صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

فروش و خرید تراست

trust

تراست

twt

441,530IRR
19.44 %
0.88USDT
کمترین قیمت374,000IRR
بیشترین قیمت455,000IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

تراست

تراست


بازارهای معاملاتی تراست

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
trust/rial
TWT/IRRتراست/ریال
441,530
19.44 %
3,771,339,460 IRRمعامله

درباره تراست

ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) همان‌طور که از نام و نشان آن پیداست، متعلق به یکی از شناخته‌شده‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال یعنی تراست والت است. تراست والت توکن در سال 2017 شروع به کار کرد. قیمت این رمزارز در چند سال اخیر هم تغییرات بعضاً شدیدی هم به خود دیده است. بسیاری آینده‌ای روشن برای این ارز دیجیتال متصور شده‌اند. صرافی ارز دیجیتال رمزینکس امکان خرید و فروش تراست والت توکن را در بازار معاملاتی همتا به همتای خود ممکن ساخته است.

ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) قابل استفاده در کیف پول تراست والت است. از این ارز دیجیتال می‌توان به‌عنوان ابزاری برای مبادله با دارایی‌های دیجیتالی دیگر و یا آن را برای پرداخت کارمزد استفاده کرد.

تراست والت توکن در سال 2017 توسط ویکتور رادچنکو در سال 2017 در بستر شبکه BEP-2 خلق شد. در اکتبر 2020 به‌عنوان یک توکن شبکه BEP-20، توسعه یافت. از آنجایی که این پروژه، بر مبنای BEP-2 و BEP-20 طراحی شده و توسعه یافته است، بنابراین هر کیف پولی که از بایننس اسمارت چین پشتیبانی کند، می‌تواند این توکن را نیز دریافت و ارسال کند.

پلتفرم تراست والت مشتمل بر توکن آن، در سال 2018 توسط صرافی بایننس خریداری شد. در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده بایننس مسئول توسعه این ارز دیجیتال هستند.


تاریخچه قیمت تراست

تراست والت توکن کار خود را از اواخر جولای سال 2020 شروع کرد. قیمت آن در ابتدای کار برابر با 0/011 دلار بود و تا اواخر سپتامبر همین سال حول و حوش همین قیمت در حال نوسان بود. در اواخر همین ماه قیمت تراست والت توکن (TWT) روند صعودی به خود گرفت و با یک جهش قیمتی به 0/116 دلار رسید.


کارمزد تراست

کارمزد معاملات خرید تراست در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول تراست

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال تراست به کیف پول، 0.1 تراست می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.


نحوه خرید و فروش تراست

خرید تراست از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. تراست در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال تراست هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال تراست مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید تراست هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید تراست

برای خرید تراست در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار تراست مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز تراست می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید تراست خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع تراست سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید تراست تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش تراست

فرایند فروش ارز دیجیتال تراست در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش تراست و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

سوالات متداول

ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) قابل استفاده در کیف پول تراست والت است. از این ارز دیجیتال می‌توان به‌عنوان ابزاری برای مبادله با دارایی‌های دیجیتالی دیگر و یا آن را برای پرداخت کارمزد استفاده کرد.

برای خرید تراست والت توکن دو راه بیشتر ندارید. راه اول صرافی‌های خارجی که دردسرهای خود را دارد و راه ساده‌تر صرافی‌های داخلی مانند رمزینکس است. صرافی رمزینکس یک بازار معاملاتی همتا به همتای بدون واسطه است. در این بازار به طور مستقیم با دیگر کاربران وارد معامله خرید یا فروش تراست والت توکن می‌شوید و خود شما قیمت موردنظر را تعیین خواهید کرد.

اخیراً در صرافی رمزینکس این امکان اضافه شده است که کاربران به‌محض ثبت نام و ارسال مدارک مورد نیاز می‌توانند تراست والت توکن بخرند و بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشند. بعد از مدتی فرایند احراز هویت کامل و قادر به فعالیت در سطح طلایی خواهند بود.

خیر؛ ارز دیجیتال تراست والت توکن قابل استخراج نیست و تمامی توکن‌های آن از همان ابتدا در داخل شبکه قفل شده اند.

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member