استارلینک(صدتایی)
استارلینک(صدتایی)(100starl)

خرید و فروش ارز دیجیتال استارلینک + قیمت لحظه ای

آخرین قیمت به ریال

57IRR

آخرین قیمت به تتر

0.000098USDT

تغییر قیمت

0 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

استارلینک(صدتایی)

استارلینک(صدتایی)

بازارهای معاملاتی استارلینک(صدتایی)

 • استارلینک(صدتایی)

  استارلینک(صدتایی)

  (100starl)

  57 irr

  0 %

معرفی ارز استارلینک(صدتایی) (100starlink)

درباره ارز استارلینک 

ارز دیجیتال استارلینک STARL با الهام از نام پروژه‌ ماهواره‌ای ایلان ماسک یکی از پر سر و صداترین ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۳ بوده است. استارلینک ترکیبی از تجربه‌های بازی و دنیای بی حد و مرز متاورس را به کاربران عرضه می‌کند و به خاطر شباهت نامش به شرکت ماهواره‌ای استارلینک، پامپ‌های شدیدی را تجربه کرد.

ارز دیجیتال STARL به عنوان توکن اصلی دنیای بلاکچینی استارلینک شناخته می‌شود و کاربردهای زیادی در این متاورس دارد. به همین دلیل و البته به خاطر اخبار و جریان‌های ایجادشده در شبکه‌های اجتماعی، قیمت این توکن نوسان‌های زیادی را تجربه کرد.

در ادامه به طور خلاصه چند بخش اصلی اکوسیستم این ارز را توضیح می‌دهیم: 

 • توکن STARL: ارزی است که در متاورس و بازار STARL استفاده می‌شود. 
 • STARL Universe: به فضای بازی گفته می‌شود که به صورت مجازی و سه بعدی طراحی شده و یکی از اصلی‌ترین بخش‌های اکوسیستم Starlink است. 
 • پورتال بازی: کاربران می‌توانند به بازی‌های مختلفی دسترسی داشته باشند و به کسب پاداش و رقابت با سایر بازیکنان بپردازند. 
 • پروفایل: تصویری است که حضور کاربران در متاورس را نشان می‌دهد. 
 • توکن‌های غیرقابل تعویض STARL: این NFT‌ها بر روی بلاک‌چین ایجاد می‌شوند و قابل انتقال هستند. درواقع با این توکن‌ها، امکان کسب مالکیت دارایی‌های دیجیتال متاورس STARL وجود دارد. 
 • بازار: کاربران در بازار می‌توانند دارایی‌های NFT خود را با قیمت واحد STARL$ مبادله و مدیریت کنند. 

ماموریت پروژه STARL این است که محیطی خلاقانه برای کاربران ارائه کند. آن‌ها در این محیط خلاقانه می‌توانند با هم ارتباط بگیرند، مطالعه و تحقیق کنند و همچنین از تجربه بازی لذت ببرند. دنیای مجازی استارلینک، همان‌طور که از نامش پیدا است، تم فضایی دارد و هیچ محدودیت و مرزی در آن دیده نمی‌شود.

ارز دیجیتال استارلینک (STARL) چیست؟

سکه ارز استارلینک و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

پروژه ارز دیجیتال استارلینک یک دنیای مجازی را برای سفر در فضایی نامحدود ارائه می‌کند. متاورس STARL فرصت ارتباط‌های مجازی، کشف فضا، بازی کردن، ترید کردن و فعالیت‌هایی شبیه به شبکه‌های اجتماعی را فراتر از دنیای واقعی به کاربران می‌دهد.
متاورس STARL تلاش می‌کند دنیایی بدون حد و مرز را به کاربران بدهد که همه امکان فعالیت و بودن در آن را داشته باشند.
در طراحی متاورس و ارز دیجیتال STARL از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 استفاده شده است. توسعه‌دهنده‌ها و طراحان این متاورس، سال‌ها تجربه فعالیت در دنیای بازی و طراحی را دارند. نکته دیگر اینکه طراحی و توسعه STARL Metaverse با مشارکت و همراهی جامعه کاربران پیش می‌رود. این ارزش پروژه، آن را هرچه بیشتر به یک پروژه کاملا غیر متمرکز تبدیل می‌کند.

متاورس استارلینک چه اهدافی دارد؟

نماد ارز دیجیتال استارلینک STARL و صرافی رمزینکس

تیم توسعه‌دهنده و اکوسیستم متاورس استارلینک اعتقاد دارند ساختن یک محیط جذاب و سرگرم‌کننده و همچنین ایجاد تجربه تعاملی بازی، باید اولویت اول توسعه باشد. در این متاورس هم مانند بسیاری از پروژه‌های مشابه، دارایی‌های دیجیتالی ارزش دارند، اما هدف اصلی این است که کاربران تجربه خوبی از بازی و اکتشاف داشته باشند. به طور کلی توسعه‌دهنده‌ها و طراح‌ها تلاش می‌کنند تا متاورس STARL اول از همه تجربه جذابی از گشت و گذار در محیط مجازی به کاربران بدهد.

همان‌طور که گفتیم، متاورس STARL علاوه بر تجربه بازی، تجربه فعالیت‌های اجتماعی را هم به کاربران می‌دهد. پروژه به گونه‌ای طراحی شده است که خود کاربران بخشی از مالکان آن هستند و در پیشرفت ارز دیجیتال هم همکاری می‌کنند.

در توسعه ارز دیجیتال استارلینک اعضای مختلف از جامعه طرفداران این پروژه فعالیت داشته‌اند. توسعه‌دهنده‌ها، بازارچه استارلینک یا STARL Marketplace را توسعه دادند. هنرمندان دنیای دیجیتال هم طراحی‌های سه‌بعدی را به پروژه اضافه کردند. خرید و فروش NFT از متاورس استارلینک هم باعث جذب طراحان و توسعه‌دهنده‌های بیشتر شد که خیلی از آن‌ها تجربه کار در پروژه‌های سطح بالا یا AAA دنیای بازی را داشتند. ادامه پروژه هم از طرح و پیشنهادهایی پیش می‌رود که جامعه متاورس استارلینک ارائه می‌دهند.

اسپانسرهای ارز دیجیتال استارلینک STARL

لوگوی رمز ارز استارلینک STARL و صرافی دیجیتال رمزینکس

ارز دیجیتال استارلینک تمرکز زیادی روی مشارکت و همکاری با فعالان اصلی بازار و پروژه‌های دیگر دارد. سرمایه‌گذارهای متعددی با پروژه STARL همکاری کرده‌اند. از بین مهم‌ترین‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Amoeba Music
 • Wyrmbyte
 • DubLab
 • Subtractive Studio
 • Evar Records
 • Allin Society

همکاری با توسعه‌دهنده‌ها و اسپانسرهای حرفه‌ای برای توسعه محیط فضایی استارلینک باعث شده که خروجی متاورس STARL قابل قبول باشد. همان‌طور که گفته شد از موتور طراحی Unreal Engine 5 در توسعه بازی استفاده شده است. طراحان و توسعه‌دهنده‌های زیادی با سابقه فعالیت در پروژه‌های بزرگ مثل LEGO, LucasArts, Pixar و دیگر استودیوهای مشهور، در تیم ارز دیجیتال استارلینک دیده می‌شوند.

پیشرفت سریع ارز دیجیتال STARL باعث شد که متاورس آن بسیار سریع رشد کند. فروش NFT در سال اول پروژه آمار قابل توجهی را ثبت کرد و به فروش ۵/۵ میلیون دلار رسید. خرید و فروش NFT استارلینک هم در مارکت‌پلیس اختصاصی پروژه انجام می‌شود.

بنیان گذاران ارز دیجیتال استارلینک 

ارز دیجیتال STARL در سال ۲۰۲۱ توسط ووف دسنترا (Woof Decentra) و مو لارسون (Moe Larson) راه‌اندازی شد. تیم این شبکه را بالای ۲۰ نفر متخصص در حوزه‌های متاورس، طراحی سه بعدی، بازاریابی و بلاک‌چین تشکیل داده‌اند.

از میان دو رهبر این پروژه، ووف دسنترا، یکی از اعضای تیم Shib و موسس Leash‌ بوده و مو لارسون نیز در سرمایه گذاری و توسعه چندین پروژه ارز دیجیتال نقش داشته است.

توکن STARL

متاورس STARL هم مانند هر پروژه بلاکچینی دیگر یک توکن اصلی دارد. ارز دیجیتال یا توکن استارل با نماد STARL توکن حاکمیتی و توکن اصلی این پروژه است که در صرافی‌های معتبر مثل رمزینکس امکان ترید آن به سرمایه‌گذارها ارائه می‌شود. این توکن روی شبکه اتریوم عرضه شده است.

از صرافی‌های دیگری که این توکن را ارائه می‌کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • UniSwap
 • ShibaSwap
 • OKX
 • Gate.io
 • MEXC
 • XT.com
 • LBank
 • Bitget

توکن STARL برای خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال و NFT در مارکت‌پلیس اصلی متاورس هم کاربرد دارد.

نکته مهم درباره توسعه ارز دیجیتال STARL

تیم توسعه ارز دیجیتال استارلینک در صفحه رسمی اسناد این پروژه یک پیام مهم برای هولدرهای STARL و جامعه کاربران ثبت کرده‌اند. طبق این پیام، توسعه پروژه اصلی استارلینک متوقف شده است و تیم اولیه، دیگر ارتباطی با پروژه ندارد. البته تیم توسعه‌دهنده‌ها و جامعه‌ای که بعدا کنار آن شکل گرفت، توسعه پروژه‌ای تحت عنوان Warped Games را شروع کرده‌اند که از همان توکن استارلینک و جامعه کاربران بهره می‌برد. بنیان‌گذارهای اصلی دیگر ارتباطی با این پروژه ندارند.

نکته مهم دیگر اینکه توکن STARL دیگر ارتباطی با پروژه متاورس استارلینک و توسعه آن ندارد. درنتیجه هرگونه توسعه جدید در پروژه‌های داخل این متاورس، توسط جامعه کاربران و طرفداران پیش می‌رود. تقریبا چیزی شبیه به آنچه در پروژه دوج کوین دیده‌ایم.

نحوه خرید و فروش ارز استارلینک در صرافی رمزینکس 

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی رمزینکس نیاز به ثبت نام و احراز هویت وجود دارد. زمانی که احراز هویت تکمیل شود، کاربران می‌توانند به صورت نامحدود و با استفاده از ارز ریال به فعالیت بپردازند. برای خرید ارز دیجیتال استارلینک راه‌های مختلفی پیش روی کاربر قرار دارد که آن‌ها را توضیح خواهیم داد. 

 • سفارش بازار: در این روش سفارش در سریع‌ترین زمان ممکن و بسیار آسان انجام می‌شود. 
 • سفارش محدود: در این روش برای اینکه تکمیل سفارش صورت بگیرد، باید قیمت سفارش خرید کاربر با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق داشته باشد. 
 • حد زیان: هنگام خرید ارز دیجیتال استارلینک به روش حد زیان با سه فیلد قیمت، مقدار و قیمت فعال‌سازی مواجه هستیم؛ کاربر با درج قیمت فعال سازی، مطمئن می‌شود که سفارش خرید یا فروش او در آن قیمت انجام خواهد شد. 
 • روش OCO:‌ در خرید و فروش به روش OCO در یک لحظه می‌توان دو سفارش با عنوان‌های سفارش محدود و حد زیان ثبت کرد. زمانی که یکی از این دو سفارش انجام شود، سفارش دوم به طور خودکار لغو می‌شود. 

فرایند فروش ارز دیجیتال STARL در صرافی رمزینکس مانند خرید آن، به چند صورت متفاوت انجام می‌شود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که پیش از این توضیح دادیم. همچنین شما می‌توانید با استفاده از لیست رمز‌ارزهای رمزینکس قیمت روز ارز دیجیتال مورد نظر خود را ببینید. بررسی قیمت‌ها به شما در خرید اتریوم،‌ ارز KSM،‌ ارز پولکادات DOT و دیگر رمز‌ارزها کمک خواهد کرد.

آینده ارز StarLink 

دنیای متاورس به سرعت در حال رشد است و بسیاری از افراد باور دارند که در سال ۲۰۲۸، ارزش آن به ۸۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید. StarLink نیز در این فضا توانسته توجه‌های بسیاری را به سمت خود جلب کند و این پتانسیل را دارد که در آینده به یکی از مهره‌های اصلی متاورس تبدیل شود.

کارمزد خرید و فروش استارلینک(صدتایی)

کارمزد معاملات خرید استارلینک(صدتایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول استارلینک(صدتایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال استارلینک(صدتایی) به کیف پول، 100000 استارلینک(صدتایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

ارز دیجیتال استارلینک یک پروژه متاورس با تمرکز بر تم طراحی فضایی است که از نام شرکت ماهواره‌ای استارلینک با مدیریت ایلان ماسک الهام گرفته است.

متاورس استارلینک با نام رسمی STARL Metaverse یک محیط مجازی با تم فضایی دارد که امکانات متعددی از کاوش در فضا تا ارتباط گرفتن و اکتشاف و ارتباط‌های اجتماعی را به کاربران می‌دهد.

توکن اصلی متاورس استارلینک با نام STARL در صرافی‌ها و مارکت‌پلیس استارلینک عرضه شده است که کاربردهای متنوعی ازجمله خرید و فروش NFT در این متاورس دارد. قیمت ارز دیجیتال STARL در سال ۲۰۲۳ پامپ و دامپ‌های شدیدی را تجربه کرد.