hegic
hegic(hegic)

خرید و فروش هجیک با کمترین کارمزد + قیمت لحظه‌ای هجیک HEGIC

آخرین قیمت به ریال

12,449IRR

آخرین قیمت به تتر

0.021USDT

تغییر قیمت

4.19 %
نمودار و تحلیل هجیک

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

hegic

hegic

بازارهای معاملاتی هجیک

 • hegic

  hegic

  (hegic)

  12,449 irr

  4.19 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز هجیک (hegic)

پروژه هجیک (HEGIC) شامل یک پلتفرم غیرمتمرکز و اجتماعی محسوب می‌شود که روی بلاک‌چین آربیتروم سوار است. این پروژه دارای یک توکن به نام هجیک نیز هست که با نماد اختصاری HEGIC در بازار شناخته می‌شود. به عبارت دیگر، این پروژه شامل یک پروتکل معاملاتی (AMM) است که با استفاده از استخرهای نقدینگی و قراردادهای پوشش ریسک به کاربران امکان تعامل و معاملات غیرمتمرکز را می‌دهد. 

بر اساس ادعای هجیک، کاربران می‌توانند با استفاده از قراردادهای پوشش ریسک و استخرهای نقدینگی که این پروژه در اختیار دارد، با سرمایه‌گذاری و هزینه کمتر در معاملات خود، پاداش و نتیجه بهتری را همراه با ریسک کمتر دریافت کنند. 

کاربردها و ویژگی‌های ارز دیجیتال هجیک 

ستون‌هایی از ارز دیجیتال هجیک و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

همان‌طور که گفته شد، ارز دیجیتال هجیک دو ویژگی اصلی از جمله غیرمتمرکز و اجتماعی بودن دارد و بیشتر کاربردهای این رمز ارز نیز مربوط به این دو ویژگی هستند. در بخش زیر برخی از کاربردها و ویژگی‌های اصلی ارز هجیک بیان شده‌اند: 

 • اجتماعی بودن (امکان رای‌گیری در پلتفرم برای رویدادهای مختلف توسط کاربران) 
 • غیرمتمرکز بودن (عدم‌نیاز به احراز هویت و اطلاعات در هنگام استفاده از پلتفرم)  
 • کارمزد پایین و گاهی رایگانِ تراکنش‌‌‎ها (به دلیل استفاده از شبکه آربیتروم) 

تعداد توکن‌های در گردش ارز هجیک

لوگوی ارز هجیک و صرافی دیجیتال رمزینکس

در حال حاضر، تعداد توکن‌های در گردش ارز دیجیتال هجیک 924,126.59 است و در آینده و حداکثری‌ترین حالت ممکن به  568,888,418.39 عدد می‌رسد. 

بنیان‌گذاران و تاریخچه ارز هجیک 

ارز هجیک در سال 2020 توسعه پیدا کرد و نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دیگر، نسبتا نوپا محسوب می‌شود و پتانسیل‌های زیادی برای توسعه دارد. هجیک توسط یک توسعه‌دهنده مستعار و معروف دیفای به نام مولی وینترمیوت (Molly Wintermute) در 28 ژوئن سال 2020 خلق و به بازار عرضه شد.

مولی وینترمیوت از همان ابتدا در توییتر، شخصی معروف در حوزه دیفای (امور مالی غیرمتمرکز) به شمار می‌رفت و از توسعه و رشد پلتفرم هجیک در آینده به عنوان یک پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز سخن می‌گفت.

کیف پول‌های مناسب نگهداری ارز هجیک

نماد ارز ارز هجیک با نمودارهای درخشان قیمتی و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس 

شاید نسبت به ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌کوین یا اتریوم، کیف پول‌های کمتری از ارز هجیک پشتیبانی کنند؛ اما کیف پول‌های معتبر و امنی نیز وجود دارند که شما می‌توانید با خیال راحت این ارز دیجیتال را در آن نگهداری کنید. در بخش زیر برخی از کیف‌پول‌های نرم‌افزاری مناسب نگهداری ارز هجیک بیان شده‌اند:

آینده ارز دیجیتال هجیک 

قیمت هجیک در اواسط سال 99 چیزی حدود 0.57 دلار بود که سقف تاریخی این ارز دیجیتال محسوب می‌شود؛ اما هم‌زمان با ریزش تاریخی بیت‌کوین در سال  2020 پس از اینکه به قیمت 68 هزار دلار رسید، قیمت این ارز نیز کاهش یافت و به 0.027545 دلار رسید که هم‌اکنون با این قیمت، چیزی حدود 95 درصد پایین‌تر از سقف تاریخی خود قرار دارد. 

به عبارت دیگر، در حال حاضر، اگر هجیک بخواهد مجددا به سقف تاریخی خود برگردد، قیمت آن باید ده‌ها برابر شود و آینده این ارز دیجیتال برای کسی که از قیمت‌های بالا، روی این ارز سرمایه‌گذاری کرده است، چندان مطلوب نیست. اما اگر به تازگی قصد سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال را دارید، ممکن است انتخاب و خرید ارز دیجیتال هجیک برای سرمایه‌گذاری، یک تصمیم مناسب باشد. 

یعنی با توجه به اینکه هم‌اکنون بازار در حال خوبی قرار دارد و تقریبا ریزش سال 2020 را جبران کرده است، قیمت ارز دیجیتال هجیک می‌تواند در آینده‌ای نه‌چندان دور با رشد خوبی همراه باشد؛ اما احتمال اینکه مجددا به سقف تاریخی خود برسد، بسیار کم است. 

خرید و فروش ارز هجیک در صرافی رمزینکس 

اگر می‌خواهید روی ارز دیجیتال هجیک سرمایه‌گذاری کرده و یا به‌صورت کوتاه‌مدت به خریدوفروش آن بپردازید، صرافی رمزینکس می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب شما برای این کار باشد. رمزینکس یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که در آن ده‌ها جفت ارز برای معامله برای شما وجود دارد. 

شما می‌توانید به‌راحتی و در عرض یک‌روز در صرافی رمزینکس به‌صورت آنلاین احراز هویت کرده و بلافاصله پس از تایید هویت، فرایند خرید و فروش هجیک را انجام دهید. لازم به ذکر است که صرافی رمزینکس برای خرید و فروش امکانات معاملاتی زیادی اعم از خرید و فروش به‌صورت خودکار، در قیمت‌های مشخص و همچنین امکان مشخص کردن حد سود و حد ضرر در اختیار شما قرار می‌دهد. 

می‌توانید همین حالا در لیست رمز‌ارزهای صرافی رمزینکس آخرین قیمت ارز دیجیتال را ببیند و برای خرید کاردانو، ارز کوانت و سایر رمز‌ارزها اقدام کنید.

کارمزد خرید و فروش هجیک

کارمزد معاملات خرید هجیک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول هجیک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال هجیک به کیف پول، 1000000 هجیک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

ارز دیجیتال هجیک، در حال‌حاضر روی شبکه آربیتروم قرار دارد.

قیمت هجیک هم‌اکنون حدود 95درصد پایین‌تر از سقف تاریخی خود قرار دارد و از نظر منطقی، بعید است که مجددا به سقف تاریخی خود بازگردد.

در حال حاضر، شما می‌توانید ارز هجیک را در کیف پول‌هایی نظیر تراست ولت، متامسک، کوین بیس، لجر و غیره نگهداری کنید.

برای خرید ارز هجیک، یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما به عنوان یک معامله‌گر ایرانی، صرافی ایرانی رمزینکس است.

به‌طور کلی، در یک الی دوسال آینده، قیمت هجیک می‌تواند با رشد خوبی همراه باشد؛ اما بعید است که به سقف تاریخی خود برگردد.