت با نام لاتیم Dent یک پلتفرم داده موبایلی غیر متمرکز محسوب می‌شود که انواع سرویس‌ها از eSIM و پلن‌های داده موبایل تا تجربه استفاده از سیم‌کارت بدون نیاز به رومینگ را به کاربران ارائه می‌کند. برای پیاده‌سازی یک زیرساخت جامع و جهانی و خدمت‌رسانی به کاربران بیشتر، فناوری بلاکچین به‌عنوان لایه اصلی دنت انتخاب شده است. پلتفرم دنت با پیاده‌سازی سیستم انتقال ارزش با ارز دیجیتال DENT، به کاربران در همه نقاط جهان امکان می‌دهد که خرید و فروش پلن‌های داده موبایل و درنتیجه، دسترسی به اینترنت آسان را تجربه کنند.

برخلاف اپراتورهای موبایلی سنتی که هزینه‌های بالایی را برای سرویس‌های رومینگ، اینترنت سیم‌کارت و موارد دیگر دریافت می‌کنند، دنت ارائه خدمات مناسب با قیمت پایین به کاربران در سرتاسر جهان را به‌عنوان هدف اصلی در برنامه دارد. با پیاده‌سازی فناوری بلاکچین هم موانع دسترسی به سرویس در برخی نقاط جغرافیایی، از بین می‌رود. درنتیجه یک پلتفرم جهانی با دسترسی آسان و قیمت قابل قبول در اختیار کاربران قرار دارد.

تمامی تراکنش‌ها در دنت که با استفاده از ارز دیجیتال DENT انجام می‌شود، روی بلاکچین ذخیره خواهد شد. این فرایند باعث می‌شود تا یک ساختار شفاف و قابل اعتماد برای خرید و فروش سرویس‌ها در اختیار کاربران قرار داشته باشد. این پلتفرم به آمار خوبی در جذب کاربران هم رسیده استو بیش از ۲۵ میلیون دستگاه موبایل در بی از ۱۴۰ کشور جهان از دنت استفاده می‌کنند. همکاری با رهبران بازار مثل  Samsung Blockchain, The Enterprise Ethereum Alliance و Telecom Infra هم به رشد اکوسیستم کمک زیادی کرد.

آشنایی با تاریخچه دنت

ترو کاتاجاینن (Tero Katajainen) در سال ۲۰۱۴ شرکت DENT Wireless LTD را راه‌اندازی کرد. این شرکت ابتدا روی سرویس‌های مرتبط با بازار فارکس متمرکز بود، اما پس از مدتی توکنیزه کردن دارایی‌های Telco و خرید و فروش پلن‌های داده موبایل را به سرویس‌ها اضافه کرد. در سال ۲۰۱۷ سرویس‌های شرکت با هدف توسعه به بازارهای جهانی بهینه‌سازی شدند و دنت به اولین شرکت جهان با سرویس‌های بدون محدودیت و فراتر از سیم‌کارت‌های سنتی تبدیل شد.

دنت چه قابلیت‌هایی دارد؟

سکه ارز دیجیتال DENT با پس زمینه نمودار قیمتی و صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

ارائه یک سرویس جامع برای خرید و فروش پلن‌های داده موبایل و همچنین ارائه دسترسی به کاربران در سرتاسر جهان، نیاز به توسعه قابلیت‌ها و محصولات متنوع دارد. دنت برای تبدیل شدن به یک پلتفرم جامع، خدمات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

یکی از خدمات کاربردی دنت برای کاربران، سیم‌کارت‌های Dent eSIM است که امکان خرید و فعال کردن پلن‌های داده موبایل بدون نیاز به داشتن سیم‌کارت فیزیکی را به کاربران می‌دهد. اغلب گوشی‌های هوشمند جدید از این نوع سیم‌کارت پشتیبانی می‌کنند و کاربران به‌راحتی امکان اضافه کردن یک خط جدید به گوشی خود را با استفاده از Dent eSIM خواهند داشت.

از سرویس‌های کاربردی دیگر دنت می‌توان به DENT Teams اشاره کرد. با استفاده از این سرویس، کاربران می‌توانند گروه‌هایی را ایجاد کنند که پلن‌های داده موبایلی را با هم به اشتراک می‌گذارند. با این کار، امکان صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای گروه‌های خانوادگی، دوستان و همکاران فراهم می‌شود. همچنین امکان دریافت گزارش از مصرف داده و تعیین دسترسی برای اعضای گروه هم در دنت تیمز در اختیار کاربران قرار دارد.

یک مارکت‌پلیس کاربردی به نام DENT Gigastore هم در پلتفرم دنت در اختیار کاربران قرار دارد. این مارکت‌پلیس امکان خرید و فروش پلن‌های داده موبایلی و همچنین دستگاه‌ها را با استفاده از ارز دیجیتال DENT فراهم کرده است. پلن‌های داده‌های محلی و بین‌المللی و همچنین انواع گوشی‌های هوشمند و تبلت در این مارکت‌پلیس خرید و فروش می‌شود. مارکت‌پلیس گیگااستور در بیش از ۱۰۰ کشور جهان فعال است و قیمت پلن‌های داده موبایل هم با قیمتی به صرفه‌تر از سرویس‌های سنتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

زیرساخت غیر متمرکز دنت باعث شده است تا سرویس‌های بلاکچینی برای کامل کردن نیازهای کاربران روی آن توسعه پیدا کند. یکی از این سرویس‌ها به نام DENT Swap امکان سواپ یا همان تبدیل کردن توکن‌ها را به کاربران می‌دهد. به‌عنوان مثال می‌توان ارز دیجیتال DENT را در این سرویس به ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت‌‌کوین و اتر تبدیل کرد. بقیه توکن‌های ERC-20 هم در سواپ پشتیبانی می‌شوند.

دنت چطور کار می‌کند؟

سکه ارز دیجیتال DENT در وسط همراه با لوگوی صرافی رمزینکس و نمودار شمعی

دنت برای ارائه خدمات جامع به کاربران در نقاط مختلف جهان، از یک اپلیکیشن موبایل استفاده می‌کند. این اپلیکیشن امکان مدیریت پلن‌های داده موبایل و همچنین خرید و فروش آن‌ها استفاده می‌شود. کاربران برای خرید ارز دنت هم می‌توانند از این اپلیکیشن، ارز دیجیتال خود را با کارت‌های اعتباری یا خرید مستقیم، خرید و فروش کنند. انواع پلن‌های داده موبایل برای استفاده‌های گوناگون در مارکت‌پلیس دنت خرید و فروش می‌شود.

از قابلیت‌هایی که در اپلیکیشن موبایل دنت در اختیار کاربران قرار دارد می‌توان به اشتراک‌گذاری پلن‌های داده موبایلی اشاره کرد. کاربران می‌توانند کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند داده موبایلی خود را با دوستان به اشتراک بگذارند یا از فروش پلن‌های داده موبایل درآمد کسب کنند. این فرایند همان انگیزه مالی لازم برای خرید ارز دیجیتال DENT و فعالیت در پلتفرم را ایجاد می‌کند.

مجموعه خدماتی که دنت در اختیار کاربران قرار می‌دهد، آن را به یک گزینه جایگزین جذاب برای استفاده از اینترنت موبایلی تبدیل می‌کند. کاربران با دسترسی به یک اپلیکیشن و زیرساخت غیر متمرکز می‌توانند انواع فعالیت‌ها از خرید بسته‌های داده موبایل، رومینگ یا خدمات eSIM را بدون محدودیت‌های سرویس‌های سنتی انجام دهند. تمرکز این سرویس روی ارائه سروی‌هایی با کاربری آسان و هزینه پایین، دنت را به یک گزینه جذاب برای میلیون‌ها کاربر تبدیل کرده است.

ارز دیجیتال DENT چیست؟

پیاده‌سازی یک زیرساخت بلاکچینی با هدف خرید و فروش بسته‌های داده موبایل، قطعا به یک ارز دیجیتال نیاز دارد. ارز دیجیتال DENT به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی پلتفرم موبایلی دنت شناخته می‌شود که برای فعالیت‌های متنوع جابه‌جایی پول در پلتفرم کاربرد دارد. درواقع همه فعالیت‌های خرید و فروش در دنت با ارز دیجیتال DENT انجام می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، امکان سواپ کردن یا ترید ارز دنت با ارزهای دیگر هم در پلتفرم در دسترس کاربران قرار دارد. درنتیجه پس از خرید دنت و هولد کردن آن در کیف پول، شما امکان تبادل ارز دیجیتال با دیگران و همچنین خرید و فروش ارزهای دیگر را هم پیدا می‌کنید. هدف از این قابلیت، ایجاد یک پلتفرم جامع با کاربری‌های جذاب و کامل بوده است که کاربران بیشتری را به اکوسیستم Dent جذب کند.

زبرساخت‌های موبایلی از چند دهه پیش به یکی از مهم‌ترین آیتم‌های دنیای فناوری تبدیل شده‌اند. استفاده از گوشی‌های هوشمند برای دسترسی به اینترنت امروز به‌عنوان یک گزینه الزامی برای کاربران شناخته می‌شود. باوجود همه این مزیت‌ها، دسترسی به اینترنت موبایلی و سیم‌کارت‌هایی با خدمات بین‌المللی، هنوز برای بسیاری از کاربران فراهم نیست. سرویس‌های بلاکچینی مثل دنت می‌توانند تا حد زیادی این چالش را برطرف کنند. ارائه یک سرویس غیر متمرکز بدون محدودیت‌های مرسوم در سرویس‌های سنتی و همچنین ایجاد انگیزه مالی با ارز دیجیتال DENT، این پلتفرم را به گزینه‌ای جذاب تبدیل کرده است. البته خرید دنت و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال نیاز به مطالعه بیشتر شرایط بازار و آینده پروژه دارد و تنها با تکیه بر قابلیت‌ها، نمی‌توان رشد قیمت ارز دیجیتال DENT را پیش‌بینی کرد.

چطور ارز دنت DENT بخریم؟

ارز دنت به‌خاطر محبوبیت بالا در بسیاری از صرافی‌های معتبر عرضه می‌شود. برای خرید ارز دیجیتال DENT می‌توانید از صرافی‌های بین‌المللی معتبر استفاده کنید. البته اغلب آن‌ها چالش تحریم و KYC دارند.

برای خرید رمز ارز DENT در ایران و با پرداخت ریال، می‌توانید از رمزینکس استفاده کنید. صرافی معتبر رمزینکس به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ریال، ارز دنت بخرید. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال DENT خود را بفروشید و ریال دریافت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به آسانی انجام می‌شود. در این صرافی صدها ارز دیجیتال با حجم بازار مناسب عرضه می‌شوند. خرید و فروش در رمزینکس با ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و تتر امکان‌پذیر است. همچین در این صرافی می‌توانید قیمت تمام ارزهای دیجیتال را لحظه ای ببینید. این لیست شامل قیمت ارز سولانا،‌ ارز هارمونی ONE، کاردانو و دیگر رمز‌ارزها است.

برای خرید DENT در رمزینکس نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید. ثبت‌نام در رمزینکس به راحتی و با استفاده از یک شماره موبایل یا ایمیل امکان‌پذیر است. فرایند ثبت‌نام بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

احراز هویت در رمزینکس هم به سرعت انجام می‌شود. تنها باید مدارک مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری کنید تا در سریع‌ترین زمان، هویت شما احراز شود. سپس می‌توانید ارز دیجیتال DENT یا هر ارز دیجیتال دیگر را به‌راحتی بخرید و بفروشید.

کارمزد خرید و فروش دنت

کارمزد معاملات خرید دنت در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول دنت

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال دنت به کیف پول، 100000 دنت می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

پلتفرم دنت یک سرویس موبایلی بی‌سیم را با زیرساخت بلاکچین در اختیار کاربران قرار می‌دهد که دسترسی به ارتباطات بی‌سیم را بدون محدودیت‌های سنتی فراهم می‌کند.

پلتفرم دنت امکان خرید و فروش بسته‌های اینترنت موبایل و همچنین استفاده از eSIM و رومینگ بدون محدودیت را به کاربران می‌دهد.

ارز دیجیتال DENT به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی پلتفرم دنت برای خرید و فروش سرویس‌ها و دستگاه‌ها استفاده می‌شود.

ارز دیجیتال DENT درصورت موفقیت بیشتر پلتفرم دنت در جذب کاربران جدید می‌تواند آینده روشنی داشته باشد.

برای خرید ارز دیجیتال DENT از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را در این صرافی با کمترین کارمزد خرید و فروش کنید.