الیس(alice)

خرید و فروش ارز آلیس ALICE - آشنایی با متاورس مای نیبر آلیس (My Neighbor Alice)

آخرین قیمت به ریال

710,099IRR

آخرین قیمت به تتر

1.22USDT

تغییر قیمت

10.1 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

الیس

بازارهای معاملاتی الیس

 • الیس

  (alice)

  710,099 irr

  10.1 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز الیس (alice)

مای نیبر آلیس با نام لاتین My Neighbor Alice و ارز دیجیتال آلیس (ALICE) یکی از بازی‌های معروف بلاکچینی است که محبوبیت زیادی بین گیمرهای آشنا با بلاکچین و گیمرهای سنتی دارد. این بازی با ترکیب قابلیت‌ها و جذابیت‌های بلاکچینی و متاورس با سبک بازی‌های ویدیویی معمولی، هدف خود را جذب گیمرهای بیشتر به دنیای بلاکچین تعیین کرده است. چه با دنیای بلاکچین و بازی‌های غیر متمرکز آشنا باشید و چه بازی‌های ویدیویی معمولی را ترجیح دهید، My Neighbor Alice یک گزینه مناسب برای شما خواهد بود. این بازی با مزیت‌ها و انگیزه‌هایی که با خرید و فروش NFT و ارز دیجیتال ALICE ایجاد می‌کند، به سرعت به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های بلاکچینی تبدیل شده است.

مای نیبر آلیس (My Neighbor Alice) چیست؟

بازی مای نیبر آلیس (به معنای همسایه من آلیس) یک بازی بلاکچینی است که طراحی شبیه به بازی‌های آشنای FarmVille و Animal Crossing دارد. این بازی به کاربران امکان دریافت پاداش به‌صورت توکن‌های غیر مثلی یا همان NFT را می‌دهد و قابلیت‌های جذابی برای به دست آوردن توکن‌ها و مدیریت آن‌ها دارد. هدف مهم بازی My Neighbor Alice این است که تعداد بیشتری از علاقه‌مندان به دنیای کریپتو و بازی‌های بلاکچینی و همچنین گیمرهای سنتی به دنیای GameFi جذب شوند.

بازی مای نیبر آلیس روی بلاکچین لایه اول کرومیا (Chromia) توسعه یافته است. این بازی با سرویس Unity هم همکاری می‌کند. تمامی المان‌ها و بخش‌های مختلف بازی به‌صورت NFT روی بلاکچین ثبت شده‌اند و مالکیت آن‌ها کاملا در اختیار بازیکنان است.

پلتفرم بازی My Neighbor Alice به‌صورت کاملا غیر متمرکز عمل می‌کند و امکانات جذاب بلاکچینی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در این پلتفرم همه فعالیت‌ها به‌صورت غیر متمرکز و روی شبکه بلاکچین ذخیره می‌شوند و مالکیت همه دارایی‌های بازی به خود بازیکنان تعلق دارد. داستان و روایت بازی هم به اندازه کافی جذاب هست که کاربران را به خرید ارز ALICE و بازی کردن تشویق کند. در مای نیبر آلیس شما می‌توانید در سبک یک بازی نقش آفرینی، دنیای جذاب خود را هم با طراحی‌های مورد نظرتان بسازید.

این بازی امکان ساخت دنیاهای جذاب را در اختیار همه کاربران قرار می‌دهند. می‌توانید در My Neighbor Alice زمین مجازی بخرید و جزیره خود را با خرید و نصب المان‌های مختلف بزرگ‌تر و زیباتر کنید. همه فعالیت‌ها در بازی هم با محوریت ارز دیجیتال ALICE انجام می‌شود. برای خرید و فروش همه المان‌ها نیاز به توکن آلیس دارید. بازیکنان در این بازی می‌توانند مسیر خود را از یک تکه زمین کوچک شروع کنند و به مرور با پیشرفت در دنیای دیجیتال، یک جزیره کامل شبیه به یک دنیای واقعی بسازند. همه این دنیاهای مجازی در دنیای Alice حضور دارند.

همه دارایی‌ها و المان‌هایی که در بازی My Neighbor Alice می‌بینید، به‌صورت NFT ثبت می‌شوند. بازیکنانی که این المان‌ها را دارند، می‌توانند آن‌ها را در مارکت‌پلیس‌های NFT خرید و فروش کنند. خود بازی هم یک مارکت‌پلیس دارد که امکان تبادل دارایی‌های بازی را به گیمرها می‌دهد. قیمت NFT در بازی مای نیبر آلیس هم مثل بازی‌های دیگر بر اساس کمیاب بودن المان‌ها و تقاضا برای خرید آن‌ها، کم و زیاد می‌شود.

تاریخچه و بنیان‌گذارهای My Neighbor Alice

بازی همسایه من آلیس در سال ۲۰۲۱ در پلتفرم استیم (Steam) عرضه شد. تیم توسعه این بازی Antler Interactive نام دارد که در توسعه بازی‌های واقعیت مجازی و بازی‌های موبایلی تخصص دارد. از بازی‌های دیگر این شرکت می‌توان به SURVIVE: The Deus Helix و Krystopia اشاره کرد.

آنا نورویک (Anna Norrevik) مدیرعامل شرکت انتلر اینتراکتیو است که سابقه زیادی در حوزه بازارهای مالی دارد. او قبلا در شرکت‌های Accenture و Credit Suisse کار کرده است.

ارز دیجیتال ALICE در ماه مارس ۲۰۲۱ رونمایی شد. در آن زمان استقبال از بازی قابل توجه بود چون بازی روی پلتفرم توسعه Binance Launchpad رونمایی شد. این پلتفرم برای توسعه بازی‌ها و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز جدید توسط بایننس راه‌اندازی شده است که امکانات بازاریابی و جذب کاربر خوبی هم در اختیار توسعه‌دهنده‌ها قرار می‌دهد.

آشنایی با دنیای مای نیبر آلیس (My Neighbor Alice)

بازی مای نیبر آلیس در سبک چندنفره و با زیرساخت بلاکچین ساخته شده است. این بازی به بازیکنان امکان می‌دهد که با هم ارتباط و تعامل داشته باشند و به‌نوعی ساختار شبکه اجتماعی هم دارد. همین طراحی باعث می‌شود که جذابیت‌های My Neighbor Alice برای انواع بازیکنان قابل توجه باشد.

بازی همسایه من آلیس یک بازی جهان باز محسوب می‌شود. در این بازی‌ها هیچ محدودیتی برای گشت‌وگذار و جست‌وجو در دنیای دیجیتالی بازی وجود ندارد. همچنین کاربران می‌توانند به راحتی بخش‌های مختلف بازی مثل آواتار و ظاهر کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنند.

در دنیای مای نیبر آلیس تعداد بسیار زیادی جزیره وجود دارد که هر کدام به بخش‌ها و تکه‌هایی از زمین‌های مجازی تبدیل شده‌اند. اصطلاح زمین مجازی یا همان land در دیگر بازی‌ها و متاورس‌ها مثل دیسنترالند و سندباکس هم دیده می‌شود. این زمین‌های مجازی به تنهایی ارزش دارند و خرید و فروش آن‌ها به بازیکنان انگیزه‌های مالی زیادی می‌دهد.

زمین‌های دیجیتالی در بازی My Neighbor Alice به‌صورت NFT در بلاکچین ثبت می‌شوند. کاربران می‌توانند آن‌ها را خرید و فروش کنند یا توسعه بدهند. همه بخش‌های زمین از دکوراسیون و المان‌ها تا ابعاد، قابل بهبود و توسعه هستند. بازی مای نیبر آلیس یک خط داستانی هم دارد. گیمرها می‌توانند با دنبال کردن این خط داستانی و حل کردن چالش‌های آن، جایزه و امتیاز هم دریافت کنند.

تعداد زمین‌های قابل خرید در دنیای آلیس محدود است. درنتیجه قیمت NFT در این بازی تاحدی کنترل می‌شود. قیمت زمین دیجیتالی در بازی همسایه من آلیس بسته به فاکتورهای مختلف از کمیاب بودن زمین تا المان‌هایی که در آن قرار دارد، متفاوت است. بازیکنان در دنیای آلیس می‌توانند المان‌های دیجیتالی خودشان را هم بسازند و آن‌ها را خرید و فروش کنند.

متاورس My Neighbor Alice برای ورود به بازی رایگان است. البته برای خرید و فروش آیتم‌ها و توسعه زمین دیجیتالی، نیاز به ارز دیجیتال ALICE دارید. به هزینه‌های بازی باید پرداخت کارمزد تراکنش‌ها را هم اضافه کنید.

مای نیبر آلیس علاوه بر بازی، یک سیستم قرض دادن و قرض گرفتن هم دارد. حتی NFT هم در بازی قابل قرض گرفتن است. کاربران قرض دهنده هم برای این کار از بازی پاداش دریافت می‌کنند که می‌توان آن را در دنیای آلیس یا پلتفرم‌های غیر متمرکز دیگر خرید و فروش کرد.

ارز دیجیتال آلیس (ALICE) چیست؟

مثل هر بازی بلاکچینی دیگر، دنیای آلیس هم یک ارز دیجیتال اصلی دارد که برای کاربردهای متنوع در این بازی طراحی شده است. آلیس با نماد ALICE ارز دیجیتال یا همان توکن اصلی بازی مای نیبر آلیس است. این توکن به کاربران امکان می‌دهد که با دنیای بازی ارتباط برقرار کرده و المان‌ها را خرید و فروش کنند. از کاربردهای متنوع ارز دیجیتال ALICE می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید و فروش آیتم‌های بازی: با ارز دیجیتال آلیس می‌توانید محصولات و المان‌های مختلف بازی را بخرید و بفروشید. این المان‌ها از زمین دیجیتال تا آواتار و طراحی کاراکتر تا آیتم‌های توسعه جزیره و انواع دیگر NFT را شامل می‌شود.
 • درآمد با بازی (Play to Earn): بازی آلیس در سبک درآمد به ازای بازی است. یعنی شما با حضور در دنیای مجازی این بازی و تعامل با آن، شانس کسب درآمد دارید. شرکت در تورنمنت‌های مختلف و انجام چالش‌های بازی، برای شما پاداش دارد که آن را به‌صورت توکن ALICE دریافت می‌کنید.
 • استیک کردن: شما می‌توانید با هولد و استیک کردن توکن ALICE درآمد کسب کنید. ساختار بازی به گونه‌ای طراحی شده است که پاداش‌های متنوعی را برای استیک کردن و مشارکت در توسعه بازی به شما پرداخت می‌کند.
 • حاکمیت غیر متمرکز: زیرساخت مدیریت و حاکمیت بازی مای نیبر آلیس به‌صورت غیر متمرکز طراحی شده است. هر هولدر آلیس ALICE می‌تواند با امتیازی که از نگه داشتن توکن به دست می‌آورد، در توسعه و بهبود بازی همکاری داشته باشد. این همکاری در Community Council و با رای دادن به پیشنهادها و بهبودهای پلتفرم انجام می‌شود. به‌عنوان مثال هولدرها می‌توانند درباره نرخ پاداش‌ها و چگونگی توسعه بازی نظر بدهند.

سقف توزیع و گردش ارز دیجیتال آلیس ۱۰۰ میلیون توکن در نظر گرفته شده است. به بیان دیگر با مینت شدن همه این توکن‌ها و ورود به چرخه گردش، هیچ توکن جدیدی ساخته یا سوزانده نمی‌شود. همین سقف گردش می‌تواند یکی از عوامل افزایش قیمت ارز دیجیتال ALICE باشید.

کسب درآمد در بازی My Neighbor Alice

بازی مای نیبر آلیس فرصت‌ها و راهکارهای زیادی برای کسب درآمد در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. شما می‌توانید با انجام فعالیت‌های مختلف از خرید و فروش NFT تا انجام چالش‌های بازی درآمد داشته باشید.

به‌عنوان مثال می‌توانید حیوان‌هایی را در جزیره پرورش دهید و آن‌ها را به کاربران دیگر بفروشید. پرورش دادن حیوانات هم شبیه به بازی‌های کشاورزی و دامداری مشابه مثل FarmVille است. همچنین گیمرها می‌تواننند به همدیگر شغل پیشنهاد دهند و یک گردش مالی ایجاد کنند. مثلا شما پرورش حیوان‌ها در یک زمین دیگر را برعهده می‌گیرید و با این کار درآمد کسب می‌کنید.

خرید ارز دیجیتال آلیس (ALICE)

ارز دیجیتال آلیس یکی از توکن‌های معروف بازار است. این رمزارز توسط اغلب صرافی‌ها مثل بایننس، اچی‌تی‌اکس، کوکوین و گیت پشتیبانی می‌شود. البته برای خرید ALICE در صرافی‌های خارجی باید محدودیت‌های تحریم و دسترسی به آن‌ها را در نظر داشته باشید. برای خرید ALICE در ایران صرافی رمزینکس بهترین گزینه است.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به سرعت و با کمترین کارمزد امکان‌پذیر است. صرافی رمزینکس از صدها ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند که می‌توانید با پرداخت ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر آن‌ها را مبادله کنید.

برای خرید ALICE در صرافی رمزینکس باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ثبت نام: ثبت‌نام در رمزینکس به سرعت و فقط با یک آدرس ایمیل یا شماره موبایل امکان‌پذیر است. پس از ثبت‌نام و تایید شماره موبایل یا ایمیل، می‌توانید وارد حساب کاربری شوید و هویت خود را تایید کنید.
 • احراز هویت: برای احراز هویت وارد پروفایل کاربری می‌شوید و با بارگذاری مدارک هویتی، اطلاعات شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. پس از انجام این مراحل می‌توانید به راحتی ارز دیجیتال ALICE و صدها ارز دیگر را خرید و فروش کنید.
 • خرید ALICE با ریال: برای خرید ALICE با ریال فقط باید کیف پول ریالی خود را با کارت‌های عضو شبکه شتاب شارژ کنید. سپس می‌توانید ارز دیجیتال را با قیمت بازار (در خرید و فروش عادی) یا قیمت مورد نظر خودتان (در خرید و فروش حرفه‌ای) مبادله کنید. همین مراحل هم برای فروش ALICE انجام می‌شود و فقط باید ارز دیجیتال را به کیف پول خود در رمزینکس واریز کنید. سپس وارد صفحه خرید و فروش ALICE شوید و با قیمت مورد نظر، ارز دیجیتال آلیس را بفروشید.

کارمزد خرید و فروش الیس

کارمزد معاملات خرید الیس در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول الیس

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال الیس به کیف پول، 0 الیس می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

بازی همسایه من آلیس یا مای نیبر آلیس با نام لاتین My Neighbor Alice یک بازی بلاکچینی در سبک چندنفره و جهان باز است که اکان کسب درآمد با بازی بیشتر و خرید و فروش NFT را به کاربران می‌دهد.

ارز دیجیتال آلیس با نماد ALICE توکن اصلی بازی My Neighbor Alice است که برای خرید و فروش آیتم‌های بازی استفاده می‌شود. این توکن کاربرد حاکمیتی و رای دادن به پیشنهادهای توسعه پلتفرم و همچنین قابلیت استیک کردن دارد.

در بازی مای نیبر آلیس با بازی کردن بیشتر، توسعه زمین دیجیتالی و خرید و فروش NFT درآمد کسب می‌کنید. درآمد به‌صورت توکن ALICE به حساب شما واریز می‌شود.

برای خرید ارز دیجیتال آلیس (ALICE) در ایران از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی با ثبت‌نام و احراز هویت سریع می‌توانید انواع ارز دیجیتال را با کمترین کارمزد خرید و فروش کنید.

تغییرات قیمت الیس

بیشترین قیمت

640,000irr

کمترین قیمت

710,099irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال الیس

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال الیس در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال الیس همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط الیس برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.