Worldcup 2022Worldcup 2022

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال feg + خرید و فروش فگ توکن1m-feg

5.94 %

194IRR

بالاترین قیمت

$0.0005549

$0.0005329

پایین‌ترین قیمت

$0.0005219

قیمت لحظه‌ای فگ

قیمت فگ به یورو

پرداخت میکنم

ریال


دریافت میکنم

فگ(یک میلیون تایی)


قیمت تقریبی

194

IRR

می‌توان گفت مهم‌ترین بخش خرید هر ارز دیجیتال، قیمت و ارزش آن در بازار ارز دیجیتال است. آشنایی با قیمت هر ارز به صورت لحظه‌ای و مسیری که پیش رو دارد، به سرمایه گذاران امکان تصمیم‌گیری بهتر و به موقع را می‌دهد. علاوه بر آن چگونگی نوع نگهداری ارز و انتخاب صرافی برای خرید، یکی دیگر از دغدغه‌های کاربران اصلی کاربران است. به همین جهت در ادامه باهم قیمت لحظه‌ای فگ و شیوه خرید و فروش آن را توضیح می‌دهیم.

 

ارز دیجیتال فگ (feg) چیست؟ 

 

FEG (Feed Every Gorilla) نوعی پلتفرم بلاک‌چین است که روی زنجیره بایننس و اتریوم کار می‌کند و ساختار امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به شیوه‌ای متفاوت تعریف می‌کند. توکن اصلی فگ در سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و توسعه‌دهنده اصلی آن FEGrox نام دارد. اشتراک گذاری توکن‌ها، مبادله و نگه‌داری آن‌ها در کیف پول‌ها و صرافی‌های مختلف برای کاربران امکان پذیر است. حال که با ماهیت فگ در بازار کریپتو آشنا شدیم بهتر است نگاهی به خصوصیات آن بیاندازیم. 

 

خصوصیات feg 

 

به طور کلی فگ برای بهبود فضای کریپتو و دیفای، نوعی شبکه تراکنش‌ غیرمتمرکز فراهم کرده است و کاربران می‌توانند از این فرصت‌های ایجاد شده برای کسب درآمد غیرفعال استفاده کنند. همچنین این شبکه قصد حل کردن مشکلاتی مانند هزینه‌ بالای تراکنش‌ها، پیچیدگی‌های معاملاتی و مسائل مربوط به حریم خصوصی را دارد. ازجمله بارزترین ویژگی‌های توکن فگ ضدتورمی بودن و مقدار عرضه ۱۰۰ کوادریلیونی آن است. همچنین از آنجایی که دارندگان توکن‌های feg به ازای هر تراکنش ۱٪ مالیات دریافت می‌کنند، ‌انگیزه بیشتری برای نگه‌داری توکن‌ها دارند. شبکه فگ منافع جامعه را در تمامی تصمیمات خود در نظر می‌گیرد و برای پایداری بیشتر توکن‌ها، محصولات نوآورانه و جدیدی در فضای کریپتو عرضه می‌کند. 

 

کسب سود از ارز فگ 

 

در حال حاضر فگ در حال پیدا کردن محبوبیت بیشتر میان کاربران بوده و به همین خاطر راه خود را به صرافی‌های ارز دیجیتال پیدا کرده‌است. پیش از اینکه به سراغ شیوه خرید و فروش ارز دیجیتال فگ برویم، بهتر است نگاهی با شیوه کسب سود از این ارز بیاندازیم. سرمایه گذاران این ارز می‌توانند توکن‌های خود را به اشتراک گذاشته و در ازای آن بخشی از کل حجم فروش را به عنوان پاداش دریافت کنند. پاداش سرمایه گذاران بر‌اساس میزان سهمی که در شبکه دارند به آن‌ها داده می‌شود. از ژوئن ۲۰۲۲ توسعه دهندگان بر روی نسخه سوم سیستم سهامداری این شبکه کار می‌کنند. این توسعه، بهبود‌های زیادی در شبکه ایجاد کرده و منابع درآمدی بیشتری برای توسعه دهندگان به همراه دارد. 

 

آموزش خرید فگ توکن 

 

برای خرید توکن فگ از صرافی رمزینکس ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و جهت احراز هویت، مدارک مورد نیاز در سایت بارگذاری شود. پس از تکمیل این مرحله، امکان خرید و فروش با استفاده از ریال و بدون محدودیت برای کاربران وجود دارد. کاربران برای خرید فگ چهار راه پیش روی خود دارند که عبارتند از: سفارش محدود، سفارش بازار، سفارش حد زیان و سفارش oco. در خرید به روش سفارش محدود، تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید کاربر با قیمت فروش کاربران دیگر بستگی دارد. این درحالی است که در روش خرید سفارش بازار، در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش انجام می‌شود. در خرید به روش حد زیان، ابتدا کاربر قیمت و مقدار ارز مورد نظر خود را در فیلد مربوطه وارد می‌کند؛ سپس با درج قیمت فعال‌سازی، کاربر بابت خرید یا فروش ارز در قیمت مد نظرش، اطمینان پیدا می‌کند. در خرید به روش OCO، کاربر می‌تواند به طور همزمان دو سفارش حد زیان و محدود را ثبت کند؛ زمانی که یکی از این دو سفارش انجام شود، سفارش دیگر به طور خودکار لغو می‌گردد. 

 

آموزش فروش فگ توکن 

 

شیوه خرید و فروش ارز دیجیتال فگ و سایر ارزها در صرافی رمزینکس مشابه سفارش‌های خرید انجام می‌شود و ۴ روش برای آن وجود دارد که عبارتند از: سفارش محدود، سفارش بازار، سفارش حد زیان و سفارش OCO. چگونگی عملکرد این روش‌ها دقیقا مشابه سفارش‌های خرید است که پیش از این توضیح دادیم.

 

تحلیل و بررسی
 

پیش از این نیز اشاره کردیم که فگ در هر دو زنجیره بایننس و اتریوم، عرضه یک کواردیلیونی دارد. ۵۰٪ توکن‌ها در هر زنجیره بلافاصله سوزانده شد و درصدی از هر تراکنش میان دارندگان توکن تقسیم می‌شود. توکن فگ بدون پیش فروش و با نقدینگی ۱۰۰٪ در اختیار عموم قرار گرفت.

یکی از راه‌هایی که کاربران برای انتخاب ارز و پیش بینی آینده در نظر می‌گیرند،  بررسی عملکرد گذشته آن است. گرافی که CoinMarketCap برای فگ قرار داده، به طور شگفت انگیزی خوب به نظر می‌رسد. در ۱۰ اکتبر ۲۰۲۱ و ۱۴ فوریه ۲۰۲۲، فگ به بالاترین قیمت خود دست پیدا کرد. قیمت این ارز در این دو تاریخ به ترتیب عبارتند از: ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۱۲۷ دلار و ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۱۰۶.  همچنین در دومین سالگرد تاسیس، دارندگان فگ به یک میلیون رسیدند. لازم به ذکر است که توکن FEG تا به حال دوره نزولی طولانی مدتی را طی نکرده و این نکته‌ای بسیار امیدوارکننده برای سرمایه گذاران این ارز محسوب می‌شود. 

در مقاله آینده ارز فگ به طور کامل درباره آینده این ارز و آنچه در سال‌های آتی رخ خواهد داد توضیح داده‌ایم. با وجود تمامی این پیش‌بینی‌ها، در بازار پر نوسان کریپتو، قطعیتی درباره سود یا ضرر ارزهای دیجیتال وجود ندارد. اما با بررسی و تحلیل به موقع، می‌توان به سود مناسبی دست پیدا کرد و جلوی ضرر را گرفت. 


 

کارمزد فگ

کارمزد معاملات خرید فگ در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول فگ

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال فگ به کیف پول، 0 فگ می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.سوالات متداول فگ

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

6,155,090,990
1.21 %

ارزهای پرطرفدار