صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

فروش و خرید لینکlink

3.24 %

3,667,154IRR

بالاترین قیمت

$7.04

$6.99

پایین‌ترین قیمت

$6.76

خرید لینک
6Dislikes
41Likes

قیمت لحظه‌ای لینک

قیمت لینک به یورو

آمار ارز دیجیتال چین لینک

نام ارزچین لینک
علامت اختصاریLINK
مرتبه24
قیمت جهانی$6.96
حجم جهانی257.38 M
تغییر قیمت
2.24 %
حجم رمزینکس737,408,334
دامیننس0.6 %
ارزش کل بازار$6,958,517,023.8
قیمت در رمزینکس3,628,804 IRR

پرداخت میکنم

ریال


دریافت میکنم

لینک


قیمت تقریبی

3,667,154

IRR

درباره لینک

پروژه چین لینک (ChainLink) یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است. چین لینک در واقع یک سرویس اوراکل غیر متمرکز است در حل حاضر روی شبکه اتریوم بنیاد گذاشته شده است. لینک (Link) در واقع توکن پلتفرم یا شبکه چین لینک است. از لینک به منظور پرداخت هزینه خدمات ارائه شده در شبکه چین لینک استفاده می‌شود. صرافی دانش بنیان ایرانی رمزینکس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در داخل ایران، یک بستر امن و ساده را به منظور خرید و فروش ارز دیجیتال لینک در اختیار کاربران خود قرار داده است.

بازار رو به رشد ارزهای دیجیتال هنوز مسیر بسیار طولانی برای پیشرفت پیش روی خود می‌بیند. چین لینک (ChainLink) یکی از پروژه‌های نوآورانه‌ای است که توانسته با حل بخشی از مشکلات قراردادهای هوشمند، به یکی از ارزهای دیجیتال پیش رو در سال‌های آتی بپردازد.

چین لینک در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد و توکن آن با نام لینک طی فرایند عرضه اولیه سکه (ICO) در سال ۲۰۱۷ در دسترس عموم مردم قرار گرفت.

ارز دیجیتال چین لینک (ChainLink) از دیگر پروژه‌های مبتنی بر فناوری بلاکچین است. این ارز دیجیتال که در واقع یک سرویس اوراکل غیر متمرکز است در حل حاضر روی شبکه اتریوم بنیاد گذاشته شده است. رمز ارز چین لینک در تلاش برای توسعه رویکردهایی بر پایه فناوری بلاکچین برای شرکت‌ها و کسب و کارهای سنتی است.

در وب‌سایت رسمی این ارز دیجیتال، چین لینک این‌گونه تعریف شده است: «شبکه چین لینک، ورودی‌ها و خروجی‌های معتبر غیر قابل دست‌کاری را برای تمامی قرارداد هوشمند پیچیده روی هر بلاکچینی فراهم می‌کند.»

به بیانی ساده چین لینک یک پلتفرم است که به منظور کاهش فاصله میان قراردادهای هوشمند در شبکه بلاکچین و نرم افزارهای دنیای واقعی که عموماً خارج از بلاکچین قرار دارند، ساخته شده است. چین لینک برای این کار از «اوراکل‌ها» در جهت تأیید و انتقال دیتاهای خارج از بلاکچین به داخل قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند.تاریخچه قیمت لینک

رمز ارز لینک در سپتامبر 2017 عرضه اولیه شد. قیمت این رمز ارز در ابتداً 0/16 دلار بود که در ماه بعد یعنی اکتبر به 0/44 دلار نیز رسید. در چند ماه آتی با کاهش قیمت مواجه بود اما در اواخر سال 2017 روند صعودی به خود گرفت و به قیمت‌های 0/60 دلار رسید.

ارز دیجیتال چین لینک سال 2018 را با قیمت 0/60 دلار شروع کرد. در ماه ژانویه 2018 به قیمت 1/27 دلار رسید. بعد از آن تا اواخر سال 2018 قیمت ارز دیجیتال لینک روند کاهشی به خود گرفت و در آخر سال با قیمت حول و حوش 0/30 دلار خرید و فروش می‌شد.

ارز دیجیتال لینک (Link) سال 2019 را با قیمت 0/40 دلار شروع کرد. بعد از چند ماه دست و پا زدن در بازه قیمتی 040 تا 0/55 دلار، از می 2019 قیمت لینک روند افزایشی به خود گرفت. به طوری که در جولای همان سال به قیمت‌های 3/45 دلار نیز رسید. بعد از آن با کاهش قیمت همراه بود و در اواخر سال 2019 به قیمت 1/90 دلار رسید.

قیمت لینک در فوریه 2020 به 4/5 دلار رسید. در ماه آتی هم در بازه قیمتی 2 تا 5 دلار در حال نوسان بود. در جولای همان سال با افزایش قیمتی قابل توجهی همراه بود و قیمت آن به بیش از 8 دلار رسید. روند افزایشی قیمت چین لینک همچنان ادامه داشت. در ماه بعدی یعنی آگوست قیمت لینک به بیش از 16 دلار رسید. از سپتامبر 2020 قیمت لینک مقداری روند کاهشی به خود گرفت و در بازه 9/5 دلار پایین آمد و پیوسته در حال نوسان بود.

شروع سال 2021 با افزایش قیمت ارز دیجیتال لینک همراه بود. قیمت لینک در ژانویه 2021 به بیش از 24 دلار رسید. روند صعودی ادامه داشت و قیمت آن در فوریه به بیش از 34 دلار رسید.کارمزد لینک

کارمزد معاملات خرید لینک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول لینک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال لینک به کیف پول، 1 لینک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.نحوه خرید و فروش لینک

خرید لینک از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. لینک در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال لینک هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال لینک مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید لینک هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید لینک

برای خرید لینک در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار لینک مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز لینک می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید لینک خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع لینک سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید لینک تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش لینک

فرایند فروش ارز دیجیتال لینک در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش لینک و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.سوالات متداول لینک

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

14,320,000,000
1.8 %

ارزهای پرطرفدار