bsw(bsw)

خرید و فروش بیسواپ با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای بیسواپ BSW

آخرین قیمت به ریال

47,885IRR

آخرین قیمت به تتر

0.08USDT

تغییر قیمت

2.36 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

bsw

بازارهای معاملاتی بیسواپ

  • bsw

    (bsw)

    47,885 irr

    2.36 %
    arrow_drop_up

معرفی ارز بیسواپ (biswap)

دنیای صرافی‌های غیر متمرکز به طور کلی دیفای همیشه شاهد ظهور سرویس‌های جدید و رقابت شدید بوده است. اگرچه اولین سرویس‌های این بازار در اتریوم شکل گرفتند، بی‌ان‌بی چین هم به مرور شاهد فعالیت سرویس‌های جذاب و پرطرفداری شد که واریز سرمایه‌های کلان به این بلاکچین را به‌همراه داشتند. بیسواپ یکی از صرافی‌های غیر متمرکز روی شبکه بی‌ان‌بی چین است که امکان سواپ کردن انواع توکن را برای کاربران مهیا می‌کند. این صرافی غیر متمرکز با ارائه راهکارهای جذاب دیگر مثل مدل خاص درآمد با دعوت از دوستان و همچنین رقابت‌هایی برای درآمد بیشتر، به یکی از سرویس‌های جذاب در حوزه دیفای تبدیل شده است. ارز دیجیتال BSW که به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی بیسواپ معرفی شد، با کاربردها و مزیت‌های متنوع خود در اکوسیستم، جذابیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاران دارد. خرید بیسواپ برای کاربران علاقه‌مند به درآمد از سرویس‌های مالی غیر متمرکز، یک سرمایه‌گذاری جذاب به نظر می‌رسد.

بیسواپ (Biswap) چیست؟

بی‌ان‌بی چین با قابلیت‌ها و امکانات متعددی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، یکی از بلاکچین‌های مهم و جدی در دنیا است. این بلاکچین امکان توسعه قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را به توسعه‌دهنده‌ها می‌دهد و به همین دلیل سرویس‌های متعددی روی آن در دسترس قرار دارد. بیسواپ (Biswap) یکی از صرافی‌های غیر متمرکز روی بی‌ان‌بی چین است که با کارمزد بسیار پایین معامله و برنامه‌های جذاب دعوت از دوستان و کسب سود، به شهرت رسید. این سرویس همچنین بخش‌های جذاب دیگری مثل پلتفرم ترید، فارم‌های درآمد ثابت، لانچ‌پول، مارکت‌پلیس NFT، رقابت ترید و بازی‌های NFT دارد. مجموعه خدمات و قابلیت‌هایی که بیسواپ در اختیار کاربران قرار می‌دهد، آن را به یکی از جدی‌ترین فعالان دنیای دیفای تبدیل می‌کند.

مانند همه سرویس‌های مالی غیر متمرکز دیگر، بیسواپ هم مالکیت کامل توکن‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران با اتصال کیف پول ارز دیجیتال خود به بیسواپ، با حفظ مالکیت ارزهای دیجیتال خود می‌توانند انواع توکن BEP-20 را در صرافی مبادله کرده یا از راه‌های دیگر درآمد کسب کنند. در این صرافی هیچ شرکت یا سازمان واسطه وجود ندارد و خرید و فروش‌ها به‌صورت مستقیم و با تکیه بر قراردادهای هوشمند و استخرهای نقدینگی مدیریت می‌شود. این ساختار به نام مارکت‌ساز خودکار یا AMM در اغلب سرویس‌های دیفای پیاده می‌شود. برای تامین نقدینگی استخرها هم انگیزه‌های مالی متعددی به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود تا هیچ‌گاه کمبودی از لحاظ وجود نقدینگی در استخرها وجود نداشته باشد.

بیسواپ چه قابلیت‌هایی دارد؟

همان‌طور که گفته شد، بیسواپ با ارائه سرویس‌های متنوع، یکی از جامع‌ترین محصولات دیفای در بی‌ان‌بی چین محسوب می‌شود. در ادامه با برخی از سرویس‌های این پلتفرم آشنا می‌شوید:

صرافی غیر متمرکز بیسواپ

کاربران با استفاده از صرافی غیر متمرکز (DEX) بیسواپ می‌توانند انواع توکن‌ها روی شبکه BNB Chain را با هم مبادله کنند. این مبادله با کارمزد پایین ۰/۲ درصد انجام می‌شود. مانند همه صرافی‌های غیر متمرکز، خبری از دفتر سفارش یا خریدار و فروشنده در این صرافی نیست. کاربران تریدهای خود را در ارتباط با استخرهای نقدینگی انجام می‌دهند که نوعی قرارداد هوشمند هستند. این استخرها توکن‌های لازم برای ترید کردن را به‌صورت ذخیره دارند و در هر تبادل، درواقع کاربر توکن مورد نیاز خود را از استخر می‌خرد. نقدینگی استخر هم توسط سرمایه‌گذاران انجام می‌شود که در ازای آن توکن‌هایی را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

توکن‌های نقدینگی یا LP که به‌عنوان پاداش و از کارمزد تریدها به تامین‌کننده‌ها پرداخت می‌شوند، کابردهای متنوعی دارند. سرمایه‌گذاران می‌توانند آن‌ها را استیک کرده و سود بیشتر دریافت کنند. همچنین امکان فروش مستقیم یا خروج کامل سرمایه از استخر هم وجود دارد.

پاداش کارمزد

صرافی غیر متمرکز بیسواپ برای جذب فعالیت بیشتر کاربران، بخشی از کارمزد دریافت شده را به آن‌ها پس می‌دهد. این کار باعث می‌شود کاربران انگیزه بیشتری برای خرید و فروش توکن در صرافی بیسواپ داشته باشند. از ۰/۲ درصد کارمزدی که برای هر ترید پرداخت می‌شود، تا ۵۰ درصد آن به‌صورت ارز دیجیتال BSW به حساب کاربر برگردانده می‌شود.

فارم کردن و استیک کردن

صرافی‌های غیر متمرکز همیشه تلاش می‌کنند که گردش دارایی و توکن‌ها در پلتفرم خود را به حداکثر برسانند. در بیسواپ هم تامین‌کننده‌های نقدینگی با انگیزه‌های بیشتری برای گردش توکن‌ها روبه‌رو هستند. آن‌ها می‌توانند توکن‌های LP دریافت شده از کارمزد تریدها را در فارم‌ها ذخیره کرده و در ازای آن پاداش به‌صورت توکن BSW دریافت کنند. توکن‌های محبوب LP در بیسواپ بیشتر به استخرهایی با موجودی ارزهای دیجیتال معروف مثل BNB, USDT, BTC و ETH مربوط می‌شود.

کاربران به جز استیک کردن توکن‌های خود می‌توانند در قرعه‌کشی‌های دوره‌ای بیسواپ هم مشارکت داشته باشند. با خرید ارز دیجیتال BSW و واریز آن به صندوقچه قرعه‌کشی، می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن توکن‌های بیشتر امتحان کنید.

مارکت‌پلیس NFT

خرید و فروش NFT از فعالیت‌های جذابی است که کاربران علاقه‌مند به دنیای بلاکچین را با فرصت‌های متعددی روبه‌رو می‌کند. بیسواپ برای این کاربران هم سرویسی اختصاصی به‌صورت یک مارکت‌پلیس یا بازارچه خرید و فروش NFT دارد. فعالیت در این پلتفرم با خرید ارز بیسواپ و مبادله آن با انواع NFT انجام می‌شود.

از مزیت‌های مارکت‌پلیس NFT در بیسواپ می‌توان به کارمزد پایین، در حد یک درصد اشاره کرد. همچنین مجموعه‌های جذاب NFT در بیسواپ در دسترس کاربران قرار دارد که طرفداران جدی توکن‌های غیر مثلی را به خود جذب می‌کند. نکته مهم دیگر پاداش‌هایی به نام Robi Boosts است که به خریدار و فروشنده NFT داده می‌شود و فرصت را برای درآمد از بخش‌های دیگر به آن‌ها می‌دهد.

به‌عنوان یکی از فرصت‌های جانبی درآمد از NFT در بیسواپ می‌توان به فرصت استیک کردن NFT در این پلتفرم اشاره کرد. کاربران می‌توانند توکن‌های Robbies را در پلتفرم استیک کرده و پاداش دریافت کنند.

برنامه دعوت از دوستان

برنامه‌های دعوت از دوستان یا Referral Program از برنامه‌های کارآمد برای جذب کاربران به پلتفرم‌های غیر متمرکز هستند. بیسواپ برنامه‌های جذابی در این بخش دارد که آن را تا حد زیادی از رقبا متمایز می‌کند. مثلا کاربران به ازای هر سواپ دوستان دعوت شده خود، تا ۲۰ درصد پاداش دعوت دریافت می‌کنند. همچنین وقتی دوستان در فارم‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند، پنج درصد از درآمد آن‌ها به شما می‌رسد. حتی خرید بلیط قرعه‌کشی هم برای دعوت‌کننده درآمد دارد. دو درصد از درآمد خرید بلیط‌ها به کاربر دعوت‌کننده پرداخت می‌شود.

ارز دیجیتال BSW چیست؟

برای پیاده‌سازی یک سیستم جامع اقتصادی در بیسواپ، وجود یک ارز دیجیتال به‌عنوان ابزار تبادل ارزش، الزامی است. ارز دیجیتال BSW به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی پلتفرم بیسواپ شناخته می‌شود که کاربردهای متنوعی مانند پرداخت پاداش و مدیریت پرداخت‌ها مثل خرید NFT دارد. حداکثر میزان توزیع ارز دیجیتال ‌BSW برابر با ۷۰۰ میلیون توکن در نظر گرفته شد در هر بلوک شبکه، ۱۶ ارز دیجیتال BSW ساخته می‌شود.

از کاربردهای مهم ارز بیسواپ می‌توان به ابزار اصلی پاداش‌دهی به کاربران اشاره کرد. تقریبا همه فعالیت‌هایی که کاربران در بیسواپ انجام می‌دهند، پاداش‌هایی به‌همراه دارد. این پاداش‌ها به‌صورت ارز دیجیتال BSW پرداخت می‌شوند که خود کاربردهای متنوعی مثل استیک کردن، سرمایه‌گذاری در استخرهای نقدینگی و خرید NFT دارد. درنتیجه خرید بیسواپ برای ورود به این اکوسیستم غیر متمرکز قدم اول محسوب می‌شود.

فاکتورهای متعددی روی قیمت ارز دیجیتال BSW تاثیر دارند. این ارز دیجیتال به‌عنوان یک ارز دیفای، رقبای زیادی مثل یونی‌سواپ، پنکیک‌سواپ و غیره دارد. قابلیت‌هایی که بیسواپ در اختیار کاربران قرار می‌دهد، قطعا آن را به یکی از فعالان جدی بازار تبدیل می‌کند، اما برای افزایش قیمت BSW کافی نیست. شرایط بازار و چالش‌های احتمالی که برای پلتفرم‌های دیفای پیش می‌آید هم از فاکتورهای موثر بر تقاضا برای خرید ارز بیسواپ یا نوسان قیمت آن خواهد بود. به‌هرحال خرید ارز دیجیتال BSW و سرمایه‌گذاری در این پلتفرم هم باید با مطالعه دقیق بازار، مسیر پیشرفت پروژه و چالش‌های احتمالی آن باشد.

از کجا ارز بیسواپ (BSW) بخریم؟

ارز دیجیتال بیسواپ با نماد BSW در صرافی‌های متعدد بین‌المللی فروخته می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید این توکن را بخرید. البته در کار با صرافی‌های بین‌المللی باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. 

برای خرید ارز BSW در ایران با پرداخت ریال از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید ارز دیجیتال BSW با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

کارمزد خرید و فروش بیسواپ

کارمزد معاملات خرید بیسواپ در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول بیسواپ

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال بیسواپ به کیف پول، 1000000 بیسواپ می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

بیسواپ یک سرویس دیفای روی بلاکچین بی‌ان‌بی چین است که با قابلیت‌های متعدد همچون برنامه متنوع دعوت از دوستان به شهرت رسیده است.

بیسواپ مجموعه‌ای از سرویس‌های مالی غیر متمرکز از صرافی تا فرصت استیک و فارم تا خرید و فروش NFT را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

با تامین نقدینگی در استخرهای نقدینگی یا فارم و استیک کردن توکن در بیسواپ می‌توانید پاداش‌هایی به‌صورت ارز دیجیتال BSW داشته باشید.

ارز دیجیتال BSW ارز دیجیتال اصلی بیسواپ است که برای پرداخت پاداش به کاربران یا سرمایه‌گذاری و خرید و فروش NFT کاربرد دارد.

برای خرید ارز دیجیتال BSW از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را در این صرافی با کمترین کارمزد خرید و فروش کنید.

تغییرات قیمت بیسواپ

بیشترین قیمت

42,400irr

کمترین قیمت

50,000irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال بیسواپ

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال بیسواپ در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال بیسواپ همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط بیسواپ برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.