ایلان(هزارتایی)
ایلان(هزارتایی)(1000elon)

خرید و فروش ارز دوج ایلان مارس (Dogelon Mars) + قیمت لحظه ای

آخرین قیمت به ریال

103IRR

آخرین قیمت به تتر

0.00017USDT

تغییر قیمت

-4.59 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

ایلان(هزارتایی)

ایلان(هزارتایی)

بازارهای معاملاتی ایلان(هزارتایی)

 • ایلان(هزارتایی)

  ایلان(هزارتایی)

  (1000elon)

  103 irr

  4.59 %
  arrow_drop_down

معرفی ارز ایلان(هزارتایی) (1000dogelon-mars)

معرفی ارز دوج ایلان مارس Elon

ارز دوج ایلان مارس از جمله ارزهایی است که با مضمون دوج‌کوین ایجاد شد و هدف آن تکرار موفقیت دوج است. مانند بسیاری از میم‌کوین‌ها، سازندگان این ارز نیز ناشناخته هستند. جالب است بدانیم که نام آن از ترکیب دوج‌کوین و ایلان ماسک (از طرفداران دوج) برگرفته شده است و از سوی دیگر مارس به مریخ هم اشاره دارد. در ابتدا بنیانگذاران این ارز، ۵۰٪ مقدار کل نقدینگی را در استخر نقدینگی Uniswap قفل کردند؛‌ نیمی دیگر از آن نیز به ویتالیک بوترین، ازجمله بنیانگذاران اتریوم، ارائه گردید. ویتالیک نیز تصمیم بر اهدای سکه‌ها به DAO و بنیادهای دیگر گرفت. جالب است بدانیم که این پروژه توانست جامعه‌ای متشکل از بیش از ۳۰۰،۰۰۰ دنبال کننده در توئیتر و ۸۴۰۰۰ دنبال کننده در تلگرام ایجاد کند. هر‌چند ناگفته نماند که با وجود جامعه بزرگی که این ارز دارد، همچنان باید جوانب احتیاط در نظر گرفته شود. از لحاظ ساختار، باید بگوییم که توسعه Dogelon بر بستر شبکه اتریوم انجام شد و بسیاری از قراردادهای هوشمند اتریوم را پشتیبانی می‌کند؛ با این‌ حال از آنجایی که این ارز برای تایید بلاک‌ها از الگوریتم اثبات سهام استفاه می‌کند، از سرعت بالاتری نسبت به شبکه اصلی اتریوم، که از الگوریتم اثبات کار استفاده می‌کند، برخوردار است. 

ویژگی های دوج ایلان

نماد ارز Dogelon و صرافی رمزینکس 

این میم کوین نیز مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال برای خرید و فروش، معامله و… استفاده می‌شود و از لحاظ کارایی نمی‌توان آن را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال متمایز دانست اما هدف این پروژه ایجاد یک ارز منصفانه بود؛ به همین خاطر توسعه دهندگان آن سکه‌ای را نزد خود نگه نداشتند و پیش فروش سکه‌ها را انجام نداند. همچنین این شبکه با سوزاندن بخشی از سکه‌ها نشان داد که قصد کلاهبرداری با بالا بردن ارزش سکه‌ها و سپس رها کردن پروژه را ندارد.دوج ایلان مارس خود را پروژه‌ای می‌داند که قصد خنثی کردن آسیب‌هایی را دارد که کلاهبرداران به ارز دیجیتال وارد کرده‌اند. به طوریکه اعضای جامعه این پروژه به اهدای توکن‌های ELON به قربانیان کلاهبرداری‌ها تشویق می‌شوند. از سوی دیگر در مقایسه با سایر میم‌کوین‌ها،‌ این پروژه اهداف بسیار بزرگ‌تری برای خود در نظر گرفته است؛ به طوریکه قصد دارد به نوعی ارز بین سیاره‌ای تبدیل شود و در آینده جایگاهی در مریخ داشته باشد. درواقع این ارز اولین قدم را در راستای زندگی در مریخ و فراتر از آن برداشته است. همکاری با بنیاد Methuselah یکی از مهم‌ترین شراکت‌های این پروژه محسوب می‌شود. جامعه دوج ایلان مارس در راستای این همکاری، بودجه‌ای برای انجام آزمایش علمی به ISS ارائه داد و ISS نیز به این موضوع در توئیتر خود اشاره کرد. اگر بخواهیم ویژگی‌های دیگر این ارز را نام ببریم باید به امنیت بالای آن اشاره کنیم؛ چرا‌که بستر اتریوم، امنیت بسیار خوبی را برای دوج‌ ایلان رقم زده است. 

تعداد توکن های دوج ایلان 

مقدار عرضه کلی توکن‌های ELON برابر است با ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد و در حال حاضر (۲۴ آبا ۱۴۰۱) مقدار ۵۵۰،۳۱۵،۹۷۴،۱۳۶،۹۶۷ توکن در گردش قرار دارد. پیش از این نیز به ارائه بخشی از توکن‌ها به ویتالیک بوترین اشاره کردیم؛ همچنین از آنجایی که برای همیشه نیمی از توکن‌ها در استخر نقدینگی یونی سوآپ قفل شده‌اند، امکان برداشت نقدینگی اولیه توسط توسعه دهندگان وجود ندارد. 

خرید و فروش دوج ایلان مارس در رمزینکس

نماد رمزارز دوج ایلان با پس زمینه نمودارهای قیمتی و صرافی دیجیتال رمزینکس 

خرید ارز ELON از صرافی رمزینکس به روش‌‌های مختلفی قابل انجام است؛ اما پیش از شروع به خرید و فروش، باید ثبت نام در سایت و احراز هویت انجام شود. با خرید به روش سفارش بازار می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل سفارش انجام داد. از طرف دیگر در خرید به روش سفارش محدود، قیمت سفارش خرید باید با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطبیق داشته باشد؛ زمانی که این تطابق صورت بگیرد، سفارش کاربر تکمیل می‌گردد. از آنجایی که در خرید به روش حد زیان، کاربر می‌تواند علاوه بر فیلد قیمت و مقدار، فیلد قیمت فعال‌سازی را هم پر کند، از بابت تکمیل سفارش خود در قیمت مد نظرش اطمینان پیدا می‌کند. روش دیگر OCO نام دارد که در آن امکان ثبت همزمان دو نوع سفارش محدود و حد زیان وجود دارد. زمانی که یکی از این دو سفارش تکمیل شود، سفارش دیگر به طور خودکار لغو می‌گردد. د‌رنهایت باید این نکته را ذکر کنیم که در تمامی این روش‌ها سفارش کاربر به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. فرآیند فروش ELON در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس مانند خرید آن بوده و کاربران می‌توانند از مراحل ذکر شده برای فروش ارزهای خود استفاده کنند. همچنین باید بدانید خرید دوج ایلان مانند خرید ارز دوج کوین (DOGE) و سایر رمز‌ارزهای دیگر است.

شما می‌توانید نرخ ارزهای دیجیتال مانند دوج ایلان، ارز وینک یا شیبا اینو را در جدول رمز‌ارزهای رمزینکس ببینید.

آینده ارز دوج ایلان 

نماد رمزارز دوج ایلان و صرافی ایرانی رمزینکس

زمانی که ELON در بسیاری از صرافی‌ها قرار بگیرد، ارزش آن بسیار بیشتر خواهد شد. از آنجایی که این ارز ویژگی‌های میم‌کوین‌های دیگر را به صورت ترکیبی دارد،‌ در صورت شرایط مطلوب بازار، می‌تواند رشد بسیار خوبی داشته باشد. همچنین از حامی قدرتمند آن، یعنی ایلان ماسک، نباید غافل شویم؛ چراکه تاثیر حمایت این فرد بر رشد دوج کوین را پیش از این نیز دیدیم. اگر برای شما هم این سوال وجود دارد که آیا این ارز به ۱ دلار می‌رسد یا خیر باید بگوییم که در فضای ارزهای دیجیتال نمی‌توان به طور قطعی موردی را پیش‌بینی کرد؛ بنا‌براین ممکن است آنچه در آینده رخ می‌دهد ما را شگفت زده کند. با این حال سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و به خصوص میم‌کوین‌ها ریسک‌هایی را با خود به همراه دارد؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم درصد ریسک مناسبی را در نظر بگیرید تا سرمایه گذاری امنی داشته باشید.

کارمزد خرید و فروش ایلان(هزارتایی)

کارمزد معاملات خرید ایلان(هزارتایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول ایلان(هزارتایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ایلان(هزارتایی) به کیف پول، 10000000 ایلان(هزارتایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال تصمیمی است که به اهداف و سرمایه هر شخص بستگی دارد؛ به طور کلی این میم کوین پتانسیل قابل قبولی برای رشد داشته و می‌توان نسبت به آینده آن امیدوار بود.

بله برای خرید ارزهای دیجیتال در این صرافی باید مراحل احراز هویت تکمیل شوند.