صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
کسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنماکارت هدیه
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

قیمت فگ(یک میلیون تایی)

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

فگ(یک میلیون تایی)

قیمت تقریبی

154

IRR

درباره فگ(یک میلیون تایی)

ارز دیجیتال فگ (FEG) یا همان توگن فگ که از ماهیت ضد تورمی هم برخوردار است، فرصت سرمایه‌گذاری بسیار خوبی را در اختیار کاربران دنیای ارزهای دیجیتال قرار داده است. این ارز دیجیتال از جمله پروژه‌های مبتنی بر شبکه‌های اتریوم و بایننس اسمارت چین است. رمزینکس هم فرصت را غنیمت شمرده و اماکن خرید و فروش این ارز دیجیتال را به پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود اضافه کرده است.

ارز دیجیتال فگ (FEG) از ابتدای شروع به کار خود در تلاش برای ایجاد یک شبکه مبادلاتی غیرمتمرکز بر پایه بلاکچین اتریوم و نیز زنجیره هوشمند بایننس (BSC) بوده است.

جالب‌ترین ویژگی این رمزارز، ماهیت ضد تورمی آن است. اجازه دهید بیشتر این موضوع را توضیح دهیم. توکن فگ دارای قابلیت کنترل عرضه است که با میزان عرضه حداکثری ۱۰۰ کوادریلیون توکن در گردش مبادله می‌شود.

در هر یک از تراکنش‌های این رمزارز، مالیاتی به میزان ۱ درصد در میان دارندگان توکن فگ توزیع و ۱ درصد دیگر هم سوزانده می‌شود؛ به‌این‌ترتیب دارندگان انگیزه کافی برای ذخیره و کاستن از میزان عرضه این ارز دیجیتال را در طول زمان خواهند یافت.

به دنبال کاهش عرضه، کمیابی توکن افزایش می‌یابد. این رابطه نسبی معکوس، بر طبق مدل عرضه و تقاضا بنا شده است. به‌علاوه، محدودیتی از نظر تعداد توکن‌هایی که می‌توانند سوخته شوند وجود ندارد. بسیاری از پروژه‌های مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس نیز از اقتصاد توکنی مشابهی پیروی می‌کنند.

پروژه فگ از جمله پروژه‌های دیفای یا غیرمتمرکز دنیای ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود که سال‌ها است از آغاز به کار آن‌ها سپری شده است. شعار پروژه فگ با عبارت آینده دیفای باشید در نظر گرفته شده است. در همین راستا برخی از مهم‌ترین اهدافی که توسعه دهندگان این پروژه برای راه‌اندازی آن عنوان کرده‌اند، عبارت‌اند از:

 • ایجاد امنیت بالاتر برای کاربران
 • افزایش کارآمدی پروژه‌های دیفای
 • ایجاد سیستم پاداش‌دهی کارآمد برای اعضای پروژه


تاریخچه قیمت فگ(یک میلیون تایی)

ارز دیجیتال فگ به نسبت پروژه جوانی است و به همین سبب هم نوسان آن کم و بیش زیاد بوده است. در ابتدای ماه فوریه سال ۲۰۲۱ و هم‌زمان با معرفی توکن فگ در بازار، قیمت ارز دیجیتال فگ کمتر از ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲ دلار بود.

اما این قیمت با روندی آهسته تا ماه می همین امسال افزایش یافت و در نهایت در ۱۲ ماه می به نخستین و چشمگیرترین پیک قیمت خود، معادل ۰/۰۰۰۰۰۰۰۳۷۹۳ دلار، دست یافت.

پس از آن قیمت فگ توکن رو به کاهش گذاشت و در بیست و سوم همان ماه قیمت توکن فگ تا مبلغ ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۵۴۸۵ دلار سقوط کرد. از آن پس نیز قیمت فگ متحمل نوساناتی قیمتی شد تا اینکه در ابتدای ماه آگوست ۲۰۲۱ به مقدار ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۴۴۰۷ رسید.کارمزد فگ(یک میلیون تایی)

کارمزد معاملات خرید فگ(یک میلیون تایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول فگ(یک میلیون تایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال فگ(یک میلیون تایی) به کیف پول، 0 فگ(یک میلیون تایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.نحوه خرید و فروش فگ(یک میلیون تایی)

خرید فگ(یک میلیون تایی) از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. فگ(یک میلیون تایی) در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال فگ(یک میلیون تایی) هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

 • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
 • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
 • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
 • تکمیل فرایند احراز هویت
 • فعال شدن سطح طلایی برای شما
 • واریز ریال به حساب
 • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
 • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
 • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال فگ(یک میلیون تایی) مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید فگ(یک میلیون تایی) هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید فگ(یک میلیون تایی)

برای خرید فگ(یک میلیون تایی) در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار فگ(یک میلیون تایی) مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز فگ(یک میلیون تایی) می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید فگ(یک میلیون تایی) خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع فگ(یک میلیون تایی) سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید فگ(یک میلیون تایی) تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش فگ(یک میلیون تایی)

فرایند فروش ارز دیجیتال فگ(یک میلیون تایی) در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش فگ(یک میلیون تایی) و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.سوالات متداول فگ(یک میلیون تایی)

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

7,550,000,000
2.65 %