بیبی دوج(یک میلیون تایی)
بیبی دوج(یک میلیون تایی)(1m-babydoge)

خرید و فروش سریع ارز بیبی دوج (Baby Doge Coin)

آخرین قیمت به ریال

802IRR

آخرین قیمت به تتر

0.0013USDT

تغییر قیمت

3.62 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

بیبی دوج(یک میلیون تایی)

بیبی دوج(یک میلیون تایی)

بازارهای معاملاتی بیبی دوج(یک میلیون تایی)

 • بیبی دوج(یک میلیون تایی)

  بیبی دوج(یک میلیون تایی)

  (1m-babydoge)

  802 irr

  3.62 %
  arrow_drop_up
 • بیبی دوج(یک میلیون تایی)/تتر

  بیبی دوج(یک میلیون تایی)/تتر

  (1m-babydoge)

  0.001397 usdt

  0 %

معرفی ارز بیبی دوج(یک میلیون تایی) (million_baby_doge)

جای تعحب ندارد اگر این روزها زیاد تبلیغات بیبی دوج را می‌شنویم. چراکه این ارز در عرض دو هفته پس از راه اندازی (۱ ژوئن ۲۰۲۱)، رشد ۱۰۰۰ درصدی قیمت را به همراه داشت. ارزش بازار آن در هفته سوم به ۲۰۰ میلییون دلار رسید و در هفته چهارم ۱۶۰/۰۰۰ نفر این سکه را در اختیار داشتند. براساس وبسایت کوین مارکت کپ، ارز بیبی دوج حداکثر عرضه ۴۲۰ کوادریلیون دارد و اگر فرض را بر این بگذاریم که تمامی توکن‌ها در گردش باشند، ارزش آن‌ها معادل ۶۹۱ میلیون دلار می‌شود. در حال حاضر ارز بیبی دوج کوین در بسیاری از صرافی‌‌های معتبر در دسترس کاربران قرار دارد و سرمایه گذاران نسبت به داشتن آن از خود تمایل نشان می‌دهند. در ادامه با ماهیت و نحوه فروش و خرید ارز بیبی دوج بیشتر آشنا می‌شویم. 

ارز بیبی دوج کوین (Baby Doge coin) چیست؟ 

نماد ارز دیجیتال Baby Doge coin در کنار نمودارهای قیمتی و صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

دوج‌کوین نیز مانند شیبا و دوج‌کوین در گروه میم‌کوین‌ها قرار می‌گیرد و توسط جامعه آنلاین دوج‌کوین ایجاد شده است. بنا به گفته وبسایت این ارز، بیبی دوج کوین با سرعت تراکنش بیشتر و ویژگی‌های دوست داشتنی که دارد، پدر خود یعنی دوج‌کوین را، تحت تاثیر قرار داده است. در معرفی بی بی دوج گفته شده است که این ارز به گونه‌ای طراحی شده که در طول زمان کمیاب‌تر شود. برخی شبکه‌ها برای رسیدن به این هدف، بخشی از سکه‌های خود را می‌سوزانند؛ این درحالیست که بیبی دوج برای این کار استراتژی متفاوتی را در پیش گرفته و در ازای انجام تراکنش‌ها، به کیف پول کاربران سکه واریز می‌کند. همچنین بخشی از سکه‌ها به عنوان جفت نقدینگی در اختیار صرافی غیرمتمرکز PancakeSwap قرار می‌گیرند. با استناد به Woof Paper بیبی دوج، هدف از ایجاد این ارز امکان وارد شدن افراد عادی به فضای ارز دیجیتال و همچنین کمک به سگ‌های نیازمند بوده و همچنین تیم پشتیبان آن سابقه کمک به چندین مرکز خیریه را داشته است. چند نمونه از این مراکز خیریه را در ادامه نام میبریم: 

 • لیگ حیوانات ساحل شمالی آمریکا دریافت ۱۵۰/۰۰۰ دلار در دسامبر ۲۰۲۱ 
 • انجمن حیوانات Best Friends دریافت ۱۰۰/۰۰۰ دلار در آگوست ۲۰۲۱ 
 • Paws with Cause دریافت ۷۵۰۰۰ دلار در جولای ۲۰۲۱ 
 • Furkids دریافت ۲۰/۰۰۰ دلار در جولای ۲۰۲۱ 

برخی افراد بیبی دوج را از جهاتی نسبت به دوج‌کوین بهتر می‌دانند؛ به عنوان مثال دوج‌کوین سقفی برای عرضه ندارد و در نقطه مقابل بیبی دوج کوین از این ویژگی بهره می‌برد و به مرور زمان قابل کمیاب شدن است. از همه ‌مهم‌تر بیبی دوج از جامعه‌ای وفادار تشکیل شده و جذابیت‌های منحصر به فرد خود را دارد. 

نحوه خرید بیبی دوج 

پیش از این نیز ذکر کردیم که خرید ارز بیبی دوج از اکثر صرافی‌های معتبر امکان پذیر است. عموم کاربرانی که با ارز ریال فعالیت می‌کنند، تمایل به خرید و فروش ارز بیبی دوج با این واحد پولی دارند. این کار پس از ثبت نام اولیه و تکمیل مرحله احراز هویت برای کاربران امکان پذیر است. کاربران برای خرید ارز بیبی دوج و سایر ارزهای دیجیتال می‌توانند از ۴ روش زیر استفاده کنند:‌ سفارش محدود، سفارش بازار، سفارش حد زیان و سفارش oco. در خرید ارز دیجیتال بیبی دوج کوین به روش سفارش بازار، سفارش سرمایه گذاران در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل می‌شود. از سوی دیگر در ثبت سفارش محدود، باید قیمت خرید کاربر با قیمت فروش کاربران دیگر تطابق داشته باشد. در خرید ارز بیبی دوج به روش حد زیان، کاربر ملزم به پر کردن سه فیلد قیمت،‌ مقدار ارز و قیمت فعال سازی است. با تعیین کردن قیمت فعال ‌سازی، این اطمینان ایجاد می‌شود که معامله مورد نظر در قیمت تعیین شده صورت می‌گیرد. شیوه آخر خرید ارز در صرافی رمزینکس، روش OCO است که در آن امکان ثبت همزمان دو نوع سفارش حد زیان و محدود وجود دارد. درصورت انجام شدن یکی از این سفارش‌ها، سفارش دیگر به طور خودکار لغو می‌گردد. 

نحوه فروش ارز بیبی دوج

 نماد ارز دیجیتال بیبی دوج در کنار نمودار شمعی و صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

شیوه فروش و خرید ارز بیبی دوج در صرافی رمزینکس مشابه خرید دوج کوین و سایر رمز‌ارزهای دیگر است. کاربران می‌توانند ارز دیجیتال خود را به ۴ روش زیر بفروشند. 

 • سفارش محدود 
 • سفارش بازار 
 • سفارش حد زیان 
 • سفارش OCO 

همچنین ارز بیبی دوج در صرافی رمزینکس به صورت یک میلیونی به فروش می‌رسد و کارمزد برداشت به ازای این رقم برابر است با ۵۸۰ واحد بیبی دوج. 

شما می‌توانید با مراجعه به لیست قیمت ارزهای دیجیتال همین حالا نرخ لحظه‌ای بیبی دوج کوین و دیگر رمز‌ارزها مانند ارز شیبا اینو و ارز وینک (WINK) را ببینید.

نگاهی به آینده ارز دیجیتال بیبی دوج توکن

نماد ارز دیجیتال بیبی دوج و صرافی رمزینکس 

تاکنون تبلیغات بسیاری پیرامون این ارز انجام شد و بخش زیادی از سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این ارز تمایل نشان داده‌اند. بیبی دوج قصد دارد که در آینده نام خود را در صرافی‌های بیشتری گسترش دهد و بازاری برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ایجاد کند. اگر بیبی دوج بتواند طبق نقشه راهی که برای خود در نظر گرفته پیش برود، در آینده می‌تواند به عنوان نوعی ارز دیجیتال تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار بگیرد. درست است که در حال حاضر این ارز قیمت بالایی ندارد، اما نگهداری و سرمایه گذاری بر روی تعداد بالایی از آن، می‌تواند در آینده پربازده باشد. نکته مهم برای کسب سود، تحلیل به موقع و بررسی همه جانبه هنگام سرمایه گذاری است.

در مقاله «آینده دوج کوین» اطلاعات مرتبط بیشتری را مطالعه خواهید کرد.

کارمزد خرید و فروش بیبی دوج(یک میلیون تایی)

کارمزد معاملات خرید بیبی دوج(یک میلیون تایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول بیبی دوج(یک میلیون تایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال بیبی دوج(یک میلیون تایی) به کیف پول، 100000 بیبی دوج(یک میلیون تایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

بله، برای خرید ارز بیبی دوج و هرگونه ارز دیجیتال دیگر در صرافی رمزینکس، نیاز به احراز هویت وجود دارد.

از آنجایی که این ارز در طولانی مدت به سرمایه گذاران پاداش مناسب‌تری می‌دهد، بهتر است آن را به چشم سرمایه گذاری بلند مدت ببینیم.

کارمزد برداشت این ارز در صرافی رمزینکس برابر است با ۵۸۰ واحد بیبی دوج.

بله دوج کوین در گروه میم‌کوین‌ها قرار گرفته است.