میو
میو(mew)

خرید و فروش میو با کم‌ترین کارمزد + چارت قیمت لحظه‌ای میو (MEW)

آخرین قیمت به ریال

1,862IRR

آخرین قیمت به تتر

0.0031USDT

تغییر قیمت

0.76 %
نمودار و تحلیل میو

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

میو

میو

بازارهای معاملاتی میو

 • میو

  میو

  (mew)

  1,862 irr

  0.76 %
  arrow_drop_up
 • میو/تتر

  میو/تتر

  (mew)

  0.0041 usdt

  0 %

معرفی ارز میو (mew)

دنیای ارزهای دیجیتال، به سهم خود، شاهد ایجاد ترندهای پرشماری بوده است. یکی از مواردی که همچنان توجهات (و حتی گاهی اوقات سرتیتر خبرها) را به خود جلب می‌کند، میم کوین‌ها هستند. در حوزه میم کوین‌ها که عمدتا توکن‌های مبتنی بر سگ‌ها نظیر دوج کوین و شیبا اینو بر آن تسلط دارند، یک توکن مبتنی بر گربه به اسم Cat in a dogs world (با نماد MEW) پا به عرصه وجود گذاشته که با نماد CIDW نیز شناخته می‌شود. در ادامه ضمن معرفی آن، نحوه خرید و فروش میو و اطلاع از قیمت میو را توضیح خواهیم داد.

آشنایی با ارز میو

توکن‌ها و ارزهای دیجیتال مبتنی بر سرگرمی که اغلب از شوخی‌های اینترنتی و پدیده‌های فرهنگی الهام گرفته شده‌اند، طوفان بزرگی در دنیای کریپتو به راه انداخته‌اند. اگرچه اتریوم میزبان میم کوین‌های اولیه بوده است، اما اکنون سولانا به عنوان بستری برای پرورش نسل جدیدی از این توکن‌های مبتنی بر سرگرمی ظاهر شده است. مزایای شبکه سولانا یعنی سرعت بالای تراکنش‌ها و کارمزد کم نسبت به شبکه اتریوم، توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران را مجذوب کرده تا به دنبال تجربه‌ای روان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر در میم کوین‌ها باشند.

یکی از میم کوین‌هایی که بر بستر شبکه سولانا ساخته شده، میو (MEW) نام دارد که اسم کامل آن Cat in a dogs world است و با نماد CIDW نیز شناخته می‌شود. میو، با هدف به چالش کشیدن سلطه میم کوین‌های مبتنی بر سگ‌ها، پا به عرصه گذاشته است. این ارز دیجیتال به شیوه طنز، شوخی و جلب مشارکت جامعه، قصد دارد نظر سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند. این امر می‌تواند به تمایز ارز دیجیتال MEW از سایر میم کوین‌ها در بازار شلوغ کنونی میم کوین‌ها کمک کند.

مشخصات ارز دیجیتال میو
ویژگی‌ها توضیحات
نام ارز Cat in a dogs world
نماد ارز MEW یا CIDW
نوع ارز میم کوین
شبکه سولانا
ارزش بازار ۳۳۴.۸ میلیون دلار
حجم معاملات ۸۶.۲ میلیون دلار

میو چطور کار می‌کند؟

اکنون که می‌دانید ارز میو چیست، نحوه عملکرد آن را نیز توضیح می‌دهیم. در حالی که ارز دیجیتال MEW در حال پیدا کردن جایگاه خود در دنیای میم کوین‌های مبتنی بر سگ‌ها است، به ما یادآوری می‌کند که گربه‌ها با رازآلودگی و چابکی‌شان، همیشه موجوداتی زرنگ، هوشیار و با استراتژی بوده‌اند. ساختار توکنومیک ارز میو که ترکیبی از توکن سوزی‌های هدفمند و ایردراپ است، الگویی را ارائه می‌کند که نشان می‌دهد میم‌کوین‌ها چگونه می‌توانند ارزش، جامعه و کمیابی را در ذات خود ادغام کنند.

ارز میو با با سوزاندن ۹۰ درصد از توکن‌های استخر نقدینگی (LP) خود، قصد دارد یک کف قیمتی مستحکم و باثبات ایجاد کند. این کار باعث می‌شود MEW نسبت به نوسانات قیمتی که گریبان‌گیر بسیاری از ارزهای دیجیتال است، آسیب‌پذیری کم‌تری داشته باشد. در عین حال، اختصاص ۱۰ درصد از توکن‌های MEW به جامعه سولانا، یک تهاجم استراتژیک جذاب محسوب می‌شود که به منظور جلب نظر و تشویق مشارکت فوری جامعه سولانا طراحی شده است.

تاریخچه ارز میو

ارز میو در تاریخ ۲۶ مارس سال ۲۰۲۴ بر بستر شبکه سولانا عرضه شد و طوفانی در بازار کریپتو ایجاد کرد؛ به طوری که در ۳ ساعت اولیه عرضه خود، حجم معاملات آن از ۱۵۰ میلیون دلار عبور کرد. اگر بخواهیم دلایل استقبال گسترده از این ارز در ساعات اولیه عرضه آن را بررسی کنیم، می‌توانیم بگوییم عمدتا به دلیل برتری‌ها و هیاهوی پیرامون شبکه سولانا و صد البته نام تجاری جاه‌طلبانه آن یعنی Cat in a dogs world به چنین دستاوردی رسید.

کاربردهای ارز دیجیتال MEW

 • خرید و فروش میو: کاربران با خرید میو یا فروش میو، می‌توانند از نوسانات این ارز دیجیتال سود کسب کنند. البته، این کار مستلزم دانش و آگاهی کافی از خرید و فروش ارز دیجیتال و تحلیل دقیق چارت قیمت میو و همینطور رعایت مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه است.
 • نگهداری ارز میو: یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از ارز دیجیتال MEW، نگهداری بلند مدت آن است که در اصطلاح کریپتو، به آن هولد (Hold) کردن گفته می‌شود. البته، این استراتژی نیز مستلزم تحلیل دقیق قیمت ارز میو و خرید در کف‌های قیمتی است. در غیر این صورت، اگر در قله این ارز را بخرید، متحمل ضرر خواهید شد.

همانطور که می‌بینید، ارز دیجیتال MEW هنوز کاربردهای چندان زیادی ندارد. اما نباید فراموش کرد که یک پروژه نوپا است و پتانسیل اینکه کاربردهای بیشتری در آینده پیدا کند را دارد.

توسعه‌دهندگان این پروژه ممکن است در آینده از ادغام آن در بازی‌ها، پلتفرم‌ها یا حتی بازارهای NFT موجود رونمایی کنند که قطعا در قیمت ارز میو نیز تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

ویژگی‌های ارز دیجیتال Cat in a dogs world

برجسته‌ترین ویژگی‌های ارز دیجیتال Cat in a dogs world به شرح زیر است:

 • بلاک چین سولانا: ارز دیجیتال Cat in a dogs world بر بستر شبکه سولانا بنا شده که به دلیل مقیاس‌پذیری و سرعت بالای تراکنش‌ها شهرت دارد.
 • توکنومیک: ارز دیجیتال Cat in a dogs world از یک استراتژی توکنومیک منحصر‌به‌فرد استفاده می‌کند که برای تشویق کاربران به نگهداری بلند مدت توکن‌های خود طراحی شده است. بر اساس این استراتژی، بخشی از هر تراکنش سوزانده می‌شود، که باعث کاهش کل عرضه توکن‌ها و به طور بالقوه افزایش کمیابی آن در طول زمان می‌گردد. این امر در نهایت، باعث رشد قیمت میو می‌شود.
 • تمرکز روی جامعه: پروژه ارز دیجیتال Cat in a dogs world بر ایجاد یک جامعه یکپارچه تاکید دارد و هدف آن ایجاد یک پایگاه کاربری وفادار از طریق تعامل در رسانه‌های اجتماعی و برگزاری رویدادها است.

تعداد توکن‌های در گردش ارز میو

حداکثر توکن‌های قابل عرضه ارز میو ۸۸ میلیارد و ۸۸۸ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۸۸۸ توکن است که در حال حاضر همه آن‌ها در گردش هستند. نحوه توزیع توکن‌های در گردش ارز میو نیز شامل اختصاص ۹۰ درصد از توکن‌ها به یک استخر نقدینگی برای پشتیبانی از شرایط معاملاتی باثبات است و ۱۰ درصد باقیمانده نیز از طریق یک ایردراپ به اعضای جامعه سولانا اهدا شد.

خرید و فروش میو

خرید و فروش میو در بسیاری از صرافی‌های معتبر و بزرگ دنیا از جمله KuCoin انجام می‌شود. اما اگر تحولات دنیای کریپتو را دنبال کرده باشید، قطعا در جریان هستید که احراز هویت در این صرافی اجباری است و از طرفی هم کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها، امکان احراز هویت از داخل ایران را ندارند. به همین دلیل، در صورتی که مشخص شود با IP ایران فعالیت می‌کنید، حساب شما را به همراه کل دارایی‌های آن مسدود می‌کند.

اما جای هیچ نگرانی نیست. چرا که رمزینکس یک راهکار موثر برای خرید میو و فروش میو اندیشیده که به کاربران اجازه می‌دهد خرید و فروش میو را به صورت ریالی انجام دهند. در رابطه با رمزینکس، باید اشاره کنیم که یک صرافی ایرانی کاملا معتبر و شناخته‌شده است که علاوه‌بر فراهم کردن امکان خرید و فروش میو و نزدیک به ۳۰۰ ارز دیجیتال دیگر، با ارائه چارت لحظه‌ای آن‌ها، امکان تحلیل قیمت میو یا هر ارز دیجیتال دیگری که مد نظر داشته باشید را فراهم می‌کند.

تمامی این امکانات در حالی فراهم شده که رمزینکس، با بالاترین امنیت ممکن از دارایی‌های شما محافظت می‌کند. برای استفاده از این امکانات، فقط باید با شماره موبایل یا آدرس ایمیل خود نسبت به ثبت نام در رمزینکس اقدام کنید. برخلاف کوکوین، احراز هویت در رمزینکس اجباری نیست. اما برای استفاده از امکانات بیشتر نظیر برداشت ارز دیجیتال و واریز ریال شناسه‌دار می‌توانید آن را انجام دهید که بسیار ساده، سریع و راحت است.

نگهداری ارز دیجیتال MEW

برای نگهداری ارز دیجیتال MEW باید یک فضای امن و مطمئن داشته باشید تا توکن‌های خود را در آن نگه دارید. این فضا به سه شکل قابل ارائه است:

 • کیف پول‌های سخت افزاری: بالاترین سطح امنیت را در بین انواع کیف پول ارز دیجیتال دارند و شبیه یک گاوصندوق عمل می‌کنند. این ولت‌ها به صورت دستگاه‌های فیزیکی شبیه هارد یا فلش مموری تولید می‌شوند که تا زمان اتصال به سیستم، به صورت آفلاین از دارایی‌های شما محافظت می‌کنند.
 • کیف پول‌های نرم افزاری: کیف پول‌هایی هستند که به صورت اپلیکیشن یا افزونه مرورگر روی گوشی موبایل یا سیستم‌های دسکتاپ نصب می‌شوند و امکان دسترسی سریع به دارایی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند تا هر زمانی که خواستید، توکن‌های خود را مدیریت کنید.
 • کیف پول رمزینکس: شما می‌توانید توکن‌های خود را در کیف پول رمزینکس هم نگهداری کنید. این ولت، جزو کیف‌های نرم افزاری محسوب می‌شود که به صرافی ایرانی و معتبر رمزینکس تعلق دارد. دارایی‌ها شما در این کیف پول توسط ۱۰ لایه حفاظتی که بالاترین سطح امنیتی در کیف پول‌های کریپتو است، نگهداری می‌شوند.

آینده میو

آینده میو مثل سایر ارزهای دیجیتال، غیرقابل پیش‌بینی می‌باشد. دلیل این امر، نوسانات گسترده بازار ارزهای دیجیتال است که باعث شده پیش‌بینی دقیق آینده آن غیرممکن باشد. این موضوع برای میم کوین‌هایی نظیر MEW که نوسانات بیشتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارند، بیشتر هم صدق می‌کند. تنها کاری که می‌توان انجام داد، طراحی چند سناریوی مختلف و چیدن استراتژی‌های مناسب بر اساس آن‌ها است.

به عنوان مثال، یکی از سناریوها را می‌توان بر اساس رشد قیمت میو و یک سناریوی دیگر را بر اساس سقوط قیمت ارز میو طراحی کرد. اگر تعداد کاربران و سرمایه‌گذاران ارز میو افزایش پیدا کند و افراد بیشتری به سمت آن جذب شوند، سناریوی اول عملی خواهد شد. در سمت مقابل، اگر رشد این ارز متوقف شود یا وضعیت بازار کریپتو بحرانی شود، سناریوی دوم اتفاق خواهد افتاد که منجر به سقوط قیمت میو می‌شود.

کارمزد خرید و فروش میو

کارمزد معاملات خرید میو در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول میو

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال میو به کیف پول، 40 میو می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

ارز میو (MEW) با نام کامل Cat in a dogs world، یک میم کوین است که با هدف به چالش کشیدن سلطه میم کوین‌های محبوب با مضمون سگ‌ها مانند دوج کوین و شیبا اینو پا به عرصه گذاشته.

میم کوین‌هایی نظیر MEW که کاربرد چندان مهمی به غیر از خرید و فروش و نگهداری ندارند، بسیار پرریسک هستند. می‌توان بخش بسیار کمی از سبد خود را به آن‌ها اختصاص داد تا در صورت رشد انفجاری، از سود آن‌ها بهره‌مند شد. اما نباید کل سرمایه را روی آن گذاشت.

با توجه به تعداد توکن‌های در گردش ارز میو، رسیدن قیمت آن به ۱ دلار، غیرممکن است. چرا که برای دستیابی به این هدف، باید چندین هزار درصد رشد کند و در این صورت، مارکت کپ آن نیز از کل بازار کریپتو بیشتر می‌شود که کاملا غیرمنطقی و دور از واقعیت است.

برای خرید ارز میو با تتر یا ریال، می‌توانید به صرافی ایرانی و معتبر رمزینکس مراجعه کنید.

در وهله اول، رمزینکس امکان خرید و فروش میو و نزدیک به ۳۰۰ ارز دیجیتال دیگر را به صورت ریالی در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین، با ۱۰ لایه حفاظتی به طور کامل از امنیت دارایی‌های شما محافظت می‌کند و از همه مهم‌تر، در رمزینکس خطر مسدود شدن حساب به دلیل تحریم‌ها شما را تهدید نمی‌کند و دردسرهای احراز هویت در صرافی‌های خارجی را نیز ندارد.

در رمزینکس، فقط در صورتی که بخواهید ارز دیجیتال برداشت کنید یا ریال شناسه‌دار واریز کنید، باید احراز هویت را انجام دهید. در غیر این صورت، احراز هویت اجباری نیست.