وو نتورک(woo)

خرید و فروش وو نتورک (WOO) - قیمت لحظه ای و معرفی پروژه Woo Network

آخرین قیمت به ریال

219,500IRR

آخرین قیمت به تتر

0.38USDT

تغییر قیمت

7.33 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

وو نتورک

بازارهای معاملاتی وو نتورک

 • وو نتورک

  (woo)

  219,500 irr

  7.33 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز وو نتورک (woo network)

وو نتورک با نام لاتین Woo Network و ارز دیجیتال WOO یک شبکه جامع تامین نقدینگی و مبادله ارزهای دیجیتال است که با حمایت Kronos Research راه‌اندازی شد. این شبکه، اعضا و بازیکنان مختلف شبکه مالی را به هم متصل می‌کند. از تریدرها تا صرافی‌ها و موسسه‌های مالی و پلتفرم‌های مالی غیر متمرکز (DeFi) در این پروژه فعالیت دارند. ترکیب فعالیت‌هایی که در وو نتورک انجام می‌شود، تمامی نیازهای کاربران از ترید کردن، درآمد ثابت از ییلد و موارد مشابه را با کارمزد کمتر از رقبا و حتی صفر، به کاربران ارائه می‌کند. ارز دیجیتال WOO در شکل گرفتن شبکه و استفاده از قابلیت‌های مختلف آن نقش حیاتی دارد.

وو نتورک (Woo Network) چیست؟

وو نتورک یک شبکه تامین نقدینگی و مبادله ارز دیجیتال است که ترکیبی از صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز را به کاربران ارائه می‌کند. این شبکه نقدینگی (Liquidity Network) تمامی نیازهای کاربران از ترید کردن تا Yield Farming و دیگر موارد را به خوبی برطرف می‌کند. صرافی متمرکز وو با نام WOO X با داشتن یک استخر نقدینگی کامل، امکان ترید کردن با کارمزد پایین و محیط کاربری شخصی سازی شده را به کاربران می‌دهد.

صرافی غیر متمرکز وو با نام WoooFi فعالیت می‌کند که در زیرساخت خود شباهت زیادی به صرافی‌های متمرکز دارد. در صرافی‌های متمرکز ما با اوردر بوک (Order Book) روبه‌رو هستیم که لیست درخواست‌های خرید و فروش را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در WooFi هم ساختاری مشابه با یک مدل جدید به نام Synthetic Proactive Market Making طراحی شده است. کاربران پلتفرم غیر متمرکز WooFi می‌توانند انواع فعالیت‌ها از سواپ کردن توکن تا کسب درآمد از استیک کردن WOO را انجام دهند.

پروژه Woo Network در سال ۲۰۱۹ و با حمایت Kronos Research راه‌اندازی شد. کرونوس یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین فعالان بازار مالی است که میلیاردها سرمایه را در فعالیت‌های متنوع این بازار مدیریت می‌کند. این شرکت در سال‌های فعالیت خود متوجه یکی از کمبودهای اساسی بازار یعنی تامین نقدینگی شد که هم در صرافی‌های متمرکز و هم غیر متمرکز دیده می‌شود. به همین دلیل کرونوس از پروژه وو نتورک پشتیبانی کرد و بایننس لبز (Binance Labs) هم بعدا به فهرست سرمایه‌گذارهای پروژه اضافه شد.

یکی از نکات و قابلیت‌های مهم وو نتورک، همکاری آن‌ها با صرافی‌ها و دیگر فعالان بازار ارز دیجیتال است. صرافی‌های مختلف می‌توانند با یکپارچه کردن استخر نفدینگی Woo در زیرساخت خود، از API این سرویس برای تامین نقدینگی مبادله‌ها استفاده کنند.

سکه‌های ارز دیجیتال woo و صرافی رمزینکس

اعضای اصلی وو نتورک

تیم توسعه‌دهنده وو نتورک سابقه عمیق و زیادی در بازارهای مالی و خصوصا ارزهای دیجیتال دارد. اعضای آن قبلا در شرکت‌هایی همچون Citadel, Virtu, Allston, Deutsche Bank, و BNP Paribas فعالیت داشته‌اند. در این شبکه، انواع خدمات به کاربران و سازمان‌ها ارائه می‌‌شود که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • وو نتورک (Woo Network): دروازه‌ای برای مشتریان سازمانی که با استفاده از آن دفتر سفارش خود را عمیق‌تر کنند و فرصت‌های درخواست خرید و فروش بیشتری در اختیار کاربران قرار دهند.
 • وو ایکس (WOO X): یک پلتفرم متمرکز ترید با کارمزد صفر (و بعضی اوقات منفی) که بهترین ابزارهای ترید و دسترسی به نقدینگی کافی را در اختیار کاربران حرفه‌ای و معامله‌گرهای سازمانی قرار می‌دهد. کاربران می‌توانند با ماژول‌های مختلف این صرافی،‌ آن را برای نیازهای خود شخصی سازی کنند.
 • ووفای (WooFi): مجموعه‌ای از محصولات غیر متمرکز که برای توسعه فعالیت‌های وو نتورک در دنیای دیفای طراحی شده است. این محصولات و سرویس‌ها به کاربران امکان می‌دهد که بهترین قیمت و مسیر معامله را در خرید و فروش غیر متمرکز ارزهای دیجیتال داشته باشند. همچنین کارمزد پایین و فرصت‌های کسب درآمد از ییلد فارمینگ هم در ووفای به کاربران ارائه می‌شود.
 • وو ونچرز (WOO Ventures): بازوی سرمایه‌گذاری وو نتورک که با پروژه‌ها و سرویس‌های آینده‌دار دنیای کریپتو همکاری می‌کند. ۵۰ درصد از سود سرمایه‌گذاری این شرکت به هولدرهای توکن WOO پرداخت می‌شود.

وو نتورک (Woo Network) چطور کار می‌کند؟

کرونوس ریسرچ در سال‌های فعالیت خود بیشتر به معامله‌های کمی (quantitative trading) در بازار شناخته می‌شود. در این نوع از معامله با تحلیل داده‌های آماری و مدل‌های ریاضی، در سرمایه‌گذاری‌ها و ترید شرکت می‌کنند. در این معامله‌ها اغلب از ماشین‌ها و الگوریتم‌های هوشمند استفاده می‌شود و با حذف عوامل انسانی، دقت معامله‌ها بیشتر می‌شود. همین ساختار در وو نتورک هم برای توسعه زیرساخت پیاده شده است. ترکیب معامله‌های کمی با استراتژی‌های هج (Hedge) باعث می‌شود که وو در تامین نقدینگی برای شبکه مشکلی نداشته باشد.

وو نتورک برای تامین نقدینگی شبکه با صرافی‌های متعدد متمرکز و غیر متمرکز کار می‌کند. این صرافی‌ها در کنار پلتفرم‌های سازمانی ترید، به شبکه وو متصل می‌شوند و به‌نوعی دارایی در آن تجمیع می‌شود. صرافی‌های غیر متمرکز از شبکه‌های مختلف از اتریوم و بی‌ان‌بی چین تا پالیگان و آوالانچ هم در این شبکه فعال هستند. کلاینت‌‌های شبکه با استفاده از API و از مسیر GUI به وو نتورک متصل می‌شوند. دیگران هم با واسطه از پلتفرم‌هایی مثل 1inch, 0x و Paraswap به شبکه دسترسی پیدا می‌کنند.

مارکت میکرها از پلتفرم‌های دیگر مثل dYdX هم می‌توانند از Woo Network استفاده کنند. آن‌ها برای فرایندهای هج از این شبکه استفاده می‌کنند. مدل بدون کارمزد یا همان Zero Fee در این شبکه باعث می شود فعالیت‌های Hedging برای بازیگران بازارهای مالی در وو نتورک جذاب‌تر باشد.

سکه ارز دیجیتال وو (WOO) و لوگوی صرافی رمزینکس

ارز دیجیتال وو (WOO) چیست؟

مانند همه سرویس‌های مالی متمرکز و غیر متمرکز، وو نتورک هم به یک ارز دیجیتال برای فعالیت‌های مالی و انگیزه دادن به کاربران احتیاج دارد. ارز دیجیتال وو با نماد WOO به‌عنوان توکن اصلی اکوسیستم وو شناخته می‌شود. این توکن، باعث یکپارچگی سرویس‌ها می‌شود و ترکیبی از انگیزه‌ها را به کاربران ارائه می‌کند. سقف تولید و توزیع ارز دیجیتال وو سه میلیارد توکن است.

ارز دیجیتال WOO به‌عنوان یک توکن کاربردی (Utility Token) در بلاکچین‌های مختلف پشتیبانی می‌شود. با استفاده از بریج‌ها می‌توان این توکن را در شبکه‌های اتریوم، بی‌ان‌بی چین، آوالانچ، پالیگان، سولانا، آربیتروم، فانتوم و نیر استفاده کرد. ارز دیجیتال وو به‌عنوان یک عضو یکپارچه در صرافی‌های غیر متمرکز برتر مثل SushiSwap, Uniswap, PancakeSwap, QuickSwap, و SpookySwap حضور دارد.

وو نتورک برای ارز دیجیتال WOO مزیت‌های متعددی را در نظر گرفته است. این ارز دیجیتال به کاربران امکان دسترسی به انواع خدمات WOO X را می‌دهد. از ترید کردن بدون کارمزد تا کسب درآمد از ترید و تخفیف در استیک کردن تا دسترسی به ایردراپ‌های وو ونچرز در اختیار هولدرهای WOO قرار می‌گیرد.

توکن WOO در وو نتورک کاربردهای متنوعی دارد که در ادامه می‌خوانید:

 • توکن حاکمیتی: استیک کننده‌های ارز دیجیتال WOO در پلتفرم‌های WOO X و WOOFi و هر هولدری که حداقل ۱۸۰۰ توکن وو در یک کیف پول آن‌چین نگهداری کند، امکان مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها و رای‌گیری‌های شبکه وو را خواهد داشت. سازمان حاکمیت غیر متمرکز وو (WOO DAO) این امکان را به هولدرها می‌دهد که پیشنهادهایی هم برای ایجاد تغییرات یا بهبود مسیر توسعه پلتفرم ارائه کنند.
 • استیک کردن: کاربران با استیک کردن ارز دیجیتال WOO می‌توانند از تخفیف کارمزد در صرافی‌های شبکه بهره ببیند. استیک کردن حتی به صفر شدن کارمزد ترید هم منجر می‌شود. استیک کننده‌ها در WOO X مزیت از بین رفتن محدودیت‌های ترید را هم دارند.
 • توزیع سود: بخشی از توکن‌هایی که وو ونچرز از سرمایه‌گذاری در پروژه‌های نوپا به دست می‌آورد، به استیک‌کننده‌های WOO در WOO X پرداخت می‌شود. همچنین با استیک کردن در WooFi هم کسب سود از کارمزدهای Swap و Earn برای کاربران فراهم می‌شود.
 • تامین نقدینگی و Yield Farming: کاربران می‌توانند با تامین ارز دیجیتال WOO در استخرهای نقدینگی در صرافی‌های غیر متمرکز مختلف، از امکان کسب سود بهره‌مند شوند. از صرافی‌هایی که از WOO به‌عنوان توکن نقدینگی پشتیبانی می‌کنند می‌توان به سوشی‌سواپ و یونی‌سواپ اشاره کرد. البته تیم وو نتورک همیشه صرافی‌های جدید را به لیست اضافه می‌کند تا انگیزه برای خرید و استیک کردن و گردش توکن WOO بیشتر شود.

کاربردهای ارز دیجیتال WOO به این موارد ختم نمی‌شود. اکوسیستم وو نتورک و اعضای آن همیشه تلاش می‌کنند که کاربری‌های جدیدی هم به ارز دیجیتال اضافه کنند. همین کاربری‌ها از عوامل مهم تاثیر روی قیمت WOO هستند. مثلا امکان قرض دادن و قرض گرفتن یا سوشال تریدینگ هم به کاربردها اضافه می‌شود.

سکه ارز دیجیتال WOO با پس زمینه نمودار قیمتی و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

آینده و ارزش سرمایه‌گذاری WOO

وو نتورک ترکیبی از صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز را به کاربران ارائه می‌کند. همین ویژگی آن را برای کاربرانی که به‌دنبال امنیت صرافی‌های متمرکز در کنار دسترسی به توکن‌های لیست نشده در صرافی‌های غیر متمرکز هستند، جذاب می‌کند. درنتیجه این پروژه که یکی از معدود پروژه‌های ترکیبی CEX و DEX محسوب می‌شود، احتمالا آینده روشنی خواهد داشت.

با افزایش نقدینگی در گردش در پلتفرم وو نتورک و اضافه شدن اعضا و شرکای جدید به آن، می‌توان امیدوار بود که استقبال از ارز دیجیتال WOO هم بیشتر شود. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال WOO برای کاربرانی که به آینده DeFi اعتقاد دارند، گزینه جذابی خواهد بود.

از کجا ارز دیجیتال وو WOO بخریم؟

ارز دیجیتال وو با نماد WOO در صرافی‌های متعدد بین‌المللی فروخته می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید این توکن را بخرید. البته در کار با این صرافی‌ها باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. همچنین اغلب صرافی‌های بین‌المللی معتبر سیستم احراز هویت الزامی دارند.

برای خرید WOO در ایران با پرداخت ریال از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید WOO با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

هم‌اکنون می‌توانید در رمزینکس قیمت انواع ارز دیجیتال مانند سولانا (SOL)، تتا و سایر رمز‌ارزهای دیگر را ببینید.

کارمزد خرید و فروش وو نتورک

کارمزد معاملات خرید وو نتورک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول وو نتورک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال وو نتورک به کیف پول، 300 وو نتورک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

وو نتورک با نام لاتین Woo Network شبکه‌ای از صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز است که سرویس‌های متعدد مالی از ترید تا سرمایه‌گذاری و تامین نقدینگی را فراهم می‌کند.

ارز دیجیتال وو با نماد WOO توکن اصلی وو نتورک است که کاربردهای متنوع از پرداخت کارمزد، تخفیف در کارمزد معامله‌ها، سرمایه‌گذاری با استیک و بسیاری موارد دیگر دارد.

با ثبت‌نام و احراز هویت سریع در صرافی رمزینکس می‌توانید ارز دیجیتال WOO و صدها ارز دیجیتال دیگر را با پرداخت کمترین کارمزد بخرید و بفروشید.

تغییرات قیمت وو نتورک

بیشترین قیمت

182,922irr

کمترین قیمت

219,500irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال وو نتورک

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال وو نتورک در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال وو نتورک همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط وو نتورک برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.