صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

فروش و خرید تراستtwt

4.06 %

591,927IRR

بالاترین قیمت

$1.16

$1.12

پایین‌ترین قیمت

$1.08

خرید تراست

قیمت لحظه‌ای تراست

قیمت تراست به یورو

پرداخت میکنم

ریال


دریافت میکنم

تراست


قیمت تقریبی

591,927

IRR

درباره تراست

ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) همان‌طور که از نام و نشان آن پیداست، متعلق به یکی از شناخته‌شده‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال یعنی تراست والت است. تراست والت توکن در سال 2017 شروع به کار کرد. قیمت این رمزارز در چند سال اخیر هم تغییرات بعضاً شدیدی هم به خود دیده است. بسیاری آینده‌ای روشن برای این ارز دیجیتال متصور شده‌اند. صرافی ارز دیجیتال رمزینکس امکان خرید و فروش تراست والت توکن را در بازار معاملاتی همتا به همتای خود ممکن ساخته است.

ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) قابل استفاده در کیف پول تراست والت است. از این ارز دیجیتال می‌توان به‌عنوان ابزاری برای مبادله با دارایی‌های دیجیتالی دیگر و یا آن را برای پرداخت کارمزد استفاده کرد.

تراست والت توکن در سال 2017 توسط ویکتور رادچنکو در سال 2017 در بستر شبکه BEP-2 خلق شد. در اکتبر 2020 به‌عنوان یک توکن شبکه BEP-20، توسعه یافت. از آنجایی که این پروژه، بر مبنای BEP-2 و BEP-20 طراحی شده و توسعه یافته است، بنابراین هر کیف پولی که از بایننس اسمارت چین پشتیبانی کند، می‌تواند این توکن را نیز دریافت و ارسال کند.

پلتفرم تراست والت مشتمل بر توکن آن، در سال 2018 توسط صرافی بایننس خریداری شد. در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده بایننس مسئول توسعه این ارز دیجیتال هستند.تاریخچه قیمت تراست

تراست والت توکن کار خود را از اواخر جولای سال 2020 شروع کرد. قیمت آن در ابتدای کار برابر با 0/011 دلار بود و تا اواخر سپتامبر همین سال حول و حوش همین قیمت در حال نوسان بود. در اواخر همین ماه قیمت تراست والت توکن (TWT) روند صعودی به خود گرفت و با یک جهش قیمتی به 0/116 دلار رسید.کارمزد تراست

کارمزد معاملات خرید تراست در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول تراست

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال تراست به کیف پول، 0.1 تراست می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.نحوه خرید و فروش تراست

خرید تراست از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. تراست در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال تراست هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال تراست مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید تراست هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید تراست

برای خرید تراست در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار تراست مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز تراست می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید تراست خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع تراست سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید تراست تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش تراست

فرایند فروش ارز دیجیتال تراست در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش تراست و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.سوالات متداول تراست

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

14,263,880,620
1.11 %

ارزهای پرطرفدار