صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

خرید و فروش ارز دیجیتال استارلینک + قیمت لحظه ای

100starlink

استارلینک(صدتایی)

100starl

30IRR
10.34 %
0.00USDT
کمترین قیمت29IRR
بیشترین قیمت33IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

استارلینک(صدتایی)

استارلینک(صدتایی)


بازارهای معاملاتی استارلینک

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
100starlink/rial
100STARL/IRRاستارلینک(صدتایی)/ریال
30
10.34 %
2,165,456,516 IRRمعامله

درباره ارز استارلینک 

استارلینک نوعی فضای متاورس تعاملی مبتنی بر بلاک‌چین است که برای بازی، ارتباطات و انجام تبادلات استفاده می‌شود. درواقع اولین پروژه غیرمتمرکز است که سعی دارد بهترین‌های متاورس و اقتصاد مبتنی بر رمزنگاری را در یک پلتفرم ارائه کند. یکی از اهداف این پروژه این است که کاربران بنا به علاقه خود بتوانند فرصت‌های مختلفی را کشف کنند؛ در همین راستا این پروژه مانند یک فضای اجتماعی سه بعدی عمل می‌کند که کاربران با خلق آثار هنری، انجام بازی و… می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. 

با توجه به وایت‌ پیپر، این پروژه میزبان بازی‌هایی در ژانر اکشن، ماجراجویانه و آموزش بوده و از قابلیت تمرکز‌زدایی برای ایجاد بازی‌های سرگرم کننده مختلفی استفاده کرده است. 

در بازی‌های این شبکه، ساختار بازی برای کسب درآمد (P2E)، به کاربران امکان کسب پاداش در ازای انجام بازی‌ها را می‌دهد. کاربران می‌توانند از جوایز برای خرید دارایی‌های داخل بازی استفاده کنند. همچنین این شبکه به دنبال استفاده از STARL برای انجام عملیات بر متاورس است. 

اگر بخواهیم بیشتر درباره STARL‌ توضیح دهیم باید بگوییم که توکن اصلی شبکه و از نوع ERC-20 است. شبکه در تلاش است که از این توکن در بازار NFT و متاورس بازی‌ها استفاده کند. این شبکه قصد دارد که به عنوان نوعی DAO‌ توسعه پیدا کند و کاربران با استفاده از توکن‌ STARL‌ فرصتی برای رای دادن به تغییرات متاورس داشته باشند. در ادامه به طور خلاصه چند بخش اصلی اکوسیستم این ارز را توضیح می‌دهیم: 

  • توکن STARL: ارزی است که در متاورس و بازار STARL استفاده می‌شود. 
  • STARL Universe: به فضای بازی گفته می‌شود که به صورت مجازی و سه بعدی طراحی شده و یکی از اصلی‌ترین بخش‌های اکوسیستم Starlink است. 
  • پورتال بازی: کاربران می‌توانند به بازی‌های مختلفی دسترسی داشته باشند و به کسب پاداش و رقابت با سایر بازیکنان بپردازند. 
  • پروفایل: تصویری است که حضور کاربران در متاورس را نشان می‌دهد. 
  • توکن‌های غیرقابل تعویض STARL: این NFT‌ها بر روی بلاک‌چین ایجاد می‌شوند و قابل انتقال هستند. درواقع با این توکن‌ها، امکان کسب مالکیت دارایی‌های دیجیتال متاورس STARL وجود دارد. 
  • بازار: کاربران در بازار می‌توانند دارایی‌های NFT خود را با قیمت واحد STARL$ مبادله و مدیریت کنند. 

بنیان گذاران ارز دیجیتال استارلینک 

ارز دیجیتال STARL در سال ۲۰۲۱ توسط ووف دسنترا (Woof Decentra) و مو لارسون (Moe Larson) راه‌اندازی شد. تیم این شبکه را بالای ۲۰ نفر متخصص در حوزه‌های متاورس، طراحی سه بعدی، بازاریابی و بلاک‌چین تشکیل داده‌اند. 

از میان دو رهبر این پروژه، ووف دسنترا، یکی از اعضای تیم Shib و موسس Leash‌ بوده و مو لارسون نیز در سرمایه گذاری و توسعه چندین پروژه ارز دیجیتال نقش داشته است. 

تاریخچه ارز استارلینک STARL 

پیش از این به بنیان‌گذاران این ارز اشاره کردیم، حال بهتر است نگاهی به گذشته‌ای که این ارز پشت سر گذاشته بیندازیم. با وجود تیم توسعه دهنده این شبکه، STARL توانست رشد سریعی را رقم بزند و بسیاری از سرمایه گذاران متاورس آن را Shib‌ بعدی نامیدند. حتی طبق گفته ویتالیک بوترین طی ۵ تا ۱۰ سال آینده یک متاورس واقعی در اتریوم شکل خواهد گرفت و در آنجا STARL نقش اساسی در توسعه آن ایفا خواهد کرد. StarLink قصد اتصال متاورس، بازی‌ها و بلاک‌چین‌ها را به یکدیگر دارد. کاربران در این فضا می‌توانند به خرید و فروش زمین‌های مجازی و سفینه‌ها بپردازند و به نوعی زندگی فرازمینی را تجربه کنند. بسیاری از سرمایه گذاران به این فضا علاقه نشان دادند و به همین جهت در سال ۲۰۲۱، این ارز رشد ۸ درصدی را تجربه کرد. از سوی دیگر اکثر توکن‌های غیرقابل تعویض پس از قرار گرفتن در وبسایت رسمی این شبکه، به سرعت فروخته شدند؛ این موضوع محبوبیت آن را نشان می‌دهد. سوالی که وجود دارد این است که در حال حاضر خرید و فروش این ارز در ایران امکان پذیر است؟ در ادامه به این موضوع می‌پردازیم. 

نحوه خرید و فروش ارز استارلینک در صرافی رمزینکس 

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی رمزینکس نیاز به ثبت نام و احراز هویت وجود دارد. زمانی که احراز هویت تکمیل شود، کاربران می‌توانند به صورت نامحدود و با استفاده از ارز ریال به فعالیت بپردازند. برای خرید ارز دیجیتال استارلینک راه‌های مختلفی پیش روی کاربر قرار دارد که آن‌ها را توضیح خواهیم داد. 

  • سفارش بازار: در این روش سفارش در سریع‌ترین زمان ممکن و بسیار آسان انجام می‌شود. 
  • سفارش محدود: در این روش برای اینکه تکمیل سفارش صورت بگیرد، باید قیمت سفارش خرید کاربر با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق داشته باشد. 
  • حد زیان: هنگام خرید ارز استارلینک به روش حد زیان با سه فیلد قیمت، مقدار و قیمت فعال‌سازی مواجه هستیم؛ کاربر با درج قیمت فعال سازی، مطمئن می‌شود که سفارش خرید یا فروش او در آن قیمت انجام خواهد شد. 
  • روش OCO:‌ در خرید و فروش به روش OCO در یک لحظه می‌توان دو سفارش با عنوان‌های سفارش محدود و حد زیان ثبت کرد. زمانی که یکی از این دو سفارش انجام شود، سفارش دوم به طور خودکار لغو می‌شود. 

فرایند فروش ارز دیجیتال STARL در صرافی رمزینکس مانند خرید آن، به چند صورت متفاوت انجام می‌شود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که پیش از این توضیح دادیم. 

آینده ارز StarLink 

دنیای متاورس به سرعت در حال رشد است و بسیاری از افراد باور دارند که در سال ۲۰۲۸، ارزش آن به ۸۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید. StarLink نیز در این فضا توانسته توجه‌های بسیاری را به سمت خود جلب کند و این پتانسیل را دارد که در آینده به یکی از مهره‌های اصلی متاورس تبدیل شود.

کارمزد استارلینک

کارمزد معاملات خرید استارلینک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول استارلینک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال استارلینک به کیف پول، 100000 استارلینک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

این توکن دارای مقدار عرضه کلی ۱۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ بوده و در حال حاضر (۲۷ آذر ۱۴۰۱) مقدار ۹،۹۷۹،۱۷۲،۰۲۹،۸۵۸ سکه در گردش قرار دارد.

ارز دیجیتال STARL در صرافی رمزینکس به صورت ۱۰۰ تایی به فروش می‌رسد.

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member