مایرو(myro)

خرید و فروش ارز مایرو (Myro) - معرفی و قیمت ارز دیجیتال MYRO

آخرین قیمت به ریال

110,500IRR

آخرین قیمت به تتر

0.19USDT

تغییر قیمت

6.03 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

مایرو

بازارهای معاملاتی مایرو

  • مایرو

    (myro)

    110,500 irr

    6.03 %
    arrow_drop_up

معرفی ارز مایرو (myro)

از زمان راه‌اندازی اینترنت و خصوصا ظهور بلاکچین، حیوانات بامزه و جذاب همیشه راهکار خوبی برای افزایش جامعه مخاطبان بوده‌اند. مایرو یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال است که با محوریت یک سگ بامزه به دنیای بلاکچین معرفی شد. ارز دیجیتال MYRO در دسته میم کوین‌ها قرار می‌‌گیرد و نقش مهمی در جذب کاربران علاقه‌مند به بلاکچین سولانا داشته است. خرید ارز مایرو برای کاربران علاقه‌مند به میم کوین‌ها و خصوصا اکوسیستم سولانا یک انتخاب جذاب به نظر می‌رسد. همین طرفدارای از میم کوین‌ها می‌تواند روی قیمت ارز دیجیتال MYRO و رشدهای عجیب آن هم تاثیر داشته باشد. البته در مجموع مایرو و میم کوین‌ها را باید با دقت بسیار بالایی برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرد.

مایرو (Myro) چیست؟

در دنیای امروز بلاکچین، میم کوین‌ها و ارزهای دیجیتالی که از حیوانات بامزه الهام می‌گیرند، طرفداران خاص خود را دارند. میم کوین مایرو با نام لاتین Myro یک ارز دیجیتال میم است که روی بلاکچین سولانا و با هدف جذب کاربران با یک تم شوخی توسعه داده شده است. اگرچه ظاهر پروژه و اطلاعات پیرامون آن، مایرو را یک ارز فانتزی بدون کارکرد خاص نشان می‌دهد، برخی اعتقاد دارند ارز دیجیتال MYRO آینده روشنی دارد. آن‌ها می‌گویند این ارز دیجیتال توانایی داشتن کاربردهای واقعی را دارد.

مثل اکثر میم کوین‌هایی که به بازار عرضه می‌شوند، ارز مایرو هم یک داستان دارد. نام ارز دیجیتال MYRO از نام سگ خانگی یکی از هم‌بنیان‌گذارهای سولانا (Raj Gokal) گرفته شده است. البته این ارز دیجیتال فقط یک میم بدون استفاده نیست و مانند بسیاری از رقبا، سرویس‌های مالی متنوعی را به کاربران ارائه می‌کند. از سرویس‌های مایرو برای کاربران می‌توان به استیک کردن، ترید و خرید خودکار اشاره کرد.

توسعه‌دهنده‌های ارز مایرو پس از کشف پتانسیل‌های آن در اکوسیستم سولانا، برنامه‌هایی جدی برای توسعه اکوسیستم آن و افزایش سرویس‌ها دارند. آن‌ها تصمیم دارند کاربرد میم کوین‌ها را چیزی فراتر از سرگرمی و جذابیت شوخی نشان دهند.

یکی از اهداف ارز مایرو این است که فاصله بین کامیونیتی علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال را با کاربران عادی و معمولی دنیای فناوری کم کند. با جذاب کردن و ایجاد سرگرمی حول محور حیوانات جذاب، ارز دیجیتال MYRO کاربران بیشتر و جدیدی را به اکوسیستم سولانا جذب می‌کند. همچنین به این بهانه می‌توان مفاهیم ارز دیجیتال را بهتر به کاربران آموزش داد. درنهایت توسعه‌دهنده‌ها با هدف افزایش فعالیت در بلاکچین سولانا و تاثیر روی قیمت ارز دیجیتال SOL در این مسیر قدم گذاشته‌اند.

میم کوین مایرو چطور کار می‌کند؟

همان‌طور که گفته شد، مایرو روی بلاکچین سولانا توسعه یافته است. در سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ رقابت میم کوین‌ها برای رشد در اکوسیستم سولانا بسیار زیاد شد. این ارزهای دیجیتال با استفاده از زیرساخت امن و سریع سولانا، به سرعت موفق به جذب کاربران بسیار زیاد شدند. ارز مایرو با بهره‌مندی از این زیرساخت یک سیستم ارز دیجیتال سریع و قابل اعتماد را در دسترس کاربران قرار داد.

مانند همه میم کوین‌های دیگر، ارز دیجیتال MYRO هم در ابتدا فقط کاربرد یک ارز ساده را دارد. کاربران می‌توانند با خرید ارز مایرو و فروش آن به هم، یک سیستم مالی ایجاد کنند یا حتی از نوسان‌ها سود ببرند. برای نگهداری ارز مایرو در کیف پول هم گزینه‌های متعددی در اختیار کاربران قرار دارد. آن‌ها می‌توانند از کیف پول فانتوم در سولانا (Phantom) استفاده کنند که یکی از معروف‌ترین کیف پول‌های این بلاکچین است. البته هر کیف پول ارز دیجیتال دیگری که از شبکه سولانا پشتیبانی کند، قابلیت نگهداری MYRO را هم دارد.

علاوه بر ارائه یک ارز دیجیتال ساده، اکوسیستم مایرو گزینه‌های دیگری را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید:

بات خرید Myro BuyBot

یکی از سرویس‌هایی که ارز مایرو را به دستاوردی انقلابی تبدیل می‌کند، ارائه اولین BuyBot توسط آن در سولانا است. این ربات‌ها کار خرید و فروش خودکار ارز دیجیتال را انجام می‌دهند و مایرو اولین نسخه عمومی در سولانا را برای ارز دیجیتال MYRO عرضه کرده است. کاربران با استفاده از Myro BuyBot می‌توانند مسیر ترید ارزهای دیجیتال را مشاهده کنند و شرکت‌ها هم با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، پروژه‌های خود را در بای‌بات تبلیغ می‌کنند. هزینه‌ای که از شرکت‌ها دریافت می‌شود، در خزانه‌ای به نام Treat Jar جمع‌آوری خواهد شد. تیم مایرو بعدا از این خزانه برای توسعه کامیونیتی استفاده می‌کند.

قابلیت‌های اضافه مایرو

تیم توسعه‌دهنده مایرو ظاهرا برنامه‌ای جدی برای تبدیل کردن اکوسیستم خود به یک اکوسیستم جامع مالی دارد. قابلیت‌های جدید مثل امکان استیک کردن ارز دیجیتال MYRO می‌تواند به توسعه این اکوسیستم کمک کند. استیک کردن ارز مایرو هم مانند استیک کردن ارزهای دیگر عمل می‌کند. کاربران با قفل کردن دارایی‌ها در یک قرارداد استیک، پاداش مشخصی را دریافت می‌کنند.

اگر مسیر پیشرفت و جذب کاربر میم کوین مایرو موفق باشد، می‌توان انتظار افزودن قابلیت‌های دیگر به این پلتفرم را داشت. تیم توسعه با دریافت نظر و پیشنهاد از اعضای جامعه می‌تواند به مرور مایرو را به یکی از بزرگ‌ترین میم کوین‌های بازار تبدیل کند.

ارز دیجیتال MYRO چیست؟

ارز دیجیتال MYRO عضو حیاتی شبکه مایرو است. این ارز دیجیتال روی شبکه سولانا و با حداکثر توزیع یک میلیارد توکن توسعه یافت. از زمان معرفی این ارز دیجیتال به بازار بلاکچین، اتفاق‌های مختلف باعث نوسان‌های شدید در قیمت ارز دیجیتال MYRO شده است.

هدف اولیه توسعه ارز مایرو این بود که افراد کنجکاو و علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال با سرعت بیشتری به اکوسیستم سولانا جذب شوند. اولین بار این ارز دیجیتال در نوامبر ۲۰۲۳ معرفی شد و تنها تعدادی از فعالان جدی و طرفداران سولانا از آن استفاده می‌کردند. پس از مدتی تمرکز تیم بیشتر روی جذب کاربران جدید و بزرگ‌تر کردن کامیونیتی شد و به مرور تعداد تراکنش‌های ارز دیجیتال MYRO افزایش یافت.

با نگاهی به تاریخچه چارت‌ها، افزایش قیمت ارز دیجیتال MYRO را در دوره‌های مختلف مشاهده می‌کنید. قیمت ارز مایرو از ابتدای سال ۲۰۲۴ تا اواسط ماه فوریه، رشد ۴۶۰ درصدی را تجربه کرد. یک نوسان شدید دیگر، افزایش قیمت از ۰/۰۰۲ به ۰/۲۵۸۲ و رشد قیمت ۱۲٬۹۰۰ درصدی بود. این افزایش قیمت‌ها باعث شد اخبار زیادی پیرامون ارز دیجیتال MYRO در شبکه‌های اجتماعی منتشر شود. البته سرمایه‌گذارانی که بدون مطالعه ریسک و شرایط بازار وارد معامله این میم کوین شدند، ضررهایی را هم متحمل شدند.

رشدهای انفجاری ارز مایرو و جذب کاربران زیاد، رخدادهای دیگری را هم در بازار بلاکچین به‌همراه داشت. گروهی برای شوخی با رشدهای عجیب و غریب این ارز و حتی رقابت با کامیونیتی آن، ارز دیجیتال ORMY را به‌صورت یک میم کوین دیگر به بازار عرضه کردند. این اتفاق‌ها در بازار میم کوین‌ها مرسوم است و قبلا میم کوین‌هایی با هدف شوخی با دوج کوین، شیبا و غیره هم به بازار عرضه شده بود.

آیا ارز مایرو ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

پاسخ به این پرسش برای اغلب ارزهای دیجیتال مشابه است. افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال دارند باید پیش از همه چیز، مطالعه شرایط بازار و زیرساخت یک پروژه را جدی بگیرند. ازسوی دیگر، خرید ارز مایرو یا هر میم کوین دیگر، نیاز به مطالعه بیشتر و در نظر گرفتن ریسک‌های آن دارد.

سرمایه‌گذاری در میم کوین‌ها همیشه برای دسته خاصی از سرمایه‌گذاران بازار جذاب بوده است. قیمت ارز مایرو هم در دوره‌های مختلف اغلب به خاطر حضور همین سرمایه‌گذاران و خروج سرمایه آن‌ها، نوسان‌هایی را تجربه کرده است. نکته مهم اینکه سرمایه‌گذاری در MYRO و پروژه‌های مشابه باید با درصد نه‌چندان زیادی از پورتفوی سرمایه‌گذاری باشد، چون میم کوین‌ها در کنار رشدهای انفجاری، افت‌های شدید قیمتی را هم تجربه می‌کنند. درنهایت ارز مایرو هم درصورتی که مسیر توسعه‌ای و عرضه سرویس‌های جدید را مثل برخی میم کوین‌های دیگر (مثلا شیبا) پیش بگیرد، می‌تواند به آینده روشن‌تر و جذب کاربران و درنهایت رشد قیمت امیدوار باشد.

از کجا ارز مایرو (MYRO) بخریم؟

ارز دیجیتال مایرو با نماد MYRO در صرافی‌های متعدد بین‌المللی فروخته می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید ازن توکن را بخرید. البته در کار با صرافی‌های بین‌المللی باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. 

برای خرید ارز MYRO در ایران با پرداخت ریال از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید ارز دیجیتال MYRO با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

کارمزد خرید و فروش مایرو

کارمزد معاملات خرید مایرو در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول مایرو

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال مایرو به کیف پول، 40 مایرو می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

مایرو یک پروژه میم کوین روی بلاکچین سولانا است که نام خود را از نام سگ خانگی یکی از هم‌بنیان‌گذارهای سولانا گرفته است و تم سگ بامزه دارد.

مایرو علاوه بر ارز دیجیتال MYRO قابلیت خرید خودکار یا BuyBot هم دارد و استیک کردن را هم به سرویس‌های خود اضافه می‌کند.

سرمایه‌گذاری در میم کوین‌ها باید با مطالعه دقیق بازار و ریسک‌ها همراه باشد. سرمایه‌گذاری در ارز مایرو هم از این قائده مستثنی نیست.

برای خرید ارز مایرو (MYRO) از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را در این صرافی با کمترین کارمزد بخرید و بفروشید.

تغییرات قیمت مایرو

بیشترین قیمت

102,441irr

کمترین قیمت

111,598irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال مایرو

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال مایرو در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال مایرو همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط مایرو برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.