گراف
گراف(grt)

خرید و فروش گراف GRT + قیمت لحظه ای

آخرین قیمت به ریال

121,259IRR

آخرین قیمت به تتر

0.20USDT

تغییر قیمت

-3.65 %
نمودار و تحلیل گراف

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

گراف

گراف

بازارهای معاملاتی گراف

 • گراف

  گراف

  (grt)

  121,259 irr

  3.65 %
  arrow_drop_down
 • گراف

  گراف

  (grt)

  0.3 usdt

  0 %

معرفی ارز گراف (graph)

معرفی ارز دیجیتال گراف GRT

در چند سال اخیر ارز‌های دیجیتال جدیدی پا به عرصه گذاشته‌اند که قابلیت‌های آن‌ها توجه عموم کاربران این حوزه را به خود جلب می‌کند. یکی از این شبکه‌ها گراف نام دارد که پروتکلی برای جمع‌آوری داده‌های بلاک‌چین بوده و برای عملکرد به شخص ثالثی نیاز ندارد. توکن GRT نیز به عنوان ارز دیجیتال اصلی این شبکه شناخته می‌شود. توسعه دهندگان با استفاده از این پروتکل برنامه‌های غیر‌متمرکزی را ایجاد می‌کنند که امکان جستجو در شبکه‌های بلاک‌چین مختلف را دارند. توکن این شبکه نیز برای تشویق مشارکت کنندگانی که داده‌ها را به شبکه ارائه می‌دهند و بررسی دقت و کیفیت داده‌ها استفاده می‌شود.

شبکه گراف بر اتریوم که به عنوان دومین بلاک‌چین بزرگ از لحاظ ارزش بازار شناخته می‌شود، ساخته شده است. همانطور که می‌دانیم اتریوم به قرار‌داد‌های هوشمند خود معروف است و شبکه گراف نیز از این قابلیت‌ها در راستای ارائه خدمات شاخص‌سازی و کوئری غیر‌متمرکز برای داده‌های بلاک‌چین استفاده می‌کند. حال ممکن است یکی از سوالات اصلی کاربران چگونگی کسب این توکن‌ها باشد؛ کاربران با شاخص سازی اطلاعات در بلاک‌چین و در دسترس قرار دادن آن‌ها برای برنامه‌های غیر‌متمرکز، می‌توانند به کسب توکن‌های GRT‌ بپردازند. از طرف دیگر گروه دیگری از افراد با شناسایی و تایید منابع اطلاعات با‌کیفیت، امکان کسب این توکن‌ها را دارند. 

بنیان گذاران The Graph

لوگوی ارز دیجیتال GRT و صرافی رمزینکس با پس‌زمینه نمودار قیمتی 

شبکه گراف در سال ۲۰۱۷ توسط Brandon Ramirez، Yaniv Tal و Jannis Pohlmann ایجاد شد. پیش از این Tal و Pohlmann به عنوان مهندسان نرم‌افزار در Google فعالیت داشتند و بر پروژه‌های مختلفی مانند Google Search و Google Maps کار می‌کردند. Ramirez  نیز یکی از مهندسان نرم‌افزار گوگل بود که بر پلتفرم Google Cloud کار می‌‌کرد. 

بنیاد گراف نوعی سازمان غیر‌انتفاعی است که بر توسعه و اداره این شبکه نظارت دارد و Tal نیز به عنوان مدیر‌عامل آن شناخته می‌شود. این شخص در صنعت ارز دیجیتال تجربه بالایی دارد و پیش از این صرافی ارز دیجیتال The DeFi Summit را تاسیس کرده بود. علاوه بر آن Blockchain Commons نوعی سازمان غیر‌انتفاعی است که با هدف ترویج پذیرش فناوری‌های غیر‌متمرکز فعالیت می‌کند و Tal از‌جمله اعضای آن است. 

Pohlmann به عنوان CTO بنیاد گراف فعالیت می‌کند و مسئولیت توسعه فنی این شبکه را بر‌عهده دارد. او در زمینه علوم کامپیوتری سابقه فعالیت داشته و بر پروژه‌های نرم‌افزاری متن باز مختلفی کار کرده است. 

 Ramirez مدیر محصول این شبکه بوده و مسئولیت توسعه و مدیریت محصولات و خدمات The Graph را بر‌عهده دارد. این شخص در این زمینه تجربه بالایی داشته و در شرکت‌های پیشرویی مانند گوگل و اوبر فعالیت داشته است. این اشخاص با جذب سرمایه گذاران از شرکت‌های بزرگ توانسته‌‌اند در جامعه بلاک‌چین نفوذ قابل توجهی پیدا کنند. 

ویژگی منحصر به فرد ارز گراف

سکه ارز گراف و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس 

شبکه گراف ویژگی‌های مختلفی دارد که یکی از آن‌ها پشتیبانی از چندین بلاک‌چین، از‌جمله اتریوم، زنجیره هوشمند با‌یننس و پلی‌گان است. توسعه‌دهندگان با استفاده از این قابلیت می‌توانند برنامه‌های غیر‌‌متمرکزی بسازند که داده‌ها را در بلاک‌چین‌های مختلف جستجو کنند و ساخت برنامه‌های میان‌زنجیره‌ای را ساده‌تر می‌سازد.

از طرف دیگر شبکه گراف با در اختیار داشتن سیستم مدیریت غیر‌متمرکز، این امکان را به دارندگان توکن GRT می‌دهد که در فرآیند‌های تصمیم‌گیری شبکه شرکت کنند. به طوری‌که‌ مشارکت کنندگان می‌توانند پیشنهاد‌هایی را برای بهبود شبکه ارائه و به پیشنهاد‌های کاربران دیگر رای دهند. این موضوع شفافیت و غیر‌متمرکز بودن شبکه را نشان می دهد. 

به طور کلی ویژگی‌های منحصر به فرد شبکه گراف مانند پشتیبانی از شبکه‌های بلاک‌چین متعدد، معماری سه لایه، حاکمیت غیر‌متمرکز و اکوسیستم قوی، آن را به پروتکلی پیشرو در زمینه ایندکس داده‌های بلاک‌چین تبدیل کرده است. 

امنیت شبکه گراف 

نماد ارز دیجیتال GRT و صرافی دیجیتال رمزینکس

شبکه گراف در ساختار خود، امنیت خوبی را لحاظ کرده  و معماری غیر‌متمرکز آن، ایمنی شبکه را از جهات مختلفی تامین کرده است. همچنین از قرار‌داد‌‌های هوشمند برای اجرای برنامه‌های مختلف به گونه‌ای ایمن و بدون دستکاری، از قرار‌داد‌های هوشمند استفاده می‌کند. 

شبکه گراف برای حفظ محرمانگی و یکپارچگی اطلاعات از روش‌های رمز‌نگاری پیشرفته‌ای استفاده می‌کند. نا‌گفته نماند که یکی از جذاب‌ترین استراتژی‌هایی که این شبکه برای امنیت خود در نظر گرفته، ارائه پاداش به کاربرانی است که باگ‌ها و مشکلات شبکه را پیدا کنند و گزارش دهند. بدین ترتیب مشکلات امنیتی به موقع و با شفافیت بالا مورد بررسی قرار می‌گیرند. 

خرید و فروش گراف GRT در صرافی رمزینکس 

تا اینجا با ماهیت و ویژگی‌‌های شبکه گراف و توکن آن آشنا شدیم. حال بهتر است با روش‌های خرید و فروش آن آشنا شویم. صرافی ارز دیجیتال رمزینکس به عنوان پلتفرمی امن و مورد اعتماد برای خرید و فروش GRT محسوب می‌شود. گام اول برای شروع، ثبت نام و احراز هویت در سایت است؛ پس از تکمیل شدن مرحله احراز هویت کاربران می‌توانند بدون محدودیت به فعالیت بپردازند. در ادامه راه‌های خرید و فروش توکن در این صرافی را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

 • روش OCO: در خرید خرید ارز گراف به این روش می‌توان به طور همزمان دو نوع سفارش محدود و حد زیان را ثبت کرد. با انجام شدن یکی از این دو سفارش، دیگری به طور خودکار لغو می‌گردد. 
 • سفارش بازار:‌ کاربرانی که سرعت در ثبت سفارش برای‌شان اهمیت دارد، می‌توانند از روش سفارش بازار برای خرید گراف استفاده کنند. چرا‌که در این روش، سفارش در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. 
 • حد زیان: حد زیان روش دیگری است که صرافی رمزینکس برای خرید ارز گراف پیش روی کاربران قرار داده است؛ در این روش کاربران می‌توانند با درج قیمت فعال‌سازی، بابت انجام شدن سفارش‌شان در قیمت مورد نظر مطمئن شوند. 
 • سفارش محدود: برای استفاده از روش سفارش محدود برای خرید گراف، باید قیمت سفارش خرید با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق داشته باشد. در این حالت سفارش خرید یا فروش با موفقیت انجام می‌شود.

یکی از نکات مهم برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند خرید اتریوم، گراف یا دات کوین، اطلاع از قیمت آن‌ها است. قیمت لحظه‌ای GRT و سایر ارز‌های دیجیتال مانند قیمت کوزاما در صرافی رمزینکس قابل مشاهده است. قیمت انواع ارز دیجیتال در این صرافی به صورت لیست در اختیار شما قرار می‌گیرد.

کارمزد خرید و فروش گراف

کارمزد معاملات خرید گراف در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول گراف

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال گراف به کیف پول، 100000 گراف می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

در چند وقت اخیر این ارز دیجیتال روند صعودی را تجربه کرده و نمودار آن پتانسیل رو به رشدی را نشان می‌دهد. این موضوع می‌تواند نشان دهنده فرصت خوبی برای سرمایه گذاری و خرید گراف باشد.

حداقل مقدار برداشت ارز گراف در صرافی رمزینکس ۹۰.۰۰ GRT و حداقل کارمزد برداشت برابر است با ۱۴۰.۰۰ GRT.