اوندو فایننس
اوندو فایننس(ondo)

خرید و فروش اوندو فایننس با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای اوندو فایننس ONDO

آخرین قیمت به ریال

543,763IRR

آخرین قیمت به تتر

0.93USDT

تغییر قیمت

0.2 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

اوندو فایننس

اوندو فایننس

بازارهای معاملاتی اوندو فایننس

 • اوندو فایننس

  اوندو فایننس

  (ondo)

  543,763 irr

  0.2 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز اوندو فایننس (ondo finance)

ترکیب دارایی‌ها و فعالیت‌های خارج از بلاکچین با زیرساخت‌های غیر متمرکز جذابیت‌های زیادی دارد. اوندو فایننس یکی از سرویس‌های بلاکچینی با تمرکز روی خدمات سطح بالا محسوب می‌شود که محصولات در سطح سازمانی را به دنیای بلاکچین می‌آورد. این سرویس با ارائه قابلیت توکنیزه کردن دارایی‌ها و اوراق بهادار، فرصت استفاده از بلاکچین را در اختیار افراد بیشتری در دنیای خدمات مالی قرار می‌دهد. اوندو فایننس تمامی فعالیت‌های لازم برای تبدیل کردن دارایی‌های دنیای واقعی به توکن‌های غیر متمرکز را انجام می‌دهد و درنتیجه دسترسی به دارایی‌ها ازطریق بلاکچین را آسان می‌کند. به بیان ساده می‌توان اوندو فایننس را پلی بین دنیای مالی سنتی و غیر متمرکز دانست. ارز دیجیتال ONDO به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی اوندو فایننس کاربردهای متنوعی دارد، اما ارزهای دیگر مثل USDY و OUSG هم از محصولات این پلتفرم محسوب می‌شوند. خرید اوندو فایننس برای علاقه‌مندان به ترکیب دنیاهای مالی سنتی و غیر متمرکز، یک فرصت خوب سرمایه‌گذاری به نظر می‌رسد.

اوندو فایننس (Ondo Finance) چیست؟

لوگوی ارز اوندو فایننس (ONDO) و صرافی رمزینکس

دسترسی به سرویس‌های مالی سنتی مانند خرید و فروش اوراق بهادار، همیشه یکی از حلقه‌های گمشده دنیای دیفای محسوب می‌شده است. اوندو فایننس یک سرویس بلاکچینی است که دسترسی به بازار اوراق بهادار را در اختیار کاربران دنیای بلاکچین قرار می‌دهد. این دسترسی با تبادل ارزهای دیجیتال و خرید نسخه‌های توکنیزه از اوراق بهادار ممکن می‌شود. اوندو فایننس برای ارائه سرویس‌های بهینه به علاقه‌مندان سرمایه‌گذاری در بازار اوراق بهادار، ترکیبی از قابلیت‌ها، همکاری با سازمان‌های مالی سنتی و وکلای مالی را در برنامه توسعه‌ای خود قرار داده است.

سرویس‌هایی که اوندو فایننس در اختیار کاربران قرار می‌دهد، راهکاری با ریسک پایین را به علاقه‌مندان کریپتو ارائه می‌کند. آن‌ها با استفاده از این راهکارها امکان ورود به بازارهای مالی شناخته شده را پیدا می‌کنند. همچنین فعالان بازار بورس اوراق بهادار هم با استفاده از اوندو فایننس امکان ورود آسان‌تر به دنیای بلاکچین را پیدا می‌کنند. خدماتی که توسط اوندو ارائه می‌شود، مسیر دسترسی به دارایی‌های دنیای واقعی یا همان RWA هستند. درنتیجه این پلتفرم برای ارائه خدمات امن، تایید هویت کاربران و پیاده‌سازی لایه‌های امنیتی قوی را در دستور کار قرار می‌دهد.

نکته مهم درباره فعالیت اوندو فایننس این است که سرویس‌های مرتبط با دارایی‌های دنیای واقعی نیازمند پیروی از قوانین و چارچوب‌های مشخصی هستند. درواقع اوندو برای ارائه خدمات کامل، باید قوانین سرویس‌های مالی سنتی را بپذیرد. درنتیجه چارچوب‌های قانونی و احراز هویت که در این پلتفرم دیده می‌شود، پیش‌نیازی برای ارائه سرویس‌های بهینه هستند. درنهایت می‌توان اوندو را پلی بین دنیای بلاکچین و دنیای مالی سنتی دانست که برای رد شدن از آن نیاز به احراز هویت و رد شدن از پیش‌نیازهای حقوقی است.

ارائه خدمات مالی مرتبط با RWA بدون همکاری با سازمان‌های مالی سنتی ممکن نمی‌شود. اوندو فایننس برای فراهم کردن شرایط جامع برای کاربران، با بسیاری از فعالان جدی دنیای خدمات مالی و بلاکچین همکاری می‌کند. صندوق ETF در اوندو فایننس توسط بلک‌راک (BlackRock) مدیریت می‌شود و فرایندهای تبدیل ارز دیجیتال به فیات و بالعکس هم با همکاری کوین‌بیس (Coinbase) پیش می‌رود.

اوندو فایننس چه خدمات و سرویس‌هایی دارد؟

نماد رمز ارز اوندو فایننس با پس زمینه نمودار قیمتی در کنار لوگوی صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

مجموعه‌ای از خدمات مالی متنوع سنتی و غیر متمرکز در اوندو فایننس در اختیار کاربران قرار دارد. این خدمات باعث می‌شوند انتقال ارزش‌‌های اقتصادی از دنیای واقعی به دنیای بلاکچین و بالعکس، به آسانی و با سرعت پیش برود. یکی از اولین سرویس‌هایی که در اوندو در اختیار کاربران قرار گرفت، فاند OUSG بود. این فاند برای توکنیزه کردن مالکیت یکی از ETFهای بلک‌راک (BlackRock’s iShares Short Treasury Bond ETF) طراحی و پیاده‌سازی شد.

فرایند سرمایه‌گذاری در فاند بلک‌راک از اوندو فایننس، سریع و آسان است. کاربران پس از گذراندن مراحل اولیه تایید هویت و اعتبار، ارز USD یا USDC را به پروفایل خود اضافه می‌کنند. اوندو، ارزهای دیجیتال USDC را به ارز فیات USD تبدیل کرده و با استفاده از آن، دارایی‌های واقعی را خریداری می‌کند. سپس این دارایی‌ها به توکن تبدیل شده و در کیف پول کاربر ذخیره می‌شوند. برای برداشت نهایی هم همین فرایند به‌صورت برعکس پیش می‌رود و دارایی‌ها به کاربر پرداخت می‌شوند. سرویس OUSG کمی پس از رونمایی موفق به جذب ۱۶۵ میلیون دلار دارایی قفل‌شده شد. نکته مهم اینکه این سرویس از قوانین SEC ایالات متحده پیروی می‌کند.

یکی از جدیدترین سرویس‌های اوندو فایننس یک استیبل کوین با رویکردی ویژه است که USDY نام دارد. این استیبل کوین برای کاربرانی مناسب است که به دنبال درآمد و سود ثابت از استیبل کوین‌های خود هستند و همچنین به زیرساخت‌های امنیتی و عملیاتی در سطح بالای سازمانی نیاز دارند. استیبل کوین USDY با پشتوانه‌های بانکی سنتی پشتیبانی می‌شود. نرخ سود آن هم توسط اوندو فایننس به گونه‌ای محاسبه می‌شود که به‌صورت پویای ماهانه، بهترین بازپرداخت را برای سرمایه‌گذاران داشته باشد. البته نکته منفی فرایند سوددهی ارز USDY این است که کاربران در بسیاری از کشورهای جهان امکان دسترسی به آن را ندارند. اغلب کاربران از اروپا و آمریکای لاتین هستند، چون قوانین در بقیه کشورها امکان ارائه چنین خدماتی را به شهروندان نمی‌دهد.

از سرویس‌های کاربردی و جذاب دیگر اوندو فایننس می‌توان به Flux Finance اشاره کرد. این سرویس ابتدا توسط اوندو فایننس آماده و سپس فروخته شد. فلاکس فایننس یک فورک از زیرساخت Compound V2 محسوب می‌شود و فرایندهای وام‌دهی ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. آن‌ها همچنین با نگهداری استیبل کوین در این سرویس مالی، امکان دریافت سود ثابت را پیدا می‌کنند.

ترکیب خدماتی که اوندو فایننس در اختیار کاربران قرار می‌دهد، آن را به گزینه‌ای جذاب برای علاقه‌مندان به دنیای سرویس‌های مالی تبدیل می‌کند. امکان دسترسی به سرویس‌های متنوع ارز دیجیتال و ترکیب آن‌ها با خدمات مالی سنتی، به اوندو فایننس امکان جذب کاربران شخصی و سازمانی را می‌دهد. اگرچه برخی از سرویس‌ها مثل سود ثابت USDY برای همه کاربران در دسترس نیست، اما همین بازارهای محدود هم فرصت‌های رشد زیادی برای Ondo ایجاد می‌کنند. در مجموع می‌توان اوندو فایننس را پلی قابل اعتماد برای توکنیزه کردن دارایی‌ها و سرویس‌های مالی دنیای واقعی دانست.

ارز دیجیتال ONDO چیست؟

نماد رمز ارز دیجیتال ONDO و صرافی ایرانی رمزینکس

ارائه سرویس‌های مالی بلاکچینی و زیرساخت غیر متمرکز، بدون داشتن یک ارز دیجیتال ممکن نیست. ارز دیجیتال ONDO ارز دیجیتال اصلی اوندو فایننس محسوب می‌شود که خصوصا در سیستم حاکمیت غیر متمرکز این پلتفرم کاربردهای زیادی دارد. حداکثر میزان توزیع ارز اوندو فایننس برابر با ۱۰ میلیارد توکن در نظر گرفته شده است.

در معرفی ارز اوندو فایننسس به این نکته اشاره شده است که این ارز یک ارز دیجیتال حاکمیتی محسوب می‌شود و امکان مشارکت در DAO اوندو فایننس را به کاربران می‌دهد. آن‌ها می‌توانند با خرید ارز اوندو فایننس و هولد کردن آن، در فرایندهای تصمیم‌گیری حیاتی پلتفرم نقش داشته باشند. این تصمیم‌گیری‌ها مسیر توسعه و رشد اوندو فایننس را مشخص می‌کنند. هولدرهای اوندو می‌توانند پیشنهادهای جدیدی برای ارائه سرویس‌های بهینه‌تر، تغییر در زیرساخت‌ها و چارچوب‌های پلتفرم و بسیاری موارد دیگر ارائه دهند. برای تایید یا رد این پیشنهادها هم رای‌گیری‌های غیر متمرکزی برگزار می‌شود که فقط با خرید ارز دیجیتال ONDO و هولد کردن آن، امکان مشارکت در رای‌گیری‌ها را پیدا می‌کنید.

اغلب سرویس‌های بلاکچینی که سیستم حاکمیت غیر متمرکز دارند، یک بنیاد برای نمایندگی حقوقی فعالیت‌های خود راه‌اندازی می‌کنند. بنیاد اوندو (Ondo Foundation) همان نماینده حقوقی اوندو فایننس محسوب می‌شود که مسئولیت پیاده‌سازی پیشنهادهای جدید در پلتفرم را هم برعهده دارد.

قابلیت‌‌های متنوع اوندو فایننس برای علاقه‌مندان به دنیای خدمات مالی، یکی از فاکتورهای مهم تاثیرگذار روی قیمت ارز دیجیتال ONDO محسوب می‌شود. کاربرانی که علاقه‌مند به مشارکت در پیشرفت این سرویس هستند، تقاضا برای خرید ارز اوندو فایننس را بالا می‌برند. همچنین آینده روشنی که برای سرویس‌های این‌چنینی تصور می‌شود، آن‌ها را به گزینه‌هایی جذاب برای سرمایه‌گذاران بلندمدت تبدیل می‌کند.

افزایش تقاضا برای خرید ارز اوندو فایننس، تنها عامل تاثیرگذار بر قیمت ارز دیجیتال نیست. برای پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ONDO باید شرایط متعدد دیگری را هم در نظر گرفت. مثلا چالش‌های حقوقی یا رقابت از سوی سرویس‌های مشابه می‌تواند باعث کاهش یا افزایش قیمت ارز اوندو فایننس بشود. در مجموع سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ONDO هم مانند بسیاری ارزهای مشابه باید با مطالعه دقیق بازار و شرایط پروژه انجام شود. اطلاعات و جزییات بیشتر را در مقاله «تحلیل ارز اوندو فایننس» می‌توانید، مطالعه کنید.

از کجا ارز اوندو فایننس (ONDO) بخریم؟

خرید و فروش ارز دیجیتال اوندو فایننس با نماد ONDO در صرافی‌های متعدد بین‌المللی انجام می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید این توکن را بخرید. البته در کار با صرافی‌های بین‌المللی باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. 

برای خرید ارز ONDO در ایران با پرداخت ریال از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید ارز دیجیتال ONDO با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

لیست قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی رمزینکس به شما کمک می‌کند تا نرخ رمز‌ارزهای مختلف مانند اتریوم، اوندو فایننس،‌ آخرین قیمت بیت کوین یا قیمت ارز پاری سن ژرمن را رصد کنید.

کارمزد خرید و فروش اوندو فایننس

کارمزد معاملات خرید اوندو فایننس در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول اوندو فایننس

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال اوندو فایننس به کیف پول، 40 اوندو فایننس می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

اوندو فایننس یک پلتفرم خدمات مالی است که امکان توکنیزه کرده محصولات مالی سنتی مثل اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری در آن‌ها را به کاربران می‌دهد.

اوندو فایننس برای ارائه خدمات جامع با شرکت سرمایه‌گذاری بلک‌راک و همچنین برای تبدیل دارایی‌های ارز دیجیتال با کوین‌بیس همکاری می‌کند.

محصول سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه OUSG و همچنین استیبل کوین USDY از محصولات اصلی اوندو فایننس هستند.

ارز دیجیتال ONDO ارز دیجیتال اصلی پلتفرم اوندو فایننس است که امکان مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز را به کاربران می‌دهد.

برای خرید ارز دیجیتال ONDO از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را در این صرافی با کمترین کارمزد خرید و فروش کنید.