تراست
تراست(twt)

خرید و فروش تراست با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای تراست TWT

آخرین قیمت به ریال

735,818IRR

آخرین قیمت به تتر

1.11USDT

تغییر قیمت

5.28 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

تراست

تراست

بازارهای معاملاتی تراست

 • تراست

  تراست

  (twt)

  735,818 irr

  5.28 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز تراست (trust)

کیف پول‌های ارز دیجیتال برای جذب کاربران بیشتر، رقابت سنگینی دارند و با مزیت‌ها و قابلیت‌های متنوع در این رقابت پیش می‌روند. تراست والت یکی از کیف پول‌های ارز دیجیتال است که پس از عرضه به بازار، به خاطر قابلیت‌ها و کاربردهای متنوعی که برای سرمایه‌گذاران و هولدرها داشت، به سرعت به یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های بازار تبدیل شد. ارز تراست والت یا به بیان بهتر تراست والت توکن، با نماد TWT، ارز دیجیتال رسمی این کیف پول است. خرید ارز تراست برای کاربرانی که قصد استفاده بهینه از کیف پول Trust Wallet را دارند، یک قدم مهم محسوب می‌شود. در این میان قیمت تراست هم باتوجه به استقبال کاربران از کیف پول و همچنین شرایط متنوع بازار در کنار رقابت کیف پول‌های دیگر، دچار نوسان‌هایی شده است. درنهایت خرید ارز دیجیتال TWT برای آن‌هایی که به آینده کیف پول تراست والت اعتماد دارند، یک سرمایه‌گذاری مناسب به نظر می‌رسد.

تراست والت (Trust Wallet) چیست؟

قبل از آنکه با ارز دیجیتال TWT و کاربردهای آن آشنا شوید، ابتدا باید کیف پول ارز دیجیتال تراست والت را بشناسید. تراست والت (Trust Wallet) یک کیف پول ارز دیجیتال با پشتیبانی از چندین بلاکچین و ارز دیجیتال است. این کیف پول در پلتفرم‌های متنوع از مرورگرهای کامپیوتر شخصی (Desktop) تا گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS در دسترس کاربران قرار دارد. کیف پول تراست والت یکی از بهترین ابزارها برای ورود به دنیای وب ۳ محسوب می‌شود. این کیف پول از میلیون‌ها ارز دیجیتال و NFT پشتیبانی می‌کند و قابلیت‌های متعدد خرید و فروش و نگهداری ارزها را به کاربران می‌دهد.

از قابلیت‌های مهم و مزیت‌هایی که کیف پول ارز دیجیتال تراست والت و کیف‌های مشابه دارند، مالکیت کامل کاربران روی دارایی‌ها است. این نوع از کیف پول‌های ارز دیجیتال به نام self-custody یا حضانت شخصی شناخته می‌شوند. به بیان ساده با استفاده از تراست والت شما مالکیت کامل ارزها و توکن‌های خود را با در اختیار داشتن کلیدهای خصوصی کیف پول به دست می‌آورید. درنتیجه مسئولیت نهایی نگهداری از دارایی‌ها هم برعهده خودتان است. نکته مهم اینکه تراست والت، کلید خصوصی کیف پول کاربران را هیچ جا ذخیره نمی‌کند و نگهداری کلیدها برعهده خود کاربر است.

ویکتور راچنکو (Viktor Radchenko)، بنیان‌گذار کیف پول تراست والت است. او از زمان معرفی این کیف پول به بازار سعی داشت ابزاری جامع برای دسترسی به انواع سرویس‌های غیر متمرکز در اختیار کاربران قرار دهد.

تقریبا تمامی سرویس‌هایی که در پلتفرم‌های مالی غیر متمرکز (DeFi) می‌بینید، در تراست والت در دسترس کابران قرار دارد. درواقع کاربران حرفه‌ای از تراست والت فقط برای نگهداری ارزها استفاده نمی‌کنند. آن‌ها می‌توانند ارزهای دیجیتال مختلف را از بلاکچین‌های متنوع در این کیف پول نگهداری کنند. به‌علاوه امکان ترید کردن غیر متمرکز یا همان سواپ توکن‌ها هم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در برخی مناطق هم کاربران می‌توانند با پرداخت مستقیم ارز فیات، در تراست والت ارز دیجیتال بخرند. از قابلیت‌های دیگر هم می‌توان به سیستم سرمایه‌گذاری موسوم به Earn اشاره کرد که در ارزهای دیجیتال مختلف برای کاربران سود ثابت به همراه دارد.

کیف پول ارز دیجیتال تراست والت از زمان عرضه تلاش کرد تا هرچه سریع‌تر، کاربران را از رقبا به سمت خود جذب کند. به همین دلیل امکان وارد کردن کیف پول‌های دیگر به تراست والت ایجاد شد. با این قابلیت، شما می‌توانید کلید خصوصی خود را از کیف پول‌هایی مثل متامسک، فانتوم، اکسودوس و غیره به تراست ولت وارد کرده و همه دارایی‌ها را در این کیف پول مشاهده کنید.

ارز دیجیتال TWT چیست؟

کیف پول ارز دیجیتال تراست والت از معدود کیف پول‌هایی است که ارز دیجیتال اختصاصی دارد. ارز دیجیتال TWT به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی کیف پول تراست والت معرفی شد که کاربران را هرچه بیشتر به مشارکت در توسعه اکوسیستم این کیف پول ارز دیجیتال تشویق می‌کند. ارز تراست که با نام تراست والت توکن هم شناخته می‌شود، از زمان عرضه استقبال خوبی را از سمت سرمایه‌گذاران و تریدرها تجربه کرد. البته نوسان‌های شدیدی هم در چارت قیمتی آن دیده می‌شد که به خاطر اخبار پیرامون کیف پول و همچنین رقابت دیگر ابزارهای مشابه در بازار پیش آمده بود.

کاربرد اصلی ارز تراست در سیستم حاکمیت غیر متمرکز (DAO) کیف پول تراست والت دیده می‌شود. به بیان ساده می‌توان این ارز دیجیتال را یک توکن حاکمیتی دانست. توکن‌های حاکمیتی مثل ارز دیجیتال TWT به کاربران امکان مشارکت عمیق‌تر در توسعه یک اکوسیستم را می‌دهند. خرید تراست و استیک کردن آن به شما امکان می‌دهد در تصمیم‌گیری‌های مهم توسعه و پیشرفت اکوسیستم تراست والت نقش داشته باشید.

از تصمیم‌های مهمی که با خرید ارز تراست و استیک کردن آن می‌توانید مشارکت کنید، به‌روزرسانی‌های آتی کیف پول ارز دیجیتال Trust Wallet و قابلیت‌های جدید است. این به‌روزرسانی‌ها و قابلیت‌ها به‌صورت رای‌گیری غیر متمرکز در اکوسیستم مطرح می‌شوند و کاربران با رای دادن به آن‌ها، به نوعی مسیر پیشرفت پروژه را تعیین می‌کنند. ارز دیجیتال TWT در خارج از اکوسیستم تراست والت کاربرد چندانی ندارد. درواقع این ارز تنها برای جذب کاربران بیشتر به اکوسیستم طراحی شده است. هولدرهای ارز تراست در سرویس‌های متنوع تراست والت از تخفیف‌هایی هم برخوردار می‌شوند.

اکوسیستم توسعه تراست والت، راهکارهایی را هم برای کسب این ارز دیجیتال در نظر گرفته‌اند. انواع مسابقه‌ها، رقابت‌ها، برنامه‌های دعوت از دوستان و غیره در اکوسیستم تراست والت اجرا می‌شود. پاداش همه این رویدادها به‌صورت ارز دیجیتال TWT به برنده‌ها پرداخت می‌شود. نکته مهم اینکه همین انگیزه‌ها بعضی مواقع روی قیمت ارز تراست هم تاثیر مثبت داشته‌اند.

برای انتخاب بلاکچینی که از تراست والت توکن پشتیبانی کند، تیم توسعه گزینه‌های متعددی پیش رو داشتند. ارز دیجیتال TWT اکنون روی بایننس چین پشتیبانی می‌شود و دلیل استفاده از این شبکه هم، سرعت بالا و کارمزد پایین بود. البته برخی کارشناسان اعتقاد دارند ارتباط‌هایی بین تراست و بایننس هم وجود دارد که احتمالا انتخاب بایننس چین به خاطر همین ارتباط‌ها بوده است. ارز دیجیتال TWT روی شبکه سولانا هم پشتیبانی می‌شود.

بنیان‌گذارهای اولیه تراست والت اعتقاد داشتند توسعه ارز دیجیتال TWT به استفاده بیشتر از ارزهای دیجیتال و یادگیری مفاهیم آن کمک می‌کند. این ارز دیجیتال به راحتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و استفاده از آن آن‌چنان دشوار نیست. کاربران با داشتن یک اپلیکیشن موبایل یا افزونه مرورگر به‌راحتی می‌توانند این ارز دیجیتال را داشته باشند و از آن استفاده کنند.

حداکثر میزان توزیع ارز دیجیتال TWT برابر با یک میلیارد توکن در نظر گرفته شده است. در زمان عرضه، برنامه توزیع ارز تراست به گونه‌ای تنظیم شد که جذب کاربران و تشویق توسعه‌دهنده‌ها جزو سهم‌های مهم توزیع باشد. ۴۰ درصد از مجموع توزیع ارز دیجیتال TWT برای جذب کاربران جدید در نظر گرفته شده است. ۱۵ درصد هم به توسعه‌دهنده‌های پروژه اختصاص یافت. جامعه کاربران فعال تراست والت هم ۱۵ درصد از توزیع را دریافت کردند و ۳۰ درصد برای خزانه و هزینه‌های آتی کنار گذاشته شد.

آیا ارز تراست ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

تصمیم درباره سرمایه‌گذاری در ارز تراست و خرید آن، وابستگی زیادی به استراتژی سرمایه‌گذاران دارد. برخی از کارشناسان آن را یک ارز آینده‌دار می‌دانند، درحالیکه برخی دیگر چالش‌هایی را برای آینده ارز دیجیتال TWT پیش‌بینی می‌کنند. به هر حال شناخت قابلیت‌ها و فرصت‌های احتمالی این ارز برای سرمایه‌گذاری الزامی است.

رشد احتمالی و افزایش قیمت ارز تراست علاوه بر موفقیت‌های کیف پول ارز دیجیتال به عوامل دیگر مثل رقابت در بازار هم وابسته خواهد بود. این کیف پول با سرویس‌‌هایی مثل متامسک و کوین‌بیس والت در رقابت است و هنوز در برخی از بخش‌های بازار، سهم کمتری نسبت به آن‌ها دارد. به هر حال موفقیت و رشد کیف پول تراست والت ارتباط مستقیمی با قیمت TWT دارد. درنهایت اگر شرایط بازار و همچنین پیشرفت‌هایی شامل ارائه سرویس‌های جدید در تراست والت مثبت باشد، می‌توان آینده قیمت ارز دیجیتال TWT را مثبت دانست.

چطور ارز تراست TWT بخریم؟

ارز تراست به‌خاطر محبوبیت بالا در بسیاری از صرافی‌های معتبر عرضه می‌شود. برای خرید ارز دیجیتال TWT می‌توانید از صرافی‌های بین‌المللی معتبر استفاده کنید. البته اغلب آن‌ها چالش تحریم و KYC دارند.

برای خرید ارز TWT در ایران و با پرداخت ریال، می‌توانید از رمزینکس استفاده کنید. صرافی معتبر رمزینکس به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ریال، ارز تراست بخرید. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال TWT خود را بفروشید و ریال دریافت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به آسانی انجام می‌شود. در این صرافی صدها ارز دیجیتال با حجم بازار مناسب عرضه می‌شوند. خرید و فروش در رمزینکس با ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و تتر امکان‌پذیر است.

برای خرید TWT در رمزینکس نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید. ثبت‌نام در رمزینکس به راحتی و با استفاده از یک شماره موبایل یا ایمیل امکان‌پذیر است. فرایند ثبت‌نام بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

احراز هویت در رمزینکس هم به سرعت انجام می‌شود. تنها باید مدارک مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری کنید تا در سریع‌ترین زمان، هویت شما احراز شود. سپس می‌توانید ارز دیجیتال TWT یا هر ارز دیجیتال دیگر را به‌راحتی بخرید و بفروشید.

کارمزد خرید و فروش تراست

کارمزد معاملات خرید تراست در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول تراست

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال تراست به کیف پول، 0.1 تراست می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

تراست والت یک کیف پول ارز دیجیتال است که مالکیت کامل ارزهای دیجیتال را به کاربر می‌دهد و از تعداد زیادی بلاکچین و رمزارز پشتیبانی می‌کند.

تراست والت یکی از امن‌ترین کیف پول های ارز دیجیتال است که خصوصا با دادن مالکیت کلید خصوصی و امکان ورود دارایی‌ها از کیف پول‌های دیگر جزو محبوب‌ترین‌های بازار محسوب می‌شود.

ارز دیجیتال TWT ارز دیجیتال اصلی کیف پول تراست والت است که برای مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز و همچنین دریافت تخفیف روی برخی سرویس‌ها کاربرد دارد.

اگر کیف پول تراست والت بتواند کاربران بیشتری را به خود جذب کرده و قابلیت‌های ارز دیجیتال TWT را بیشتر کند، امکان افزایش قیمت ارز تراست بالا است.

برای خرید ارز دیجیتال TWT از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را با کارمزد پایین در این صرافی خرید و فروش کنید.

تغییرات قیمت تراست

بیشترین قیمت

698,927irr

کمترین قیمت

762,286irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال تراست

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال تراست در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال تراست همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط تراست برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.