صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
کسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنماکارت هدیه
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

قیمت ایلان(هزارتایی)

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

ایلان(هزارتایی)

قیمت تقریبی

104

IRR

درباره ایلان(هزارتایی)

رمز ارز دوج ایلان (Dogelon) با نام اختصاری ایلان (ELON) یکی از ارز‌های میم جدید است که تا کنون عملکرد خوبی در بازار داشته است. این توکن در ماه آوریل 2021 با هدف توسعه یک رمز ارز بین سیاره‌ای راه‌اندازی شد. در واقع این ارز دیجیتال بیشتر بر مبنای ایده و هدفی که ممکن است در آینده عملی شود راه‌اندازی شده است و در حال حاضر هیچ کاربردی جز خرید و فروش و ذخیره ارزش ندارد.

رمز ارز ایلان مانند بسیاری از سکه‌های میم از جمله شیبا و دوج کوین پتانسیل عظیمی برای انفجار و توسعه در بازار دارد.

ارز دیجیتال دوج ایلان، ترکیبی از ارز دیجیتال محبوب دوج کوین و نام مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک است. این امر نشان می‌دهد که ایلان ماسک حتی اگر در مورد ارز‌های دیجیتال تبلیغ نکند باز هم تأثیر زیادی در این بازار دارد.

طبق گفته‌های وب‌سایت دوج ایلان، هدف از راه‌اندازی رمز ارز ایلان کمک به مردم برای رسیدن به مریخ و همچنین در امان ماندن از کلاه‌برداری و سرقت است. این پروژه با هدف تکرار موفقیت ارز دیجیتال دوج کوین و همچنین پشتیبانی از طرح‌های ایلان ماسک برای استعمار مریخ، به بازار عرضه شد.

بنیان‌گذاران ایلان 50 درصد از کل نقدینگی ایلان را در استخر نقدینگی یونی سواپ (Uniswap) قفل کرده و نیمی دیگر نیز به کیف پولی متعلق به ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم اهدا شد.

ویتالیک بوترین نیز ایلان‌های اهدا شده را به سازمان دائو (DAO) و بنیادهای مختلفی از جمله متوسلا (Methuselah) که یک موسسه خیریه پزشکی است که بر افزایش طول عمر انسان‌ها متمرکز است ارسال کرد.

با توجه به این که تیم توسعه دهنده ایلان، هیچ مقداری از این توکن‌ها را مستقیماً به بازار عرضه نکرد در حال حاضر تمام رمز ارز‌های ایلان که در صرافی‌ها خرید و فروش می‌شوند از طریق ویتالیک بوترین به بازار منتشر شده است.تاریخچه قیمت ایلان(هزارتایی)

رمز ارز ایلان برای اولین بار در تاریخ 23 آوریل 2021 به بازار ارز دیجیتال با قیمت 0/000000080 دلار عرضه شد.

این ارز دیجیتال کمتر از یک ماه پس از راه‌اندازی و عرضه به بازار صعود کرد و قیمت آن به 0/0000023 دلار افزایش یافت. پس از رسیدن به این قیمت، ارز دیجیتال ایلان بلافاصله سقوط کرد و تا چند ماه روند آهسته‌ای در پیش گرفت.

ایلان باری دیگر در 31 ژوئیه در عرض یک روز از 0/000000052 دلار به 0/0000041 دلار افزایش پیدا کرد و فردای آن روز دوباره به قیمت 0/000000085 دلار کاهش پیدا کرد.

این ارز دیجیتال تا کنون موفق به شکست رکورد بالاترین قیمت خود یعنی 0/0000041 دلار نشده است و در حال حاضر در تاریخ 8 ژانویه 2022 با قیمت 0/0000013 دلار در بازار جهانی معامله می‌شود.کارمزد ایلان(هزارتایی)

کارمزد معاملات خرید ایلان(هزارتایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول ایلان(هزارتایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ایلان(هزارتایی) به کیف پول، 10000000 ایلان(هزارتایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.نحوه خرید و فروش ایلان(هزارتایی)

خرید ایلان(هزارتایی) از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. ایلان(هزارتایی) در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال ایلان(هزارتایی) هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال ایلان(هزارتایی) مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید ایلان(هزارتایی) هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید ایلان(هزارتایی)

برای خرید ایلان(هزارتایی) در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار ایلان(هزارتایی) مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز ایلان(هزارتایی) می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید ایلان(هزارتایی) خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع ایلان(هزارتایی) سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید ایلان(هزارتایی) تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش ایلان(هزارتایی)

فرایند فروش ارز دیجیتال ایلان(هزارتایی) در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش ایلان(هزارتایی) و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.سوالات متداول ایلان(هزارتایی)

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

7,528,240,938
2.56 %