بن
بن(bone)

خرید و فروش ارز بن با کمترین کارمزد + قیمت لحظه‌ای بن BONE

آخرین قیمت به ریال

290,001IRR

آخرین قیمت به تتر

0.50USDT

تغییر قیمت

1.75 %
نمودار و تحلیل بن

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

بن

بن

بازارهای معاملاتی بن

 • بن

  بن

  (bone)

  290,001 irr

  1.75 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز بن (bone shibaswap)

ارز بن (BONE) یکی از مشخصه‌های اصلی ShibaSwap، به عنوان اکوسیستم غیرمتمرکز مرتبط با جامعه Shiba Inu به شمار می‌رود. 

ShibaSwap یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را مبادله و از فرصت‌های مختلف DeFi مانند سهام، ارائه نقدینگی و کشت سود استفاده کنند. ShibaSwap بخشی از دیدگاه غیرمتمرکز Shiba Inu برای ارائه ابزار به دارندگان توکن از طریق دیفای است.

همراه با SHIB و LEASH، ارز BONE نقش مهمی در سیستم پاداش نوآورانه ShibaSwap دارد.

ارز دیجیتال Bone ShibaSwap یا (BONE) یک ارز دیجیتال نسبتاً جدید است که تاریخچه آن با اکوسیستم Shiba Inu (SHIB) گره خورده است.  این ارز در جولای ۲۰۲۱ همزمان با راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap ظهور کرد و تیمی که پشت Shiba Inu (که هویت آنها ناشناس باقی مانده) هستند، هر دو پروژه را ایجاد کردند.

کارکردهای ارز دیجیتال بن

لوگوی ارز دیجیتال بن و صرافی رمزینکس

 BONE که بر بستر بلاک‌چین اتریوم با استاندارد ERC-20 ساخته شد، از همان ابتدا به عنوان توکن حاکمیتی برای ShibaSwap طراحی شده بود. این موضوع بدان معناست که دارندگان BONE در آینده DEX نقش خواهند داشت. آنها می‌توانند از طریق یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) به‌نام "Doggy DAO" پیشنهاداتی برای تغییرات در پروتکل ShibaSwap داشته باشند و در رأی‌گیری برای آینده آن مشارکت کنند. 

در کنار نقش حاکمیتی و تصمیم‌گیری، ارز بن به چند روش کلیدی دیگر نیز در اکوسیستم ShibaSwap کار می‌کند:

 • کسب پاداش (Earning Rewards) از طریق استخرهای نقدینگی  
 • استیکینگ (Staking) ارز بن
 • استفاده در راه‌حل لایه ۲ Shibarium برای مقیاس‌بندی ShibaSwap و کاهش هزینه‌های معاملات

به طور خلاصه، BONE  نقش دوگانه‌ای در ShibaSwap ایفا می‌کند. از یک طرف با اعطای حق رای، امکان مشارکت کاربران را برای شکل دادن به آینده ShibaSwap را فراهم می‌کند و به از سوی دیگر از طریق استخرهای نقدینگی و استیکینگ، به آن‌ها پاداش می‌دهد.

عرضه ارز دیجیتال بن

برخلاف برخی از ارزهای دیجیتال با عرضه نامحدود، BONE دارای حداکثر عرضه کل ۲۵۰ میلیون توکن است. این موضوع باعث کمیابی و بالطبع افزایش تقاضا برای آن شده و به‌طور بالقوه بر ارزش آن تأثیر می‌گذارد.

با این حال، برای جلوگیری از ضرب بیش از حد توکن‌های BONE، جامعه شیبا سوآپ رای به محدود کردن عرضه کل ارز bone به ۲۳۰میلیون داد. ۲۰ میلیون باقیمانده هم برای ایمن‌سازی شبکه Shibarium و پاداش اعتباردهندگان آن استفاده خواهد شد. عرضه فعلی BONE در گردش حدود ۷۴ میلیون است.

تاریخچه قیمت ارز بن

نماد رمز ارز دیجیتال بن و صرافی رمزینکس با پس زمینه نمودارهای قیمتی

این ارز ۱۵.۵۰ دلار که بالاترین قیمت ارز دیجیتال بن بود، در ۷ ژوئیه ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد. با این حال، طی چند روز به‌طور قابل‌توجهی کاهش یافت و به ۴.۴۸ دلار در ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۱ رسید. قیمت آن در اواسط آگوست ۲۰۲۱ تقریبا به صفر رسید! سپس در طی چند روز، دوباره شروع به افزایش قیمت خود به حدود ۲ دلار کرد. خرید و فروش ارز بن در حدود ۱ تا ۲ دلار پیش از صعود به دومین بالاترین قیمت خود در نوامبر ۲۰۲۱ با تقریبا ۳ دلار، همزمان با روند صعودی بازار ارز دیجیتال انجام می‌شد.

سپس قیمت Bone قبل از شکستن سطح مقاومت بحرانی در محدوده ۱.۰۷ - ۱.۱۴ دلار در آگوست ۲۰۲۲ به‌طور پیوسته شروع به کاهش کرد. 

خرید و فروش ارز بن

برای خرید و فروش ارز دیجیتال bone شما ابتدا باید در صرافی رمزینکس ثبت‌‌نام کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. در اینجا می‌توانید از قیمت لحظه‌ای ارز بن و سایر ارزهای دیجیتال مانند دوج کوین یا ارز شیبا اینو  مطلع باشید، در کمترین زمان خرید و فروش خود کنید و با پایین‌ترین کارمزد، معاملات خود را انجام دهید. 

همچنین خوب است بدانید فرآیند خرید ارز بن در رمزینکس مانند خرید وینک و سایر ارزهای دیجیتال است.

نگهداری ارز دیجیتال بن

برای این که ارز بن و سایر ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگهداری کنید، شما ۲ گزینه در اختیار دارید؛ نگهدار ارز در صرافی یا در یک کیف پول. هر دو روش مزایا و ویژگی‌های خاص خود را دارند که می‌توانید بر اساس نیاز خود، یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید. اما توصیه ما داشتن یک کیف پول امن با استانداردهای بالاست.

آینده ارز دیجیتال بن

نماد ارز دیجیتال BONE و صرافی رمزینکس

آینده این ارز مانند اکثر ارزهای دیجیتال، به دلیل ماهیت این نوع بازار، متغیر است. اما موفقیت آن به چند عامل بستگی دارد:

 • رشد اکوسیستم شیبا سواپ: افزایش تعداد کاربران در شیبا سواپ می‌تواند تقاضا برای BONE (که برای رای دادن و کسب پاداش استفاده می‌شود) را افزایش دهد.
 • راه‌اندازی شیباریوم: بلاک‌چین لایه ۲ شیبا اینو (شیباریوم) می‌تواند تراکنش‌های سریع‌تر و کارمزدهای پایین‌تری را برای شیبا سواپ به ارمغان بیاورد، کاربران بیشتری را به سمت شیبا سواپ جذب کند و به‌طور بالقوه ارزش BONE را افزایش دهد.
 • پشتیبانی جامعه: همان‌طور که در تلاش برای لیست شدن در بایننس فیوچرز مشاهده شد، یک جامعه قوی می‌تواند تأثیر مثبتی بر قیمت بن داشته باشد.

با این حال باید نسبت به ریسک‌ها نیز حساس بود. مثل:

 • نوسانات بازار: رکود کلی بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند به قیمت BONE آسیب برساند.
 • رقابت: BONE با سایر توکن‌های حاکمیتی و سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) رقابت می‌کند.
 • کاربرد محدود: در حال حاضر، کاربرد اصلی BONE در داخل شیبا سواپ است. برای اینکه این ارز رشد قابل‌توجهی داشته باشد، باید مورد پذیرش گسترده‌تر قرار گیرد یا کاربردهای بیشتری در خارج از اکوسیستم پیدا کند.

برخی منابع پیش‌بینی می‌کنند که BONE در سال ۲۰۲۴ می‌تواند به قیمت ۰.۶۵ تا ۰.۹۷ دلار برسد، در حالی که برخی دیگر چشم‌انداز بلندمدت خوش بینانه‌تری ارائه می‌دهند و پیش‌بینی می‌کنند تا سال ۲۰۳۰ به ۱.۱۲ تا ۱۱.۹۸ دلار برسد.

به‌طور کلی، آینده BONE به موفقیت شیبا سواپ و توانایی آن برای متمایز شدن در فضای DAO و توکن‌های حاکمیتی بستگی دارد. پتانسیل رشد وجود دارد، اما ریسک‌ها و رقابت‌های قابل توجهی نیز هستند. قبل از سرمایه‌گذاری در BONE یا هر ارز دیجیتال دیگری، همیشه تحقیقات خود را انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش بن

کارمزد معاملات خرید بن در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول بن

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال بن به کیف پول، 40 بن می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

شما ابتدا باید ثبت‌نام و حساب کاربری ایجاد کنید. سپس کیف پول خود را شارژ کنید و به میزان دلخواه، ارز بن را خریداری کنید.

بله. bone یک توکن ERC-20 مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که توسط الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) ایمن می‌شود.

برخلاف برخی از ارزهای دیجیتال با عرضه بی‌نهایت، BONE دارای سقف عرضه ۲۵۰ میلیون توکن است. این عرضه محدود می‌تواند به طور بالقوه بر ارزش آن در طول زمان تأثیر مثبت بگذارد.

نمی‌توان به‌طور قطعی به این سوال پاسخ داد. اما با کاربردهای بالقوه‌ای که این ارز دارد، می‌توان انتظار داشت که ارزش آن افزایش پیدا کند.

مانند هر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، خطرات ذاتی در BONE وجود دارد. مثل نوسانات بازار، خطرات مبادله، جدید بودن پروژه و عدم پذیرش گسترده