صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

فروش و خرید bsw

biswap

bsw

bsw

31,528IRR
0.28 %
0.06USDT
کمترین قیمت31,231IRR
بیشترین قیمت31,320IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

BSW

BSW


بازارهای معاملاتی bsw

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
biswap/rial
BSW/IRRBSW/ریال
31,528
0.28 %
25,085,329 IRRمعامله

درباره bsw

ارز دیجیتال بی سواپ، توکن بومی صرافی غیرمتمرکز بی سواپ است که در سال 2021 راه‌اندازی شد. از این توکن در پلتفرم بی سواپ برای پاداش‌ده‌ی و رأی‌گیری در شبکه استفاده می‌شود. صرافی بی سواپ یک صرافی ارز دیجیتال است که کاربران می‌توانند از آن برای مبادله توکن‌های مبتنی بر BEP-20 در شبکه بایننس اسمارت چین استفاده کنند.

ارز دیجیتال بی سواپ با نماد اختصاری «BSW» توکن بومی صرافی بی سواپ است. بی سواپ یکی از صرافی‌های برجسته ارز دیجیتال غیرمتمرکز در بازار با سیستم ارجاع منحصر به فرد و کمترین هزینه تراکنش است. سیستم ارجاع این صرافی کاربران را تشویق می‌کند، دوستان خود را به این پلتفرم دعوت کنند و در مقابل پاداش خوبی دریافت کنند. این صرافی برای مبادله توکن‌های مبتنی بر BEP-20 در شبکه بایننس اسمارت چین استفاده می‌شود و علاوه بر هزینه کارمزد پایین 0/1 درصد، از سرعت بالایی نیز برخوردار است. صرافی بی سواپ، یک بازار ساز خودکار است که به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های مختلف را در شبکه بایننس اسمارت چین مبادله کنند، از استخر‌های نقدینگی و ییلد فارمینگ استفاده کنند، در بازار توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) شرکت کنند و بسیاری فعالیت‌های دیگر را برای کسب درآمد انجام دهند. صرافی بی سواپ از توکن بومی خود برای پاداش‌ دهی به تأمین‌کنندگان نقدینگی و کاربرانی که افراد جدید را به این پلتفرم دعوت می‌کنند استفاده می‌کند. همچنین از این توکن برای رأی‌گیری و شرکت در تصمیمات پروتکل استفاده می‌شود. پلتفرم بی سواپ برای حفظ امنیت شبکه از الگوریتم اجماع اثبات سهام پیروی می‌کند. در این صرافی 21 اعتبارسنج به صورت شبانه روز برای تأیید تراکنش‌ها و همچنین حفظ امنیت شبکه انتخاب شده و فعالیت می‌کنند. این اعتبارسنج‌ها برای اینکه واجد شرایط اعتبارسنجی در شبکه باشند باید مقدار مشخصی توکن بایننس در کیف خود داشته باشند. علاوه بر این، این شبکه دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که در آن کاربران با پیدا کردن نقض و مشکلات و در نهایت اعلام آن‌ها به شبکه می‌توانند بین 10 تا 100000 دلار، پاداش کسب کنند.

تاریخچه قیمت bsw

ارز دیجیتال بی سواپ در ژوئیه 2021 با قیمت 0/70 دلار در بازار جهانی ارز دیجیتال منتشر شدند. مدت زیادی طول نکشید تا این رمز ارز روند صعودی در پیش بگیرد و در نهایت یک ماه پس از عرضه در ماه اوت به قیمت 1/80 دلار افزایش پیدا کرد. پس از ماه اوت، ارز دیجیتال بی سواپ به آرامی کاهش پیدا کرد و تا ماه اکتبر که به پایین‌ترین قیمت همیشگی خود در قیمت 0/27 دلار رسید، رو به کاهش بود. پس از ماه اکتبر این رمز ارز روند صعودی در پیش گرفت و سرانجام در تاریخ 8 دسامبر 2021 به قیمت 2/13 دلار رسید که تا کنون بالاترین قیمتی است که این رمز ارز به آن رسیده است. بی سواپ چند روز پیش در اوایل آوریل پس از افت قیمت دوباره به مرز 0/30 دلار، به بالاترین قیمت خود نزدیک شد و به قیمت 1/88 دلار افزایش پیدا کرد. این رمز ارز در حال حاضر در اواسط آوریل 2022 با قیمت 1/14 دلار در بازار جهانی خرید و فروش می‌شود.

کارمزد bsw

کارمزد معاملات خرید bsw در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول bsw

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال bsw به کیف پول، 1000000 bsw می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.


نحوه خرید و فروش bsw

خرید bsw از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. bsw در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال bsw هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال bsw مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید bsw هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید bsw

برای خرید bsw در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار bsw مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز bsw می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید bsw خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع bsw سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید bsw تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش bsw

فرایند فروش ارز دیجیتال bsw در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش bsw و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

سوالات متداول

بی سواپ (BiSwap) توکن بومی صرافی بی سواپ است که امکان تراکنش ارزهای دیجیتال مبتنی بر استاندارد BEP-20 را در شبکه بایننس اسمارت چین برای کاربران مهیا می‌کند. از این توکن بومی برای پرداخت‌های داخل شبکه‌ای استفاده می‌شود که از جمله آن‌های می‌توان به پرداخت هزینه نودهای شبکه اشاره کرد.

صرافی رمزینکس امکان خرید و یا فروش ارز دیجیتال bsw را به پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود اضافه کرده است. در صرافی رمزینکس می‌توانید با حضور در بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش ارز دیجیتال bsw بپردازید

اخیراً در صرافی رمزینکس این امکان اضافه شده است که کاربران به‌محض ثبت‌نام می‌توانند ارز bsw بخرند و بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشند. بعد از مدتی فرایند احراز هویت کامل و قادر به فعالیت در سطح طلایی خواهند بود

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member