ولت(هزارتایی)(1000volt)

خرید و فروش ارز ولت با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای ولت

آخرین قیمت به ریال

264IRR

آخرین قیمت به تتر

0.00044USDT

تغییر قیمت

1.93 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

ولت(هزارتایی)

بازارهای معاملاتی ولت(هزارتایی)

 • ولت(هزارتایی)

  (1000volt)

  264 irr

  1.93 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز ولت(هزارتایی) (1000volt inu)

هر روزه و با افزایش محبوبیت دنیای بلاک‌چین در بین افراد، ارزها و پروژه‌های متعددی با کاربردها و اهداف مشخص به بازار ورود پیدا می‌کنند. یکی از این پروژه‌ها که پروژه‌ای تقریبا نوپا محسوب می‌شود، ارز دیجیتال ولت (Volt Inu) است. 

پروژه ولت که توکن اصلی آن با نام اختصاری VOLT در بازار نمایش داده می‌شود، ارز دیجیتالی است که هدف اصلی آن، کاهش تورم از طریق بلاک‌چین است. به عبارت دیگر، پروژه ولت تلاش می‌کنند تا با به‌کارگیری تکنیک‌های مختلف در بستر بلاک‌چین برای افراد درآمد غیرفعال ایجاد کرده و به همین ترتیب به کاهش تورم کمک کند. 

این تکنیک‌ها شامل مواردی مانند استیکینگ استیبل‌کوین‌ها، خریدوفروش NFT، معامله آلت‌کوین‌ها، راه‌اندازی و فعالیت در مزارع بازدهی و غیره است. به‌طور خلاصه‌تر ارز دیجیتال ولت درآمد غیرفعالی که ایجاد می‌کند را از طریق NFTهایی که با هر روشی بین دارندگان برتر توزیع می‌شوند، تامین می‌کند. 

همچنین ارز دیجیتال ولت هم‌اکنون روی دو بستر بلاک‌چین اتریوم و بایننس فعال است و نگهداری از این ارز در این دو شبکه برای کاربران متفاوت است. این تفاوت در درصد پاداش نگهداری از این ارز در کیف پول؛ درصد ارائه بخشی از توکن به نقدینگی و همچنین درصد سوزاندن توکن برای کاهش عرضه است. یعنی با توجه به اینکه ارز دیجیتال ولت ضد تورم محسوب می‌شود، در این پروژه سود سرمایه‌‌گذاری روی این ارز برای بازخریدِ آن و سپس سوزاندن توکن‌های اضافی به کار گرفته می‎‌شود. 

تعداد توکن‌های در گردش ارز VOLT نیز هم‌اکنون در مارس سال 2024، 54,766,287,142,827 عدد است و قرار است حداکثر به عدد 69,000,000,000,000 برسد. 

کاربردهای ارز دیجیتال ولت 

نماد ارز دیجیتال ولت با پس زمینه نمودار قیمتی و لوگوی صرافی رمزینکس

ارز دیجیتال ولت دارای کاربردهای متعدد  مختص به خودش است و برخی از اصلی‌ترینِ این کاربردها در بخشِ زیر بیان شده‌اند: 

 • اتصال به چند سیستم NFT: اکوسیستم ولت این قابلیت را دارد که با اتصال همزمان به چند سیستم ان‌اف‌تی، این توکن‌ها و پروژه‌ها را به یکدیگر متصل کند. با این کار امکاناتی نظیر معامله یا کسب درآمد از بازی‌های بلاکچینی برای افراد فراهم می‌شود. 
 • ایجاد درآمد غیر فعال از طریق تقسیم NFT: یکی از اصلی‌ترین کاربردها و مزایای ارز دیجیتال ولت، ایجاد درآمد غیر فعال برای کاربران و در اولویت دوم، برای خودش است. کاربران یا سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال ولت نیز وظایف متقابلی در قبال این ارز مانند تخصیص بخشی از توکن‌های خود برای سوزاندن دارند که با انجام این وظایف، می‌توانند پاداش یا همان درآمد غیرفعال خود را افزایش داده و در بین دارندگان برتر قرار بگیرند.
 • سیستم رتبه‌بندی پاداش و درآمد: نحوه ایجاد درآمد غیر فعالِ ارز دیجیتال ولت برای کاربران به اینگونه نیست که که هر سرمایه‌گذار از ابتدا تا انتها یک درآمد ثابت و غیر قابل تغییر داشته باشند. بلکه کاربران می‌توانند با فعالیت در پروژه ولت و انجام وظایف مشخصی در قبال این پروژه، روز به روز رتبه خود را به عنوان سرمایه‌گذار و کاربر این پروژه در سیستم رتبه‌بندی بالا برده و در نتیجه درآمد غیرفعال خود را نیز بیشتر کنند. 

کیف پول‌های مناسب نگهداری ارز دیجیتال ولت (VOLT)

نماد ارز دیجیتال ولت (VOLT) و صرافی رمزینکس

در حال حاضر کیف پول‌های نرم‌افزاری زیادی وجود دارند که شما می‌توانید با نصب آن‌ها روی تلفن همراه خود، هر میزان ارز دیجیتال ولتی که دارید را در آن‌ها نگهداری کنید. در بخش زیر برخی از بهترین کیف پول‌های مناسب نگهداری این ارز بیان شده‌اند: 

آینده ارز دیجیتال ولت 

 هم‌اکنون و در سال 2024، ارز دیجیتال ولت رتبه حدود 800 را در بین تمامی ارزهای دیجیتال در بازار دارد و حجم کل پول موجود در آن (market cap) تنها 32,572,026 دلار است. این یعنی درست است که ولت برنامه‌هایی هیجان‌انگیز و اهداف با ارزشی دارد؛ اما همچنان یک ارز دیجیتال نوپا و با ریسک سرمایه‌گذاری بالا در بازار محسوب می‌شود و بهتر است تا در صورت سرمایه‌گذاری، درصد کمی از سبد خود را به این ارز اختصاص دهیم. 

خرید و فروش ارز دیجیتال ولت در صرافی رمزینکس

نماد ارز دیجیتال ولت  با پس زمینه نمودارهای قیمتی و لوگوی صرافی رمزینکس

اگر شما نیز قصد دارید تا خرید ارز دیجیتال ولت (VOLT) را به‌راحتی و از طریق یک صرافی معتبر انجام دهید، رمزینکس در این زمینه همراه شماست. شما می‌توانید با ثبت نام و انجام احراز هویت به‌صورت آنلاین در صرافی رمزینکس، خرید ارز ولت به‌صورت هزارتایی را در این صرافی آغاز کنید. 

لازم به ذکر است که رمزینکس، علاوه بر خرید و فروش آسان ارزهای دیجیتال، امکانات متعددی اعم از امکان مشاهده قیمت لحظه‌ای تمام ارزهای دیجیتال بدون تاخیر، خرید و فروش اتوماتیک و قرار دادن حد سود و حد ضرر و همچنین پنل سود و زیان را در اختیار شما قرار می‌دهد. همین حالا می‌توانید قیمت رمز ارز دیجیتال ولت، ارز دیجیتال سولانا و سایر ارزهای دیجیتال را صرافی رمزینکس ببینید. خرید ارز کوزاما، خرید کاردانو و صدها ارز دیجیتال دیگر در این صرافی معتبر ایرانی به‌راحتی انجام می‌شود.

 

کارمزد خرید و فروش ولت(هزارتایی)

کارمزد معاملات خرید ولت(هزارتایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول ولت(هزارتایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ولت(هزارتایی) به کیف پول، 2000 ولت(هزارتایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

به‌طور کلی از جمله اهداف و کاربردهای اصلی ولت شامل ایجاد درآمد غیر فعال برای کاربران و اتصال سیستم‌های nft و پروژه‌های مختلف به یکدیگر است.

هم‌اکنون ارز دیجیتال ولت بر بستر بلاک‌چین اتریوم و بایننس فعالیت می‌کند.

در حال حاضر ولت تنها 32 هزار دلار حجم پول دارد و نمی‌توان به‌طور قطعی در ارتباط با آینده قیمت آن نظر داد.