مجیک
مجیک(magic)

خرید و فروش ارز مجیک MAGIC + قیمت لحظه ای

آخرین قیمت به ریال

533,985IRR

آخرین قیمت به تتر

0.80USDT

تغییر قیمت

6.8 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

مجیک

مجیک

بازارهای معاملاتی مجیک

 • مجیک

  مجیک

  (magic)

  533,985 irr

  6.8 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز مجیک (magic)

معرفی ارز دیجیتال مجیک MAGIC

متاورس در سال ۲۰۲۱ در دنیای ارز‌های دیجیتال سر و صدای زیادی به پا کرد. ایده شرکت در دنیای مجازی و ارتباط با آن از طریق آواتار دیجیتالی، همراه با فناوری‌ بلاک‌چین در چند وقت اخیر به یکی از بحث‌های اصلی تبدیل شد. Treasure از‌جمله پلتفرم‌های متاورس است که مجموعه‌ای از بازی‌های برای کسب درآمد را در یک مکان در اختیار کاربران قرار داده است. از آن‌جایی‌که هر پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین باید ارز دیجیتال بومی خود را داشته باشد، Treasure دارای توکن MAGIC بوده و برای استفاده در تمام بازی‌های پلتفرم Treasure طراحی شده است.

MAGIC توکن ابزاری متاورس Treasure است. Treasure نیز نوعی اکو‌سیستم غیر‌متمرکز NFT  بوده که بر آربیتروم، راه حل مقیاس‌بندی لایه ۲ اتریوم، ایجاد شده است. در‌واقع ارز درون بازی MAGIC، بازی‌ها، بازیکنان، جوامع و…. را در WEB 3.0 به هم متصل می‌کند. 

بازیکنان از طریق بازی، استخراج و شرکت در Bridgeworld (بازی پرچم‌دار Treasure) می‌توانند توکن‌های مجیک را به دست آورند. علاوه بر آن Treasure بازی‌های دیگری نیز ارائه می‌دهد که کاربران از طریق آن‌ها نیز می‌توانند به دریافت ارز مجیک بپردازند. نمونه‌هایی از این بازی‌ها عبارتند از: Beacon (بازی فانتزی و اکشن رایگان) و Realm (بازی جهان‌سازی و اکتشاف).

تاریخچه و بنیان گذاران MAGIC

Treasure توسط سه شخص به‌ نام‌های John Patten، Gaarp و Karel Vuong ایجاد شد. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با فعالیت‌های پیشین این سه فرد در دسترس قرار ندارد. 

این پلتفرم و ارز دیجیتال MAGIC، توسط سازمان خود‌مختار DAO اداره می‌شوند که  بیش از ۳۶ مشارکت کننده دارد. اعضای تیم DAO از توسعه‌دهندگان با‌تجربه، مدیران محصول، اقتصاد‌دانان، بازاریابان خلاق، هنرمندان و گیمر‌های مشتاق تشکیل شده است. 

ویژگی های ارز مجیک

همان‌طور که گفتیم، مجیک توکن اصلی اکو‌سیستم Treasure بوده و طراحی آن به گونه‌ای است که با پیوستن بازیکنان بیشتر به اکوسیستم، کمیاب‌تر می‌گردد. همانطور که پیش از این نیز ذکر کردیم، کاربران با انجام بازی‌‌های مختلف می‌توانند به کسب این توکن‌ها پرداخته و از آن استفاده کنند. در صورت تمایل برای کمک به مدیریت پلتفرم نیز، می‌توانند توکن‌های خود را در  Atlas Mine به اشتراک بگذارند. 

Treasure نوعی پروژه بازی مبتنی بر جامعه است و جوامع بازی‌های کوچک‌تر، در مرکز اکوسیستم آن قرار دارند. این جوامع کوچک‌تر از طرق مختلفی از‌جمله MAGIC، به یکدیگر متصل می‌شوند. 

امنیت شبکه MAGIC چگونه تامین می‌شود؟

 

 

 

همانطور که گفتیم Treasure و MAGIC بر آربیتروم، راه حل مقیاس بندی لایه ۲ اتریوم، قرار گرفته‌اند. با این اوصاف ارز دیجیتال مجیک توسط مکانیسم اجماع اثبات سهام لایه ۱ اتریوم ایمن شده است و می‌توان امنیت آن را در سطح خوبی دانست.

خرید و فروش مجیک MAGIC در صرافی رمزینکس 

تا اینجا با ماهیت ارز دیجیتال مجیک و ویژگی‌های آن آشنا شدیم؛ حال زمان آن است که به شیوه خرید و فروش آن بپردازیم. یکی از بهترین راه‌ها برای خرید مجیک استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی، مانند رمزینکس، است. این صرافی راه‌های مختلفی را برای معاملات پیش روی کاربران قرار داده است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم؛ اما پیش از هر‌چیز کاربران باید در سایت ثبت‌نام و احراز هویت انجام دهند. پس تکمیل مرحله احراز هویت، امکان فعالیت به صورت نا‌محدود وجود دارد.

 • روش حد زیان: در خرید ارز مجیک به روش حد زیان، امکان درج قیمت فعال‌سازی وجود دارد؛ بدین ترتیب معامله‌گران بابت انجام شدن سفارش‌شان در قیمت مورد نظر اطمینان پیدا می‌کنند.
 • روش OCO: در روش OCO، کاربران می‌توانند به طور هم‌زمان دو نوع سفارش محدود و حد زیان ثبت کنند. زمانی‌که یکی از این دو سفارش انجام شود، دیگری به طور خود‌کار لغو می‌گردد.
 • روش سفارش بازار: کاربران با خرید مجیک به روش سفارش بازار، می‌توانند سفارش خود را در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل کنند. در این روش سفارش کاربر با‌توجه به قیمت ارز مجیک در همان لحظه انجام می‌شود. 
 • روش سفارش محدود: با خرید مجیک به روش سفارش محدود، زمانی‌که قیمت سفارش خرید کاربر با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق داشته باشد، تکمیل سفارش صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است که مراحل فروش ارز دیجیتال در صرافی رمزینکس نیز مشابه روش‌های خرید است که پیش از این توضیح دادیم. همچنین معامله گران با بررسی قیمت ارز مجیک و قیمت لحظه‌ای ارز‌های دیجیتال دیگر در سایت رمزینکس، می‌توانند تصمیمات معاملاتی بهتری بگیرند. 

کیف پول های که مجیک را پشتیبانی میکنند

هنگام انتخاب کیف‌پول مناسب برای ارز مجیک، کاربران باید به مواردی مانند امنیت، راحتی، قابلیت‌ها و… را در نظر بگیرند. سپس می‌توانند از میان انواع کیف‌پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گزینه مناسب خود را انتخاب کنند. در این بخش به چند نمونه از کیف‌پول‌های پشتیبان توکن MAGIC می‌پردازیم.

 • Trust Wallet
 • MetaMask
 • Ledger
 • imToken
 • Torus
 • Coinbase
 • TokenPocket
 • iToken Wallet

کارمزد خرید و فروش مجیک

کارمزد معاملات خرید مجیک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول مجیک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال مجیک به کیف پول، 300 مجیک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

بر‌اساس سایت کوین مارکت‌کپ، حداکثر تعداد سکه‌های مجیک، ۳۴۷،۷۱۴،۰۰۷ اعلام شده است. همچنین بیش از ۲۱۵،۰۰۰،۰۰۰ توکن در گردش قرار دارند.

بله، این امکان برای کاربران وجود دارد که پس از تکمیل مرحله احراز هویت خود، به معامله ارز مجیک با ریال بپردازند.

تغییرات قیمت مجیک

بیشترین قیمت

451,299irr

کمترین قیمت

649,000irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال مجیک

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال مجیک در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال مجیک همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط مجیک برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.