صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

خرید و فروش ارز هیوبی (HT) + قیمت لحظه ایht

0.69 %

1,882,681IRR

بالاترین قیمت

$3.63

$3.59

پایین‌ترین قیمت

$3.51

خرید هیوبی

قیمت لحظه‌ای هیوبی

قیمت هیوبی به یورو

پرداخت میکنم

ریال


دریافت میکنم

هیوبی


قیمت تقریبی

1,882,681

IRR

معرفی ارز دیجیتال هیوبی توکن Huobi Token  

Huobi توکن بومی صرافی ارز دیجیتال Huobi Global بوده و نوعی توکن ERC-20 و مبتنی بر شبکه اتریوم است. شرکت Huobi Global در اقتصاد دیجیتال به عنوان پیشرو شناخته می‌شود و یکی از رسالت‌های اصلی آن، ادغام شبکه بلا‌ک‌چین، با صنایع مختلف است. به طوری‌که کاربردهای آن به بخش‌های مختلفی مانند زنجیره‌های عمومی، معاملات ارزهای دیجیتال، کیف پول‌ و… گسترش پیدا کرده است. علاوه بر این‌ها، مجوز ارائه خدمات در چندین کشور مختلف، از‌جمله سیشل، ژاپن، سنگاپور و کره جنوبی را دارد. حال بهتر است کمی با توکن اصلی این شبکه آشنا شویم. 

ارزش HT تا حد زیادی به شهرت و اعتبار صرافی آن بستگی دارد اما عوامل دیگری نیز بر آن تاثیر گذارند. این صرافی با در اختیار داشتن توکن مخصوص خود، استراتژی بازاریابی موفقی برای جذب کاربر جدید و رشد پلتفرم ایجاد کرده است. از طرف دیگر کاربران با استفاده از این توکن می‌توانند درباره تصمیمات مهم شبکه رای دهند و در ازای مبادلات خود، پاداش‌های مختلفی دریافت کنند و به رویدادهای جدید، دسترسی سریع‌تری داشته باشند. همچنین هر زمان که بخواهند، امکان تبادل این توکن‌ها با سایر ارزهای دیجیتال وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با روند رشد این شبکه، در ادامه نقاط عطف آن طی سال‌های مختلف را ذکر می‌کنیم. 

 • سال ۲۰۱۳: راه‌اندازی صرافی ارز دیجیتال Huobi Global 
 • سال ۲۰۱۴: Huobi Global در آوریل ۲۰۱۴ به عنوان بزرگترین بازار مبادلات ارز دیجیتال در جهان شناخته شد و حجم مبادلات روزانه آن به بیش از ۲۰ میلیارد دلار رسید. 
 • سال ۲۰۱۷: در ماه اکتبر با راه‌اندازی Huobi Korea، فرآیند جهانی شدن خود را آغاز کرد. 
 • سال ۲۰۱۸: در ماه آگوست، این پروژه شرکت Pantronics Holdings Ltd را خریداری کرد و نام آن را به Huobi Technology تغییر داد. 
 • سال ۲۰۱۹: در ماه ژانویه، گروه دانال با کمک مالی به شرکت، کمک کرد تا گواهی 1SO27001 را در سپتامبر همان سال دریافت کند. 
 • سال ۲۰۲۰: در ماه مارچ،‌ Huobi Global گلوبال با سازمان ‌غیر‌انتفاعی BGIM همکاری‌هایی را انجام داد. 
 • سال ۲۰۲۱: در ماه ژانویه، این شرکت توانست گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) را از آژانس امنیت و اینترنت کره دریافت کند.
 • سال ۲۰۲۲: در ماه اکتبر شرکت مدیریت دارایی هنگ کنگی به نام About Capital Management، کل سهام بنیانگذاران را در اختیار گرفت.

تاریخچه و بنیان گذاران ارز هیوبی 

لئون لی موسس و مدیر‌عامل این شبکه است که پس از فارغ‌‌ التحصیلی از دانشگاه Tsinghua، در سال ۲۰۱۱ به بیت‌کوین و حوزه ارز دیجیتال علاقه پیدا کرد و به عنوان مهندس کامپیوتر در شرکت Oracle، که بزرگترین ارائه دهنده پایگاه داده در جهان است، شروع به فعالیت نمود. در سال ۲۰۱۳ این پروژه Huobi Group را راه‌اندازی کرد و مدیریت شرکت را بر‌عهده گرفت. 

Jun Du یکی دیگر از بنیانگذاران این پروژه است که پیش از این در Comsenz و Tencent فعالیت داشت. علاوه بر آن، نقش‌های مدیریتی در شرکت‌های Node Capital، Jinse و BiKi را بر‌عهده داشته است. 

در سال ۲۰۱۸،‌ Herbert Rafael Sim، بنیانگذار دانشگاه Crypto Chain، به تیم Huobi پیوست و مسئول بازاریابی دیجیتال بوده و در سمت مدیر روابط عمومی فعالیت می‌کند. حال که با ماهیت و بنیانگذاران این پروژه آشنا شدیم، بهتر است نگاهی به مزایا و معایب آن بیا‌ندازیم. 

مزایا و معایب هیوبی توکن 

هیوبی توکن نیز مانند هر پروژه دیگر دارای مزایا و معایبی است که در ادامه به توضیح برخی از آن‌ها می‌پردازیم. 

مزایای هیوبی توکن و صرافی آن 

 • کاربران با استفاده از HT، می‌توانند از طرح‌های مختلف برای دریافت تخفیف در هزینه‌های تراکنش‌ها استفاده کنند و همچنین می‌توانند به توکن‌های جدید دسترسی سریع‌تری داشته باشند. 
 • این پلتفرم از صد‌ها ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. 
 • محصولات و خدمات رمز‌نگاری متعددی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 
 • برای جفت‌های معاملاتی مختلف، نقدینگی بالایی ارائه می‌دهد. 
 • در مقایسه با سایر صرافی‌ها، کارمزد تراکنش‌ پایین‌تری دارد. 

معایب هیوبی توکن و صرافی آن 

 • معمولا از این توکن برای کسب و کار‌های کوچک استفاده می‌شود. 
 • تنها استیبل کوین قابل استفاده در این صرافی، تتر است. 
 • از آنجایی که مبتنی بر شبکه اتریوم است، مقیاس پذیری بسیار بالایی ندارد. 

خرید و فروش ارز هیوبی توکن (HT) در رمزینکس 

در حال حاضر یکی از بهترین راه‌ها برای در اختیار داشتن این توکن، خرید و معامله از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر، مانند صرافی رمزینکس، است. کاربران می‌توانند از راه‌های مختلفی به خرید هیوبی توکن بپردازند که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم، اما پیش از هر‌چیز باید مراحل ثبت نام و احراز هویت تکمیل شوند. پس از آن کاربران می‌توانند بدون محدودیت و با استفاده از ارز ریال به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند. 

 • روش سفارش بازار: در این روش، خرید ارز هیوبی در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. بنا‌براین اگر سرعت در معاملات برایتان اهمیت دارد، این روش یکی از بهترین گزینه‌های موجود است. 
 • روش حد زیان: در این روش، می‌توان علاوه بر درج قیمت و مقدار ارز مورد نظر، قیمت فعال‌سازی را هم تعیین کرد. بدین ترتیب سفارش کاربر در قیمت تعیین شده انجام می‌شود. 
 • روش سفارش محدود: برای تکمیل شدن سفارش کاربر در این روش، باید قیمت سفارش خرید هر کاربر با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق داشته باشند. 
 • روش OCO: برای خرید هیوبی پول توکن به روش OCO می‌توان به طور همزمان دو نوع سفارش محدود و حد زیان ثبت کرد. با انجام شدن یکی از این دو نوع سفارش،‌ دیگری به طور خودکار لغو می‌گردد. 

لازم به ذکر است که فرآیند فروش ارز دیجیتال در صرافی رمزینکس مشابه مراحل خرید است که پیش از این توضیح دادیم. همچنین برای سرمایه گذاری بهتر، می‌توان قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال را در صرافی رمزینکس مشاهده کرد. 

کیف پول های هیوبی توکن 

همانطور که پیش از این نیز گفتیم این توکن مبتنی بر شبکه اتریوم بوده و به همین خاطر کیف‌پول‌های مختلفی از آن پشتیبانی می‌کنند. در ادامه به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم. 

 • Huobi: این کیف‌پول که به طور رسمی متعلق به این شبکه است، از نوع غیر‌حضانتی و چند‌زنجیره‌ای بوده و بسیاری از دارایی‌های دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. همچنین کاربران می‌توانند از این طریق با برنامه‌های غیر‌متمرکز و پروتکل‌های Web 3.0 بر HECO تعامل داشته باشند.
 • MyEtherWallet: مای اتر ولت یکی از بهترین کیف‌پول‌های موجود است که می‌توان برای ذخیره‌سازی توکن‌های ERC-20 و NFT از آن استفاده کرد. همچنین امکان خرید، فروش و مبادله ارزهای دیجیتال وجود دارد. 
 • Ledger nano x: یکی از امن‌ترین کیف‌پول‌های سخت‌افزاری است که به بهترین نحو از دارایی‌های دیجیتال محافظت می‌کند.

کارمزد هیوبی

کارمزد معاملات خرید هیوبی در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول هیوبی

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال هیوبی به کیف پول، 100000 هیوبی می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.سوالات متداول هیوبی

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

14,280,542,449
1.52 %

ارزهای پرطرفدار