صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟
ورودثبت‌نام

فروش و خرید اینترنت کامپیوتر

internet_computer

اینترنت کامپیوتر

icp

2,400,000IRR
5.61 %
4.60USDT
کمترین قیمت4.60$2,400,000IRR
بیشترین قیمت4.91$2,562,786IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

اینترنت کامپیوتر

اینترنت کامپیوتر


تغییرات قیمت اینترنت کامپیوتر

 • روزانه

  3.12 %
 • هفتگی

  6.08 %
 • ماهانه

  15.45 %
 • سالانه

  29.2 %

اطلاعات اینترنت کامپیوتر

قیمت جهانی

$4.9

قیمت در رمزینکس

2,400,000 IRR

حجم جهانی

21.482 M

حجم رمزینکس

229,837,059 IRR

تغییر قیمت

5.61 %

دامیننس

0.48 %

ارزش کل بازار

$2,454,944,746.2

مرتبه

32

بازارهای معاملاتی اینترنت کامپیوتر

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
internet_computer/rial
ICP/IRRاینترنت کامپیوتر/ریال
2,400,000
5.61 %
229,837,059 IRRمعامله
internet_computer/tether
ICP/USDTاینترنت کامپیوتر/تتر
4.71
2.42 %
121.5 USDTمعامله

درباره اینترنت کامپیوتر

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر (ICP) که توسط بنیاد دفینیتی خلق شده است را شاید بتوان از موفق‌ترین پروژه‌های در دنیای رمزارزها دانست. به‌طوری‌که این پروژه بعد از تنها 4 روز به جمع 10 رمزارز برتر بازار راه یافت. صرافی ارز دیجیتال رمزینکس به‌منظور فراهم کردن بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری، امکان خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر را در پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود فعال کرده است.

دفینیتی به مدت 4 سال روی این پروژه کار کرد و سرانجام در سال 2016 آغاز آن را رقم زد. دومینیک ویلیامز (Dominic Williams)، بنیان‌گذار دفینیتی از اصلی‌ترین بنیان‌گذاران پروژه اینترنت کامپیوتر است.

بلاک‌چین اینترنت کامپیوتر (ICP) نوآوری‌ها زیادی را به ارمغان آورده است. اینترنت کامپیوتر را شاید بتوان اولین بلاک‌چینی دانست که در خصوص ظرفیت و سرعت هیچ‌گونه محدودیتی ندارد. این پروتکل نماینده نسل سوم نوآوری‌های بلاک‌چین است. به طور مداوم در حال توسعه و آپدیت شبکه خود است و امنیت زیادی دارد.

پروژه اینترنت کامپیوتر در واقع شبکه‌ای مبتنی بر بلاک‌چین است که هدف آن مقیاس‌پذیر کردن محاسبات و داده‌های قراردادهای هوشمند است. هدف از اینترنت کامپیوتر گسترش اینترنت در دسترس برای همه مردم جهان است. به همین دلیل هم می‌توان نقش یک بستر محاسباتی را در سرتاسر جهان ایفا کند.

دفینیتی در آخرین مرحله تمرکززدایی در 10 می 2021، توکن اینترنت کامپیوتر (ICP) را در دامنه عمومی راه‌اندازی کرد. به این معنی است که اینترنت کامپیوتر اکنون به‌عنوان یک کامپیوتر جهانی غیرمتمرکز عمل می‌کند که با انتشار همه کدهای منبع رمزارز اینترنت کامپیوتر در دامنه عمومی و همچنین توکن ابزاری خود، به اعضای جامعه این رمزارز این امکان را می‌دهد که شبکه ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر را مدیریت کنند.

اینترنت کامپیوتر یک پروتکل غیرمتمرکز جدید است که ترکیبی از قدرت محاسبه جمعی تعداد زیادی از نودهای رایانه‌ای است و یک پلتفرم رایانه‌ای واحد ایجاد می‌کند که قادر به پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی در هر مقیاس است.

با استفاده از اینترنت کامپیوتر، قراردادهای هوشمند به واحدهایی با امنیت بالا تفکیک می‌شوند که این واحدها، واحدهای محاسباتی هستند که به‌عنوان برنامه کاربردی یا عملکردهای جداگانه عمل می‌کنند. کاربران نهایی می‌توانند از طریق یک قسمت ورودی با این واحدها ارتباط برقرار کنند و تجربه کاربری آنها شبیه اینترنت امروزی خواهد بود.


تاریخچه قیمت اینترنت کامپیوتر

نمودار قیمت این ارز دیجیتال از عجیب‌ترین‌ها در نوع خود است. قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر (ICP) در شروع عرضه اولیه بسیار کم و برابر با 0/00000001 دلار بود. اینترنت کامپیوتر در همان آغاز فعالیت خود توجهات زیادی را به خود جلب کرد و با رشد قیمت سرسام آوری مواجه شد.

به‌طوری‌که قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر در عرض چند ساعت به 640 دلار افزایش یافت. این افزایش قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر فقط در چند ساعت ابتدایی عرضه اولیه، نشان از اعتقاد زیاد سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال دارد.

بعد از این افزایش ناگهانی، قیمت توکن اینترنت کامپیوتر در همان روز با نزول ناگهانی روبه‌رو شد و قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر تا 275 دلار کاهش یافت.

قیمت توکن اینترنت کامپیوتر دوباره صعودی ناگهانی تا بالای عدد 500 دلار داشت. تمام این نوسانات شدید قیمت توکن اینترنت کامپیوتر در کمتر از یک روز اتفاق افتاد.


کارمزد اینترنت کامپیوتر

کارمزد معاملات خرید اینترنت کامپیوتر در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول اینترنت کامپیوتر

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر به کیف پول، 0.1 اینترنت کامپیوتر می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.


نحوه خرید و فروش اینترنت کامپیوتر

خرید اینترنت کامپیوتر از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. اینترنت کامپیوتر در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

 • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
 • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
 • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
 • تکمیل فرایند احراز هویت
 • فعال شدن سطح طلایی برای شما
 • واریز ریال به حساب
 • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
 • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
 • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید اینترنت کامپیوتر هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید اینترنت کامپیوتر

برای خرید اینترنت کامپیوتر در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار اینترنت کامپیوتر مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز اینترنت کامپیوتر می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید اینترنت کامپیوتر خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع اینترنت کامپیوتر سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید اینترنت کامپیوتر تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش اینترنت کامپیوتر

فرایند فروش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش اینترنت کامپیوتر و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

سوالات متداول

اینترنت کامپیوتر در واقع یک کامپیوتر بلاک‌چین است که در یک مقیاس هوشمندانه محاسبه و داده‌ها را اجرا می‌کند، داده‌ها را به طور مؤثر پردازش و ذخیره می‌کند و چارچوب‌های نرم‌افزاری قدرتمندی را به توسعه دهندگان ارائه می‌دهد.

برای خرید اینترنت کامپیوتر دو راه بیشتر ندارید. راه اول صرافی‌های خارجی که دردسرهای خود را دارد و راه ساده‌تر صرافی‌های داخلی مانند رمزینکس است. صرافی رمزینکس یک بازار معاملاتی همتا به همتای بدون واسطه است. در این بازار به طور مستقیم با دیگر کاربران وارد معامله خرید یا فروش اینترنت کامپیوتر می‌شوید و خود شما قیمت موردنظر را تعیین خواهید کرد.

کاربران در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس به‌محض ثبت‌نام و ارسال مدارک مورد نیاز می‌توانند در سطح برنزی اینترنت کامپیوتر بخرند و بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشند. بعد از مدتی فرایند احراز هویت کامل و قادر به فعالیت در سطح طلایی خواهند بود.

خیر؛ ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر از الگوریتم اثبات سهام استفاده می‌کند و قابل استخراج نیست.

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member