هلیوم موبایل(mobile)

خرید و فروش هلیوم موبایل با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای هلیوم موبایل MOBILE

آخرین قیمت به ریال

1,179IRR

آخرین قیمت به تتر

0.00USDT

تغییر قیمت

-1.25 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

هلیوم موبایل

بازارهای معاملاتی هلیوم موبایل

  • هلیوم موبایل

    (mobile)

    1,179 irr

    1.25 %
    arrow_drop_down

معرفی ارز هلیوم موبایل (helium mobile)

ترکیب زیرساخت‌های شبکه‌ای با بلاکچین و قابلیت‌های غیر متمرکز، دستاوردهای جذابی برای کاربران خواهد داشت. هلیوم نتورک یکی از پروژه‌هایی است که با هدف این ترکیب ساخته شد . انگیزه‌های مالی که با توکنیزه کردن فعالیت‌ها در زیرساخت شبکه‌های وایرلس در هلیوم ایجاد می‌شوند، کاربران زیادی را به این اکوسیستم جذب کرده‌اند. این شبکه چند توکن اصلی دارد که هلیوم موبایل با نماد MOBILE یکی از آن‌ها محسوب می‌شود. البته هلیوم نتورک ارزهای دیجیتال دیگری هم دارد که هرکدام با هدف تکمیل کردن قابلیت‌های شبکه معرفی شده‌اند. ارز دیجیتال هلیوم موبایل روی شبکه 5G هلیوم نتورک تمرکز دارد و زیرساخت‌های مالی لازم برای غیر متمرکز ماندن شبکه را فراهم می‌کند. خرید هلیوم موبایل برای کاربران علاقه‌مند به ساختار غیر متمرکز در زیرساخت‌های شبکه‌ای یک خرید جذاب به نظر می‌رسد. قیمت ارز دیجیتال MOBILE هم از زمان معرفی به خاطر دلایل گوناگون دچار نوسان‌هایی شد که بسیاری از سرمایه‌گذاران از آن سود کردند.

هلیوم موبایل (Helium Mobile) چیست؟

تصور کنید که زیرساخت ارتباط‌های موبایلی در نسل جدید، روی یک شبکه غیر متمرکز با قابلیت‌های ارز دیجیتال ساخته شود. هلیوم موبایل (Helium Mobile) یک سرویس موبایلی وایرلس بوده که به‌صورت غیر متمرکز روی شبکه مبتنی بر ارز دیجیتال هلیوم نتورک شکل گرفته است. هلیوم نتورک یک پروژه غیر متمرکز با هدف ارائه زیرساخت بلاکچینی است که به کاربران و سازمان‌ها امکان پیاده‌سازی و مدیریت شبکه‌های بی‌سیم را توسط انگیزه‌های مالی ارزهای دیجیتال می‌دهد. این شبکه از بلاکچین سولانا استفاده می‌کند و چند ارز دیجیتال اصلی دارد. ارز دیجیتال MOBILE به‌عنوان ارز دیجیتال کاربردی برای پیاده‌سازی و مدیریت شبکه 5G هلیوم نتورک معرفی شد. ارزهای دیجیتال HNT و IOT هم توکن‌های اصلی و توکن شبکه LoRaWAN هلیوم نتورک هستند.

برای ارائه یک زیرساخت غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین برای شبکه‌های موبایلی 5G، همکاری با اپراتورهای بزرگ یکی از مراحل مهم محسوب می‌شود. هلیوم موبایل برای ارائه زیرساخت جامع خود با شرکت معتبر T-Mobile وارد همکاری شد و از زیرساخت 5G این اپراتور برای ارائه خدمات استفاده می‌کند. کاربران با نصب هات‌اسپات هلیوم در محل سکونت یا کار خود می‌توانند پوشش شبکه وایرلس را به کاربران دیگر ارائه کنند. همچنین دستگاه‌های متصل به اینترنت اشیاء و هر دستگاه نیازمند اینترنت در اطراف این هات‌اسپات، امکان بهره‌مندی از شبکه را پیدا می‌کند. با ارائه زیرساخت لازم برای کاربران دیگر، شما ارز دیجیتال MOBILE را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنید.

ترکیب شبکه وایرلس 5G با قابلیت‌های بلاکچینی به هلیوم موبایل امکان می‌دهد که کاربران بیشتری را به اکوسیستم خود جذب کند. هلیوم نتورک که قبلا با توکن HNT به شهرت خوبی در اکوسیستم ارز دیجیتال رسیده بود، اکنون در همکاری با اپراتورهای بزرگ و با معرفی ارز هلیوم موبایل، بخش دیگری از بازار را هدف گرفته است. درنهایت خرید ارز هلیوم موبایل و مشارکت در زیرساخت غیر متمرکز شبکه وایرلس، برای بسیاری از کاربران علاقه‌مند به فناوری به گزینه‌ای جذاب تبدیل شد.

هلیوم موبایل چطور کار می‌کند؟

همان‌طور که گفته شد، هلیوم موبایل از زیرساخت غیر متمرکز هلیوم نتورک برای ارائه خدمات به کاربران بهره می‌برد. هلیوم نتورک خود چند بخش مهم دارد که در کنار هم، اکوسیستم این شبکه غیر متمرکز را تشکیل می‌دهند. زیرساخت بلاکچینی سولانا، پایه‌های اصلی شبکه را با سرعت بالا و قدرت مقیاس‌پذیری عالی فراهم می‌کند. 

ارز دیجیتال HNT بخش دیگر اکوسیستم هلیوم است که به‌عنوان توکن نیتیو و با کاربرد انگیزه دادن به کاربران فعال در شبکه طراحی شد. این ارز دیجیتال، مدیریت تراکنش‌ها در شبکه را هم برعهده دارد. ارز دیجیتال IOT توکن دیگر هلیوم نتورک است که با سیستم اجماع Proof of Coverage یا PoC و با تمرکز بر ارتباط‌های وایرلس در اینترنت اشیاء ساخته شد. این ارز دیجیتال روی شبکه‌های با مصرف پایین و پوشش بالا تمرکز دارد. ارز دیجیتال MOBILE هم توکن دیگر شبکه محسوب می‌شود که روی ارتباط‌های موبایلی با سرعت بالا (5G) تمرکز دارد. این ارز هم با همان سیستم اجماع PoC کار می‌کند.

زیرساخت غیر متمرکز هلیوم نتورک به کمک فعالان متعددی شکل می‌گیرد. یکی از دسته‌های مهم فعالان اکوسیستم، دارنده‌های دستگاه هات‌اسپات هستند. افراد و سازمان‌ها با خرید و روشن کردن این دستگاه‌ها می‌توانند پوشش شبکه را برای کاربران دیگر فراهم کنند. همچنین دارنده‌های دستگاه‌های IoT هم اعضای مهم شبکه هستند که با اتصال به شبکه غیر متمرکز هلیوم، نیاز اینترنتی سنسورها و دیگر دستگاه‌های اینترنت اشیاء خود را برطرف می‌کنند.

کاربران موبایلی هم جزو اعضای اکوسیستم هلیوم نتورک محسوب می‌شوند. آن‌ها برای اتصال‌های موبایلی خود از شبکه 5G هلیوم نتورک استفاده می‌کنند و به‌نوعی به جامع‌تر شدن این شبکه کمک می‌کنند. توسعه‌دهنده‌ها هم می‌توانند با توسعه و عرضه اپلیکیشن‌های غیر متمرکز روی زیرساخت هلیوم نتورک، به رشد اکوسیستم این پروژه بلاکچینی کمک کنند.

قابلیت‌های متنوعی که هلیوم نتورک در اختیار کاربران قرار می‌دهد، آن را به گزینه‌ای مناسب برای کاربردهای متنوع تبدیل می‌کند. این زیرساخت غیر متمرکز هم پوشش مورد نیاز برای شبکه‌های با مصرف پایین و هم شبکه‌های با سرعت بسیار بالا را فراهم می‌کند. انگیزه‌های مالی که با ارز دیجیتال MOBILE و IOT ایجاد می‌شود هم به از بین بردن بیشتر تمرکز در شبکه و همچنین ارائه سرویس‌های باکیفیت کمک می‌کنند.

نوآوری خاصی که هلیوم موبایل به دنیای شبکه‌های وایرلس آورد، شاید آن را به نسل بعدی شبکه‌های مورد استفاده کاربران تبدیل کند. در این شبکه دیگر خبری از برج‌های مخابراتی مرسوم نیست. البته که زیرساخت اصلی 5G توسط همان برج‌ها و اپراتور T-Mobile تامین می‌شود، اما کاربران برای اتصال به اینترنت پرسرعت، تنها به دستگاه‌های هات‌اسپات یکدیگر تکیه می‌کنند. انگیزه‌‌های مالی و پاداش‌هایی که برای تامین پوشش شبکه به کاربران داده می‌شود هم به رشد هرچه بیشتر پوشش کمک می‌کند. توکن HNT که به‌عنوان پاداش مشارکت در زیرساخت شبکه پرداخت می‌شود، قابلیت تبدیل به ارزهای دیگر و ارز هلیوم موبایل را دارد. درنتیجه یک زیرساخت اقتصادی جذاب هم برای کاربران شکل گرفته است.

ارز دیجیتال MOBILE چیست؟

همان‌طور که گفته شد، انگیزه‌های مالی اهمیت زیادی برای شکل دادن یک شبکه جامع و پوشش کافی برای کاربران دارند و این انگیزه‌ها فقط با ارز دیجیتال ممکن می‌شوند. ارز دیجیتال MOBILE به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی شبکه هلیوم موبایل شناخته می‌شود که در قدم اول برای پاداش دادن به مشارکت‌کننده‌ها در پوشش شبکه 5G هلیوم نتورک توسعه داده شد. این ارز دیجیتال روی شبکه سولانا در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و با حداکثر میزان توزیع ۲۳۰ میلیارد توکن طراحی شده است.

کاربرانی که در تامین پوشش شبکه هلیوم موبایل مشارکت دارند، ارز دیجیتال MOBILE را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنند. این ارز دیجیتال مخصوص شبکه 5G هلیوم نتورک است و مانند همه ارزهای دیجیتال دیگر، قابلیت خرید و فروش و مبادله دارد. یکی از قابلیت‌های جذاب هلیوم موبایل، به نام Discovery Mapping شناخته می‌شود که همکاری در افزایش پوشش شبکه را آسان‌تر می‌کند. کاربران با استفاده از این قابلیت و فعال کردن موقعیت مکانی، مناطقی که نیاز به پوشش بهتر را دارند، پیدا می‌کنند. درنتیجه با اجرای زیرساخت شبکه در آن مناطق، فرصت خود برای کسب درآمد با ارز هلیوم موبایل را بیشتر می‌کنند.

در مجموع ایده‌ای که پشت شبکه هلیوم موبایل قرار دارد و با هدف افزایش پوشش وایرلس موبایلی پیش می‌رود، احتمال افزایش محبوبیت و کسب سهم بیشتر از بازار را دارد. نکته مهم اینکه کاربران برای کسب درآمد از این شبکه نیاز به خرید سخت‌افزارهای اختصاصی دارند که شاید برای همه، مقرون به صرفه نباشد. ازطرفی خرید ارز هلیوم و استفاده از آن برای پرداخت هزینه‌های شبکه، قدم اول ورود به اکوسیستم محسوب می‌شود. شاید قیمت ارز دیجیتال MOBILE و هزینه‌های آن، برای کاربران مقرون به صرفه‌تر از پرداخت هزینه به اپراتورهای سنتی باشد.

پیش‌بینی آینده قیمت ارز هلیوم موبایل وابستگی زیادی به موفقیت پروژه دارد. از آنجایی که این زیرساخت وایرلس باید با اپراتورهای بزرگ هم وارد رقابت شود، مسیر سختی را برای جذب کاربر خواهد داشت. ازطرفی افزایش تقاضا برای یک شبکه غیر متمرکز و امن‌تر می‌تواند منجر به افزایش محبوبیت هلیوم موبایل و افزایش قیمت ارز دیجیتال MOBILE شود.

چطور ارز هلیوم موبایل MOBILE بخریم؟

ارز هلیوم موبایل به‌خاطر محبوبیت بالا در بسیاری از صرافی‌های معتبر عرضه می‌شود. برای خرید ارز دیجیتال MOBILE می‌توانید از صرافی‌های بین‌المللی معتبر استفاده کنید. البته اغلب آن‌ها چالش تحریم و KYC دارند.

برای خرید ارز MOBILE در ایران و با پرداخت ریال، می‌توانید از رمزینکس استفاده کنید. صرافی معتبر رمزینکس به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ریال، ارز هلیوم موبایل بخرید. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال MOBILE خود را بفروشید و ریال دریافت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به آسانی انجام می‌شود. در این صرافی صدها ارز دیجیتال با حجم بازار مناسب عرضه می‌شوند. خرید و فروش در رمزینکس با ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و تتر امکان‌پذیر است.

برای خرید MOBILE در رمزینکس نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید. ثبت‌نام در رمزینکس به راحتی و با استفاده از یک شماره موبایل یا ایمیل امکان‌پذیر است. فرایند ثبت‌نام بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

احراز هویت در رمزینکس هم به سرعت انجام می‌شود. تنها باید مدارک مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری کنید تا در سریع‌ترین زمان، هویت شما احراز شود. سپس می‌توانید ارز دیجیتال MOBILE یا هر ارز دیجیتال دیگر را به‌راحتی بخرید و بفروشید.

کارمزد خرید و فروش هلیوم موبایل

کارمزد معاملات خرید هلیوم موبایل در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول هلیوم موبایل

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال هلیوم موبایل به کیف پول، 40 هلیوم موبایل می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

هلیوم موبایل یک زیرساخت غیر متمرکز شبکه وایرلس است که امکان مشارکت کاربران در تامین پوشش شبکه را با انگیزه‌های مالی فراهم می‌کند.

هلیوم نتورک زیرساخت شبکه‌ای هلیوم موبایل بوده که روی بلاکچین سولانا و با هدف غیر متمرکز کردن ارتباط‌های موبایلی توسعه یافته است.

با نصب هات‌اسپات هلیوم موبایل و ارائه پوشش 5G به کاربران دیگر، امکان کسب درآمد با ارز دیجیتال MOBILE را خواهید داشت.

ارز دیجیتال MOBILE ارز دیجیتال اصلی کاربردی هلیوم موبایل است که برای پرداخت هزینه‌های شبکه و پاداش به کاربران استفاده می‌شود.

برای خرید ارز دیجیتال MOBILE از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را در این صرافی به آسانی و با کارمزد پایین خرید و فروش کنید.

تغییرات قیمت هلیوم موبایل

بیشترین قیمت

1,166irr

کمترین قیمت

1,279irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال هلیوم موبایل

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال هلیوم موبایل در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال هلیوم موبایل همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط هلیوم موبایل برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.