صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

قیمت لحظه‌ای لونا کلاسیک | خرید و فروش لونا کلاسیک

100luna-classic

لونا کلاسیک(صدتایی)

100lunc

2,952IRR
7.59 %
0.01USDT
کمترین قیمت2,770IRR
بیشترین قیمت3,095IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

لونا کلاسیک(صدتایی)

لونا کلاسیک(صدتایی)


بازارهای معاملاتی لونا کلاسیک

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
100luna-classic/rial
100LUNC/IRRلونا کلاسیک(صدتایی)/ریال
2,952
7.59 %
18,056,693,291 IRRمعامله

در بازار ارزهای دیجیتال، پروژه‌های زیادی وجود دارند که دارای شبکه بلاک‌چین مختص به خود هستند و به فعالیت‌‎های غیرمتمرکز کمک می‌کنند؛ یکی از این پروژه‌ها لونا کلاسیک است که در این مطلب به بررسی این ارز دیجیتال، تاریخچه، آینده و قیمت آن پرداخته‌ایم.

ارز دیجیتال لونا کلاسیک چیست؟

ارز دیجیتال لونا کلاسیک (LUNC) پس از فروپاشی ارز دیجیتال لونا در سال 2022 و راه‌اندازی بلاک‌چین ترا (Terra) به وجود آمد. به عبارت دیگر، ارز دیجیتال لونا کلاسیک شامل همان سکه بومی بلاک‌چین ترا است که نام آن به (Terra Classic) تغییر یافته است. 

توجه داشته باشید که ارز دیجیتال لونا کلاسیک، علاوه بر اینکه تمام ویژگی‌‌های ارز دیجیتال لونا را حفظ کرده است؛ بلکه یک مکانیسم تثبیت‌کننده برای استیبل کوین لونا کلاسیک به نام (TerraUSD (UST نیز هست.

تاریخچه ارز دیجیتال لونا کلاسیک 

ارز دیجیتال لونا کلاسیک، یکی از ارزهای دیجیتال نوظهور در بازار کریپتو محسوب می‌‌شود؛ اما پیشینه آن به سال 2018 و زمان راه‌اندازی بلاک‌چین ترا برمی‌گردد. بلاک‌چین ترا در سال 2018 توسط اشخاصی به نام‌های دو کوان و دانیل شین راه‌اندازی شد و لونا که توکن بومی این بلاک‌چین بود، با یک ICO برای عموم عرضه شد. 

اما در سال 2022 استیبل کوین ترا، ارزش خود را در برابر دلار آمریکا از دست داد و قیمت آن کاهش پیدا کرد. به همین دلیل، ارز دیجیتال لونا نیز در آن زمان کاهش شدیدی داشت و افرادی که آن را خریداری کرده بودند، تقریبا تمام سرمایه خود را از دست دادند. 

به همین دلیل، آقای دو کوان که بنیان‌گذار بلاک‌چین ترا بود، برای جبران این اتفاق و ضرر خود، تصمیم گرفت تا بلاک‌چین ترا به‌وسیله یک هاردفورک به دو زنجیره تبدیل شود و بلاک‌چین جدید، هیچ استیبل کوینی نداشته باشد. سرانجام این طرح دو کوان توسط اعتبارسنجی ترا در 25 می سال 2022 تایید شد و به اجرا رسید. 

به همین دلیل، نام بلاک‌چین اصلی ترا به ترا کلاسیک تغییر نام پیدا کرد و توکن اصلی این بلاک‌چین، لونا کلاسیک نام گرفت.

تحلیل قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال لونا کلاسیک 

قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال، همواره در حال تغییر هستند و این موضوع درباره قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال لونا کلاسیک نیز صدق می‌کند. به همین دلیل، نمی‌توان تحلیل قطعی در رابطه با قیمت این ارز دیجیتال در بازار کریپتو ارائه داد؛ اما می‌توان با در نظر گرفتنِ سناریوها و تحلیل‌های مختلف و ترکیب آن با استراتژی شخصی خود، از تغییرات قیمت این ارز دیجیتال سود دریافت کرد. 

باید گفت، با توجه به اینکه روند قیمتی بازار ارزهای دیجیتال در ماه‌های اخیر نزولی بوده، قیمت لونا کلاسیک نیز پس از تغییر هویت، کاهش پیدا کرد و قیمت این ارز دیجیتال در حوالی (0.0001 دلار) ماند. همچنین یکی از اصلی‌ترین اتفاقاتی که برای لونا کلاسیک افتاد، تصویب پیشنهاد مالیات بر ارزش افزوده بود که در 31 سپتامبر 2022 قیمت این رمزارز را کمی افزایش داد. 

در نتیجه، می‌توان درباره آینده لونا کلاسیک گفت که علی‌رغم ورشکستگی این اکوسیستم در سال اخیر، روند قیمت آن در آینده مثبت خواهد بود؛ زیرا بلاک‌چین ترا کلاسیک هم‌اکنون شکل دیگری به خود گرفته و اخبار بسیار خوبی نیز توسط کارشناسان حوزه رمزارز درباره آن منتشر می‌‌شود. 

خرید لونا کلاسیک در رمزینکس

رمزینکس یکی از صرافی‌های ایرانی مناسب برای خرید ارز دیجیتال لونا کلاسیک است. توجه داشته باشید که برای خرید لونا کلاسیک در رمزینکس، کافی است تا فرایند احراز هویت آنلاین را که بسیار سریع انجام می‌شود، در آن کامل کنید. 

سپس می‌توانید با واریز وجه ریالی یا ارز دیجیتال به کیفِ پول خود در رمزینکس و انتخاب لونا کلاسیک، این رمزارز را با روش‌های مختلفی خریداری کنید. 

فروش لونا کلاسیک در رمزینکس 

فروش لونا کلاسیک در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس نیز مانند خریدِ آن، فرایند آسانی دارد. شما می‌توانید با انتخاب ارز دیجیتال لونا کلاسیک در بخش خرید و فروشِ این صرافی و انتخاب نوع ارزی که می‌خواهید، لونا کلاسیک را به آن تبدیل کنید، آن را به آسانی به فروش برسانید. 

همان‌طور که گفته شد، صرافی رمزینکس راه‌های مختلفی برای خرید و فروش لونا کلاسیک در اختیار شما قرار می‌دهد. به عنوان مثال شما می‌توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را در رمزینکس، با قیمت لحظه‌ای خریداری کنید. همچنین این امکان را دارید تا یک نقطه قیمت را برای خرید یا فروش آن مشخص کنید و این کار به صورت خودکار برای شما انجام شود. 

با توجه به این امکان، شما می‌توانید حد ضرر و حد سود را نیز برای معاملات خود در نظر بگیرید و در رمزینکس، مدیریت سرمایه حرفه‌ای داشته باشید.

کارمزد لونا کلاسیک

کارمزد معاملات خرید لونا کلاسیک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول لونا کلاسیک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال لونا کلاسیک به کیف پول، 100000 لونا کلاسیک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member