برگر
برگر(burger)

خرید و فروش ارز برگر با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای برگر

آخرین قیمت به ریال

239,545IRR

آخرین قیمت به تتر

0.41USDT

تغییر قیمت

0.13 %
نمودار و تحلیل برگر

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

برگر

برگر

بازارهای معاملاتی برگر

 • برگر

  برگر

  (burger)

  239,545 irr

  0.13 %
  arrow_drop_up
 • برگر/تتر

  برگر/تتر

  (burger)

  0.45 usdt

  2.27 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز برگر (burger)

پروژه Burger Cities که نام توکن اصلیِ آن، ارز برگر (BURGER) نام دارد، در ماه سپتامبر سال 2020 توسعه پیدا کرد و تا به الان، پیشرفت زیادی را برای خود رقم زده است. همچنین کاربرد و ویژگی این ارز دیجیتال از همان ابتدا، پروژه‌ای به‌عنوان یک بازارساز خودکار غیرمتمرکز (AMM) نام برده شد. به همین دلیل است که پروژه برگر سیتیز، شامل یک صرافی غیرمتمرکز به نام برگر سواپ نیز هست که بازاری کاملا ایمن و غیرمتمرکز را برای مبادلات افراد فراهم می‌کند. 

در حال حاضر، تعداد توکن‌های در گردش ارز برگر، چیزی حدود 49,850,177 عدد است که در آینده و پایان عرضه، به 63,000,000 عدد خواهد رسید. 

بنیان‌‌گذاران ارز BURGER

۲ برگر با پس زمینه نمودارهای قیمتی و صرافی دیجیتال رمزینکس

به‌طور کلی، با توجه به ماهیت و کاربرد ارز دیجیتال BURGER، از نظر منطقی این پروژه هیچ بنیان‌گذاری ندارد. بسیاری از افراد این موضوع را یک عیب می‌دانند و معتقد هستند که عدم داشتنِ بنیان‌گذار، ریسک سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال را بالا می‌برد و می‌تواند در بلندمدت روی قیمت برگر تاثیر بگذارد؛ اما برخی دیگر معتقد هستند که این پروژه، به دلیل عدم داشتنِ بنیان‌گذار و مشخص‌شدن همه‌چیز بر پایه رای‌گیری در پروژه Burger Cities، اجتماعی بودن و هویت اصلی خود را حفظ کرده است و این موضوع نشانه خوبی برای این ارز دیجیتال به‌شمار می‌رود. 

به هر حال، باید بدانید که رمزارز برگر در سال 2020 به پیشنهاد سه دانشجو با نام‌های تونی کارسون (Tony Carson)، مهمت صابر (Mehmet Sabir) و سلیمان کارداس (Suleyman Kardas) راه‌اندازی شد و توسعه پیدا کرد؛ اما این سه دانشجو بنیان‌گذاران این ارز محسوب نمی‌شوند و تنها مشوقی برای توسعه برگر بودند. 

ویژگی‌ها و کاربردهای ارز دیجیتال برگر 

همان‌طور که گفته شد، ویژگی اصلی پروژه برگر سیتیز، اجتماعی و غیرمتمرکز بودنِ آن است. بر این اساس، در بخش زیر برخی از ویژگی‌ها و کاربردهای اصلی ارز دیجیتال برگر بیان شده‌اند: 

 • رای‌گیری رد پلتفرم به فعالیت‌های نظیر لیست کردن یک ارز دیجیتال جدید (اجتماعی بودن)  
 • دارای یک صرافی غیرمتمرکز برای معاملات ارز دیجیتال 
 • امکان تعویض شبکه ارزهای دیجیتال در صرافی 

کیف پول‌های مناسب نگهداری از ارز برگر 

چندین همبرگر که نماد ارز برگر هستند و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

با توجه به اینکه ارز برگر، ارز دیجیتال نسبتا نوپایی در بازار کریپتو محسوب می‌شود و به اندازه ارزهایی مانند اتریوم و بیت‌کوین نیز قدمت ندارد، طبیعی است که کیف پول‌های کمی برای نگهداری از آن  پشتیبانی می‌کنند. در بخش زیر برخی از بهترین کیف‌پول‌های ارز دیجیتال که مناسب نگهداری ارز برگر هستند، نام برده شده‌اند: 

لازم به ذکر است که شما می‌توانید این کیف پول‌ها را به‌راحتی در پلتفرم‌های نصب اپلیکیشن مانند play store به‌صورت رایگان دانلود کنید. 

خرید و فروش ارز دیجیتال برگر در صرافی رمزینکس

نماد ارز BURGER و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس 

اگر شما نیز قصد سرمایه‌گذاری روی ارز دیجیتال برگر یا معامله آن در کوتاه‌مدت را دارید، صرافی رمزینکس می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند. شما می‌توانید به راحتی و در عرض یک روز، احراز هویت خود را به‌صورت آنلاین در صرافی رمزینکس انجام داده و سپس با مراجعه به صفحه ارز، علاوه‌بر مشاهده قیمت لحظه‌ای برگر و بهره‌مندی از امکانات مختلف معاملاتی، امکان فروش و خرید رمز ارز برگر را در لحظه داشته باشید. 

برای مشاهده قیمت انلاین ارزهای دیجیتال مانند برگر، کوزاما و قیمت پولکادات می‌توانید از جدول رمز‌رارزهای صرافی رمزینکس استفاده کنید. بررسی این جدول به شما کمک می‌کند تا برای خرید اتریوم، ارز BURGER و سایر ارزها دیجیتال بهتر تصمیم‌گیری کنید.

آینده ارز دیجیتال برگر 

در پیش‌بینی قیمت ارز برگر می‌توان گفت این رمز ارز ریسک بالایی دارد. ارز BURGER پروژه نسبتا جدیدی در دنیای بلاک‌چین و همچنین بازار کریپتو محسوب می‌شود و به همین دلیل، بسیاری از افراد، ریسک سرمایه‌گذاری روی آن را بالا دانسته و اعتقاد دارند که در صورت نزول قیمت، بعید است که بازگشت سرمایه، برای سرمایه‌گذارانِ این ارز اتفاق بیفتد. 

این اتفاق هم‌زمان با سقوط بازار کریپتو در سال 2022 نیز افتاد و این ارز دیجیتال هرگز نتوانست تا پس از این سقوط دوباره به سقف تاریخی خود بازگردد؛ اما به‌طور کلی، به دلیل در حال توسعه بودنِ ارز برگر و تلاش برای ایجاد مشارکت‌های جدید، ممکن است در آینده با اتفاقاتی مثل یک همکاری، رشدهای قیمتی شدیدی را از این ارز دیجیتال، شاهد باشیم. به‌عنوان مثال، پس از آپدیت آلفا در ارز دیجیتال برگر در سال 2022، قیمت آن توانست از 1 دلار به 2 دلار برسد و این یعنی یک افزایش قیمت 100 درصدی در زمانی بسیار کم! 

به همین دلیل، اگر مدیریت سرمایه داشته باشید، می‌توانید بخش کوچکی از سبد سرمایه‌گذاری خود را به این ارز دیجیتال به‌عنوان یک ارز دیجیتال پُرریسک اختصاص دهید و حد سود و حد ضرری را نیز برای خرید خود در نظر بگیرید. 

 

کارمزد خرید و فروش برگر

کارمزد معاملات خرید برگر در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول برگر

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال برگر به کیف پول، 1 برگر می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

ارز دیجیتال برگر امکان رای‌گیری را برای کاربران خود در مواردی مانند لیست کردن یک ارز دیجیتال جدید فراهم می‌کند و علاوه بر این، از یک صرافی غیرمتمرکز برای انجام معاملات ارز دیجیتال برخوردار است.

کیف پول‌های نرم‌افزاری نظیر تراست ولت و متامسک می‌توانند دو نمونه از بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری برگر به حساب بیایند.

اگر شما نیز قصد خرید و فروش ارز دیجیتال برگر را دارید، صرافی رمزینکس یکی از بهترین گزینه‌ها برای این کار به شمار می‌رود.

در حال حاضر، برگر سیتیز روی شبکه بایننس اسمارت چین سوار است و در آینده در شبکه‌های دیگر نیز قرار است به آن اضافه شوند.

به‌طور کلی، آینده قیمت ارز دیجیتال برگر تا حد زیادی به همکاری‌‌ها و رویدادهایی که در آینده برای این ار دیجیتال رخ می‌دهد، بستگی دارد.