استخراج اتریوم و بیت کوین با گوشی اندروید و آیفون : سراب یا واقعیت؟

  متوسط

  1401/03/28

  15 دقیقه

  استخراج اتریوم و بیت کوین با گوشی اندروید و آیفون : سراب یا واقعیت؟

  آیا امکان ماینینگ و استخراج رایگان بیت کوین با موبایل اندروید و آیفون وجود دارد؟ در حال حاضر و بعد از هاوینگ بیت کوین ۲۰۲۰ ، استخراج بهتر است یا خرید بیت کوین؟ از چه نرم افزاری و چه تلفن همراهی برای استخراج باید استفاده کرد؟ حاشیه سود سرمایه گذاری در بیت کوین، از این طریق چقدر است؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوالات در خصوص استخراج سریع بیت کوین رایگان با گوشی هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

  همانطور که در مقاله های قبلی در خصوص ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم و … بیان شد، ارزش رمزارزها به هیچ دولت یا سازمان مالی وابسته نیست. ارزش ذاتی این ارزها، مستقیما توسط مردمی که در آنها سرمایه گذاری کرده اند، تعیین میشود.

  استخراج روش سخت سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است، برای خرید ارز دیجیتال از جمله بیت کوین میتوانید در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس ثبت نام و وارد بستر معاملاتی همتا به همتا شوید. در این بستر به طور مستقیم با دیگر کاربران وارد معامله خرید یا روش خواهید شد.

  برای انجام و تایید تراکنش ها، نیازی به حضور هیچ واسطه یا ارگانی نیست. چرا که افراد فعال در شبکه، مسئولیت تایید یا رد تراکنشها را به عهده دارند. زمانی که درخواست انجام تراکنشی از طریق ارزهای دیجیتال در بلاکچین ثبت میشود، تمامی ماینرها، درخواست را بررسی میکنند.

  در صورتی که حتی یک نود در شبکه، این درخواست را تایید نکند، تراکنش انجام نخواهد شد. به همین خاطر دستمزد ماینرهایی که مسئول بررسی تراکنش ها هستند، مقداری است که به صورت خودکار از وجه انتقالی، برداشته میشود.

  مسئله مهم این است که وارد شدن به شبکه استخراج بیت کوین، در حال حاضر بسیار سخت و مشکل شده است. چرا که روز به روز به سختی شبکه بیت کوین اضافه شده و به سخت افزار قویتری برای معادله ها نیاز است!

  استخراج بیت کوین با گوشی ممکن است یا نه؟!

  همانطور که میتوان هم خرید اتریوم انجام داد و هم به صورت رایگان استخراج کرد، بیت کوین نیز قابلیت استخراج رایگان را دارد. در مقاله «۵ روش برای استخراج اتریوم رایگان در سال ۲۰۲۱، بهترین سایت کدام است؟» به روش های دریافت رایگان اتریوم پرداخته شده است. اگر به دنبال یک پاسخ کوتاه هستید، باید بگوییم بله. اما اگر به دنبال یک پاسخ منطقی به همراه دلیل هستید، باید بگوییم سرمایه گذاری از این طریق با سود زیادی برای شما همراه نخواهد بود. همانطور که گفته شد، برای وارد شدن به شبکه و بدست آوردن بیت کوین از طریق استخراج، نیاز به دستگاه های مخصوص با پردازشگرهای قوی است.

  با توجه به اینکه قسمت اعظمی از بیت کوین ها تا به امروز استخراج شده و تعداد کمی از آنها باقی مانده است، استخراج بیش از پیش سخت شده است. بنابراین باید از پردازنده های نسل جدید، با حداکثر عمر مفید ۳ ساله، برای استخراج استفاده کرد.

  پس پردازنده یک تلفن همراه، هرچقدر هم که قدرتمند باشد، شانس خیلی زیادی برای استخراج نخواهد داشت. چرا که هم مسئله نگهداری از دستگاه مطرح میشود، هم تامین انرژی! بنابراین دور از انتظار نیست برای استخراج سریع بیت کوین با گوشی، عمر مفید دستگاه به چند ماه کاهش پیدا کند!

  استخراج بیت کوین با گوشی، ممکن اما بدون سود است! برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال، هیچ چیز بیشتر از خرید و فروش بیت کوین شما را به سودآوری نزدیک نمیکند!

  نرخ هش، خروجی تابع هش و معرف سرعت یک پردازنده برای حل معادلات شبکه به منظور استخراج یک بلاک است. اگر سختی شبکه بیت کوین را ۳.۸ میلیون و نرخ تبدیل را ۸,۳۸۰ دلار به ازای هر بیت کوین در نظر بگیریم، NVIDIA GTX 1080 Ti به عنوان قدرتمندترین واحد پردازش گرافیک (GPU) خواهد بود.

  این پردازنده میتواند فقط ۰.۰۱۶۱۵ دلار در یک ماه با نرخ هش ۹۸۰ MH / s (980 میلیون هش در ثانیه) تولید کند. برای مقایسه بهتر و کمک به شما در خصوص انتخاب یا عدم انتخاب استخراج بیت کوین با گوشی، در ادامه فهرستی از تلفن های هوشمند اندروید به همراه نرخ هش هریک، در اختیارتان قرار میدهیم:

  تلفن هوشمند نرخ هش
  Huawei Mate ۹ ۵۰ H/s
  Samsung Galaxy Note ۸ ۵۰ H/s
  Samsung Galaxy S۸ Plus ۴۵ H/s
  Samsung Galaxy S۷ ۴۵ H/s
  OnePlus ۵ ۴۱ H/s
  Google Pixel ۲ ۴۰ H/s
  LeEco Le ۲ ۴۰ H/s
  Xiaomi Redmi Note ۳ ۳۵ H/s
  Asus ZenFone Selfie ۱۸ H/s
  Asus ZenFone ۲ ۱۷ H/s
  Samsung Galaxy S۵ ۱۴ H/s
  Nexus ۵ ۱۰ H/s
  iRULU eXpro Tablet ۱۰ H/s
  OnePlus ۳T ۸ H/s
  Samsung Galaxy A۳ ۸ H/s
  LG G۴ ۷ H/s
  Samsung Tab V۳ Lite ۶.۱۵ H/s
  OnePlus One ۶ H/s
  Motorola Razr Max ۵ H/s
  Alcatel Vodafone Smart Tab ۳G ۴ H/s

  با توجه به این جدول، به راحتی میتوان متوجه شد که استخراج بیت کوین با گوشی، آنطور که به نظر میرسد، سود زیادی به همراه ندارد. گرچه نیازی به پرداخت هزینه اولیه برای خرید دستگاه ماینینگ نیست، اما در دراز مدت سودی هم به همراه ندارد. برخی از افراد پیشنهاد میکنند که به جای بیت کوین، ارز دیگری را برای استخراج با گوشی انتخاب کرد. به عنوان مثال آلت کوین زی کش. اگر سختی شبکه زی کش را ۸.۴ میلیون و نرخ تبدیل را ۰.۰۲۸ دلار به ازای هر بیت کوین در نظر بگیریم، پردازنده NVIDIA GTX 1080 Ti میتواند ۵۹.۴ دلار در یک ماه تولید کند.

  استخر استخراج بیت کوین در اندروید

  یکی از روشهایی که از طریق آن میتوانید شانس خود را برای استخراج سریع بیت کوین با گوشی بیشتر کنید، پیوستن به یکی از استخرهای استخراج بیت کوین در اندروید است. در استخر، مجموعه ای از ماینرها با هم فعالیت میکنند تا یک بلاک استخراج شود.

  در نتیجه قدرت استخراج یک استخر به مراتب بیشتر از یک دستگاه است! در صورتی که استخر موفق به استخراج یک بلاک شود، سود حاصل بر اساس میزان قدرت هر یک از اعضا، بینشان تقسیم میشود. در این حالت گرچه میزان سود کمتر است، اما شانس رسیدن به همین مقدار کم بیشتر است!

  برخی از بهترین استخرهای استخراج اندروید عبارت از موارد زیر هستند.

  • Slush Pool
  • AntPool
  • BTC.com
  • Kano CKPool
  • F2Pool

  مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب استخر باید بدانید

  • سایز استخر: هرچه که استخر بزرگتر باشد، مقدار هزینه ای که به صورت ماهیانه باید پرداخت کنید، بیشتر میشود.
  • کارمزد: میزان کارمزد هر استخر بین ۰ الی ۳ درصد، متغیر است.
  • نحوه پرداخت سود: پرداخت به صورت PPS (مقدار هزینه ای ثابت به صورت ماهیانه پرداخت میشود.) / پرداخت بر اساس امتیاز (بر اساس مدت زمان حضور در استخر، پرداخت انجام خواهد شد.)

  بهترین برنامه ها برای استخراج سریع بیت کوین با گوشی اندروید

  با وجود موارد گفته شده در خصوص استخراج بیت کوین با گوشی، اگر هنوز هم تصمیم به انجام این کار گرفته اید، پیشنهاد ما استفاده از یکی از برنامه هایی است که در ادامه معرفی میکنیم. از این برنامه ها میتوانید برای استخراج بیت کوین، اتریوم و مونرو استفاده کنید.

  برنامه استخراج موبایل MinerGate

  برنامه MinerGate یکی از محبوب ترین نرم فزارهایی است که برای استخراج از طریق دسکتاپ و تلفن همراه، به کار برده میشود. این برنامه از Monero ، Bitcoin ، Bytecoin ، Dashcoin ، DigitalNote ، FantomCoin ، Infinium-8 ، MonetaVerde و QuazarCoin پشتیبانی می کند و یکی از معدود برنامه های استخراج است که دارای یک کیف پول داخلی، برای نگهداری ارز استخراج شده است. علاوه بر این، از طریق این برنامه میتوانید به صورت مستقیم با صرافی Changelly ارتباط برقرار کرده و شمغول ترید ارز دیجیتال شوید.

  بعد از ایجاد حساب کاربری در MinerGate ، که اجباری است ، شما دو گزینه پیش رو خواهید داشت: Mobile Mining یا Buy Cloud Mining. در حالت Mobile Mining، استخراج با استفاده از پردازنده سیستم تلفن همراه شما انجام میشود.

  در حالت دوم، استخراج از طریق سرورهای MinerGate، با پرداخت هزینه ای به صورت ماهیانه، انجام میگردد. سود استخراج مبتنی بر ابر یا همان Cloud Mining که تنها برای بیت کوین و مونرو ممکن است، معمولا کمتر از استخراج به صورت شخصی است.

  مزایای برنامه MinerGate

  • در این برنامه میتوانید تعداد هسته های پردازنده که درگیر فرآیند استخراج میشوند را تعیین کنید.
  • در حالتی که موبایل در شارژ است، شارژ کمی دارد یا از اینترنت خط استفاده میکند، استخراج متوقف میشود.
  • تنظیم سرعت استخراج، در سه حالت low، medium و high امکانپذیر است. هرچه که سرعت استخراج بیشتر باشد، به پردازنده قوی تری نیاز است.

  برنامه استخراج اندروید Crypto

  گرچه کاربری برنامه Crypto به اندازه برنامه MinerGate تعریفی ندارد، اما از ارزها و الگوریتمهای بیشتری مانند Bitcoin ، Litecoin ، Yacoin ، Quarkcoin ، Groestlcoin، DiamondCoin Evolution v 2.0، Monero، Helixcoin، Skeincoin و بسیاری دیگر پشتیبانی میکند.

  البته لازم به ذکر است که امکان استفاده از تمامی الگوریتم ها در نسخه رایگان ممکن نیست. باید هزینه ۲.۲۸ دلار را به صورت ماهیانه پرداخت کنید تا قادر به استفاده از تمام امکانات برنامه باشید. کار با این برنامه ساده است.

  به محض اینکه در برنامه ثبت نام کنید، باید از منوی کشویی الگوریتم استخراج و تعداد هسته های پردازنده را انتخاب کنید. نکته حائز اهمیت در خصوص این برنامه این است که حتی اگر پردازنده ۸ هسته ای داشته باشید، حداکثر میتوانید از ۴ هسته آن استفاده کنید. علاوه بر این، میتوانید تعیین کنید که آیا برنامه اجازه اجرا در پس زمینه را دارد یا نه.

  برنامه استخراج NeoNeonMiner برای موبایل

  NeonNeon Miner ، دقیقاً مانند Crypto Miner ، باید به یک استخر cryptocurrency بپیوندید. در بین لیست ارزهای پشتیبانی شده تنها نام ارزهای بیت کوین ، لایت کوین ، Feathercoin ، Vertcoin به چشم میخورد. این برنامه رابطه کاربری زیبایی ندارد و تبلیغات بنری که به صورت مداوم نمایش داده میشوند، تا حد زیادی آزار دهنده هستند.

  برنامه ماینینگ AA برای موبایل

  این برنامه یکی دیگر بهترین نرم افزارهای موجود برای استخراج بیت کوین با گوشی است. این نرم افزار از بیش از ۵۰ ارز دیجیتال شامل Bitcoin ، Dash ، Litecoin ، FantomCoin ، Bytecoin و DigitalNote پشتیبانی کرده و ادعا میکند سودآورترین الگوریتم های استخراج، مانند CryptoNight را در اختیار کاربران قرار میدهد. این برنامه به شما اجازه میدهد انتخاب کنید که برنامه در حال اتصال تلفن همراه به شارژر و یا در حالت بک گراند، کار کند یا نه.

  رول اَند بال (Roll and Ball)

  در این برنامه بیت کوین رایگان شما با استفاده از تماشای تبلیغات می‌توانید ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید. مقدار پرداختی توسط این برنامه به تبلیغی بستگی دارد که نمایش داده می‌شود.

  سِیو مای بیت کوین (Save My Bitcoin)

  این برنامه شاید برای بسیاری جذاب باشد چرا که تنها با بازی کردن می‌توانند بیت کوین رایگان به دست آورند. در این بازی عده‌ای به دنبال شما هستند تا بیت کوین‌هایتان را بدزدند. شما باید از دستشان فرار کنید. به همین سادگی!

  بیت کوین بیلیونر (Bitcoin Billionaire)

  در این برنامه بیت کوین رایگان شما به عنوان بازیکن باید به صورت مجازی بیت کوین استخراج کنید. که البته به صورت واقعی از طریق تماشای تبلیغات برنامه می‌توانید بیت کوین رایگان کسب کنید.

  بیت کوین باندیت (Bitcoin Bandit)

  اگر وقت زیادی برای بازی کردن دارید و از انجام این کار خسته نمی‌شوید، بهتر است که این برنامه را نصب کنید چرا که هرچه بیشتر زمان در این برنامه صرف کنید، ساتوشی رایگان بیشتری نیز دریافت می‌کنید. (هر ۱ ساتوشی معادل ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.)

  بیت دریپ (Bitdrip)

  این برنامه بیت کوین رایگان نیز مشابه با برنامه قبلی است. به عبارت دیگر هرچه که زمان بیشتری در این برنامه صرف کنید، شانس کسب بیت کوین رایگان را بیشتر کرده‌اید.

  بیت کوین اِیلینز (Bitcoin Aliens)

  این اپلیکیشن یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ارز دیجیتالی با پرداخت بیت کوین به ازای تکمیل هر مرحله است. با این حال در بین بازی با این برنامه مجبور به تماشای تعداد زیادی تبلیغ نیز می‌باشید.

  این اپلیکیشن یکی از برنامه‌های بازی در گوشی‌های آیفون است. در این بازی باید به دانیل دایالین کمک کنید تا بیگانگان را بکشد و در ازای آن بیت کوین رایگان دریافت کنید. بیت کوین‌ها به صورت مستقیم به آدرس کیف پول بیت کوین شما ریخته می‌شوند. برای دریافت بیت کوین باید حداقل ۲۰۰۰۰ ساتوشی داشته باشید.

  استورم پلِی (Storm Play)

  با استفاده از اپلیکیشن Storm Play می‌توانید به راحتی بیت کوین و اتریوم کسب کنید. برای به دست آوردن بیت کوین باید بازی کنید، فیلم تماشا کنید، یا تعدادی وظیفه از لیست وظایف را انجام دهید و سپس ارز دیجیتالی جایزه بگیرید. این اپلیکیشن ارزهای دیجیتالی جایزه شما را به صورت مستقیم در کیف پول مورد نظرتان می‌ریزد. این برنامه تنها برای گوشی‌های اندروید قابل استفاده است.

  ارن دات کام (Earn.com)

  ارن دات کام (Earn.com) یک شبکه اجتماعی مبتنی بر بیت کوین است که کاربران را قادر می سازد با انجام وظایف رقابتی و پاسخ به ایمیل ها، بیت کوین کسب کنند. در این برنامه، می‌توانید مقادیر کمی از بیت کوین را با پیوستن به لیست افرادی که دارای مهارت‌های مشابه هستند، کسب کنید. این برنامه هم اکنون در اندروید و IOS در دسترس است.

  بیتورو (Bituro)

  در این اپلیکیشن با تکمیل وظایف کوچک و تماشای فیلم قادر به دریافت بیت کوین و اتریوم می‌باشید. در این برنامه برای کسب بیت کوین باید امتیاز کسب کنید. ثبت نام در این اپلیکیشن از طریق توییتر، فیسبوک و گوگل امکان پذیر است، در صورت ثبت نام ۱۰۰ امتیاز جایزه می‌گیرید. Bituro هم اکنون برای گوشی‌های اندروید و IOS در دسترس است.

  بیت فور تیپ (BitForTip)

  این برنامه یک پلت فرم آنلاین است که در صورت مفید واقع شدن کمک‌های شما بیت کوین پرداخت می‌کند. در این برنامه هر کسی می‌تواند از هر چیزی سوال کند و در صورت دریافت جواب درست به پاسخ دهنده یک tipped به صورت بیت کوین بدهد. این پلتفرم در ۱۱ زبان در دسترس است و یک راه آسان برای کسب بیت کوین است.

  فری بیت کوین (Free Bitcoin)

  کاربران برای کسب بیت کوین در این برنامه باید یک بازی ساده انجام دهند و آگهی‌های تبلیغاتی میان آن را نیز تماشا کنند. این اپلیکیشن در هر ساعت بازی تقریبا ۵۰۰۰ ساتوشی کسب می‌دهد که در صورت کسب تعداد بیشتری از آن یک بیت کوین رایگان به کیف پول بیت کوین شما واریز می‌کند.

  استخراج بیت کوین رایگان با گوشی آیفون

  بر اساس اطلاعیه ای که از طرف کمپانی اپل منتشر شده است، نباید از گوشی های آیفون برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده کرد. بر اساس مقررات جدیدی که توسط این مجموعه تعیین شده است، نمیتوان از برنامه های واسط برای استخراج ارز رمزپایه استفاده کرد.

  همانطور که پیش از این گفته شد، در حین استخراج حرارت زیادی تولید میشود که هم به سخت افزار و هم باتری تلفن همراه آسیب زیادی وارد میکند. به همین خاطر، این شرکت توصیه میکند که به هیچ وجه از دستگاه های این کمپانی برای استخراج سریع بیت کوین با گوشی، استفاده نکنید. چرا که هیچ یک از تجهیزات یا تنظیمات این دستگاه، برای این کار بهینه نشده اند.

  یکی دیگر از راه های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، معامله کردن و خرید و فروش ارز دیجیتال است که باید ابتدا یک صرافی معتبر پیدا کرده و در آن ثبت نام و احراز هویت کنید و سپس شروع به معامله کنید.

  مواردی زیادی است که باید در انتخاب یک صرافی در نظر بگرید. امنیت بدون شک یکی از مهم‌ترین آن‌ها است. تنوع رمز ارزهایی که پوشش می‌دهند، اعتبار و سابقه صرافی، حجم معاملات و صدالبته اپلیکیشن برای گوشی‌های هوشمند از دیگر مواردی هستند که باید در انتخاب صرافی در نظر گرفت. در ادامه به چند مورد از ویژگی‌های مهم سامانه خرید و فروش ارز دیجیتال رمزینکس اشاره شده است.

  • این صرافی توسط دانش‌آموخته‌های دانشگاه شریف اداره می‌شود.
  • از نظر سابقه و تجربه یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخل کشور است.
  • از آخرین پروتکل‌های امنیتی بهره می‌برد.
  • به‌منظور حداکثر سازی امنیت از روش ذخیره‌سازی سرد برای نگهداری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین استفاده می‌کند.
  • کیف پول اختصاصی با امنیت بالا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
  • اپلیکیشن اختصاصی برای تمامی مدل گوشی‌های هوشمند نیز مزیت بزرگ دیگر این صرافی است.
  • تنوع بالایی از انواع ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد.

  برنامه استخراج بیت کوین رایگان برای گوشی آیفون

  در این دسته نیز برنامه‌های متنوعی قرار داده می‌شود. اما ما تنها به معرفی برخی از محبوب‌ترینشان می‌پردازیم که شما می‌توانید از آن‌ها در دستگاه‌هایی مانند آیفون و آیپد استفاده کنید :

  Bitcoin Alien Run

  در این بازی با عبور از هر مرحله‌ای به مرحله دیگر می‌توانید بیت کوین رایگان کسب کنید.

  Bitcoin Free

  این برنامه شاید یکی از ساده‌ترین روش‌های برای کسب بیت کوین باشد. چرا که تنها باید آدرس کیف پول بیت کوین را وارد نمایید و سپس با زدن دکمه‌های مختلف جایزه‌تان را دریافت نمایید.

  BlockChain Game

  میزان بیت کوین رایگانی که از طریق این بازی به دست می‌آورید، بسته به مقدار بلوکی دارد که جمع‌آوری می‌کنید. حداقل مقدار ساتوشی رایگانی که توسط این برنامه پرداخته می‌شود، ۲۰ هزار است. با توجه با بالا بودن این مقدار، بد نیست حداقل یک بار آن را امتحان کنید.

  Abundance

  شاید نتوان اسم این برنامه را مشخصاً یک بازی گذاشت. چرا که هر ۱ ساعت یک بار، حملات انگیزشی برای فرد ارسال می‌شود که با خواندن آن‌ها می‌تواند از توسعه دهنده اپلیکیشن بیت کوین رایگان دریافت کند.

  Bitcoin Aliens

  اگر به بازی‌های جنگی علاقه دارید می‌توانید در این بازی به Daniel کمک کنید تا بیگانگان را از بین ببرد. مقدار بیت کوین رایگانی که به شما تعلق می‌گیرد حداقل ۲۰ هزار ساتوشی است که مستقیماً به کیف پول بیت کوینتان انتقال داده می‌شود.

  فاست بیت کوین یعنی چی؟

  فاست بیت کوین به وب‌سایت‌هایی گفته میشود که در مدت زمانی کوتاه مقداری کمی بیت کوین به صورت رایگان به کاربرانش می‌دهد. بنابراین جای تعجب نیست که بیت کوین رایگان این سایت‌ها توجه بسیاری را به خود جلب کرده باشد. در میان انواع مختلف سایت بیت کوین رایگان تنها تعداد محدودی از آن‌ها قابل اعتماد هستند چراکه تجربه نشان داده برخی از آن‌ها نیز به وعده خود عمل نکرده و بیت کوین رایگانی در اختیار شما قرار نمی‌دهند. به همین دلیل است که در ادامه با برترین روش‌های کسب بیت کوین رایگان را به شما معرفی می‌کنیم.

  با این وجود تضمینی هم نمی‌کنیم که تمامی این سایت‌ها مقداری که ادعا می‌کنند را به شما پرداخت کنند. بنابراین بهتر است قبل از استفاده از هریک از آن‌ها خودتان حتماً نظرات کاربران را در مورد عملکرد این سایت بخوانید.

  سوا لاتی که قبل از استفاده از سایت بیت کوین رایگان باید پاسخشان را بدانید :

  • به ازای انجام کارهای مختلف چه مقدار ساتوشی رایگان دریافت می‌کنید؟
  • چه مدت زمان می‌برد تا مبلغ مورد نظر وارد حساب شما شود؟
  • به ازای حداقل چه مقداری اجازه برداشت از حسابتان را دارید؟
  • پرداخت به صورت مستقیم انجام می‌شود و یا از طریق کیف پول‌های واسط؟
  بیت کوین چیست و چگونه کار می‌کند؟

  معرفی چند سایت دریافت بیت کوین رایگان

  در ادامه به معرفی بهترین سایت های فعال در حوزه دریافت رایگان بیت کوین پرداخته شده است.

  Cointiply

  در میان انواع سایت بیت کوین رایگان ، بدون شک Cointiply یکی از بهترین موارد است. با وجود این که این سایت فعالیت خود را به تازگی و از سال ۲۰۱۸ آغاز کرده است، ولی با توجه به قابلیت‌هایی که دارد، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

  به طور متوسط در ۶۰ دقیقه شما می‌توانید ۲۰۰ ساتوشی رایگان دریافت کنید. برای دریافت ارز دیجیتال رایگان باید به تماشای فیلم، شرکت در نظرسنجی، بازی‌های آنلاین و … بپردازید. به محض اینکه شما ۳۵ هزار ساتوشی رایگان دریافت کنید، می‌توانید برداشت از حسابتان را انجام دهید. در صورتی که بیش از ۱۰۰ هزار ساتوشی نیز داشته باشید، می‌توانید آن‌ها را به طور مستقیم به کیف پول بیت کوینتان انتقال دهید.

  Bonusbitcoin

  این فاست را می‌توان قدیمی‌ترین سایت بیت کوین رایگان دانست. مهم‌ترین قابلیت این سایت این است که شما می‌توانید هر ۱۵ دقیقه یک بار ۲۴ ساتوشی رایگان دریافت کنید. علاوه بر این شما می‌توانید با استفاده از قسمت‌های نظرسنجی کسب درآمدتان را بیشتر کنید. باید حداقل ۱۰ هزار ساتوشی در حسابتان باشد تا بتوانید برداشت بیت کوین را انجام دهید. البته در صورتی که بیش از ۵۰ هزار ساتوشی داشته باشید، بدون پرداخت کارمزد می‌توانی بیت کوین رایگان را از CoinPot  برداشت کنید.

  Bitcoinker

  این سایت بیت کوین رایگان را می‌توان سایت دوقلوی BitcoinZebra در نظر گرفت که اخیراً به فعالیت خود پایان داده است. هر ۵ دقیقه یک بار می‌توانید ۷ ساتوشی رایگان دریافت کنید. پرداخت هر هفته به کیف پول بیت کوین شما انجام می‌شود. زمانی که تعداد این ساتوشی ها به ۲۰ هزار برسد، می‌توانید برداشت از حساب را انجام دهید.

  Blockchain Poker

  اگر اهل بازی کردن هستید ولی از وعده پرداخت الکی خسته شده‌اید، می‌توانید از این سایت بیت کوین رایگان استفاده کنید. نیازی به ثبت‌نام در این سایت نیست. به عبارت دیگر می‌توانید همیشه ناشناس باقی بمانید و به محض انجام بازی‌های آنلاین، ساتوشی رایگان دریافت نمایید. البته قابلیت دیگر این سایت این است که می‌توانید انتخاب کنید بیت کوین رایگان داشته باشید یا بیت کوین کش رایگان! به محض آنکه موجودی حساب شما به بیش از ۱۰۰ هزار ساتوشی برسد، می‌توانید برداشت از حساب را انجام دهید.

  MoonBitcoin

  این سایت بیت کوین رایگان فعالیت خود را از سال ۲۰۱۵ آغاز کرده است. در این سایت به ازای هر ۵ دقیقه یک بار می‌توانید به طور متوسط ۱۰ ساتوشی رایگان داشته باشید. علاوه بر این می‌توانید با استفاده از ماینینگ از طریق CPU بیت کوین رایگان بیشتری دریافت کنید. پرداخت در این فاست از طریق CoinPot انجام می‌شود. به محض آنکه شارژ حسابتان به ۱۰ هزار برسد می‌توانید برداشت انجام دهید. اگر بیش از ۵۰ هزار هم باشد می‌توانید کارمزد پرداخت نکنید!

  BitFun

  اگر حوصله بازی کردن و یا تماشای تبلیغ را دارید پس بهتر است که از این سایت بیت کوین رایگان استفاده کنید. پرداخت در این سایت از طریق CoinPot انجام می‌شود. به محض آنکه ۱۰ هزار ساتوشی رایگان داشته باشید می‌توانید برداشت از حساب را انجام دهید.

  نکته مهم

  بسیاری از این وب‌سایت‌ها برای اینکه پرداخت شما را انجام دهند، مستقیماً از کیف پول بیت کوین و یا سایر انواع کیف پول مانند CoinPot و FaucetHub استفاده می‌کنند. بنابراین به خاطر داشته باشید که برای ثبت آدرس کیف پولتان، اطلاعاتی در رابطه با رمز عبورتان در اختیار سایت قرار ندهید. چراکه احتمال هک کیف پول شما وجود دارد.

  ۷ راه کسب درآمد از بیت‌کوین

  ۷ راه کسب درآمد از بیت‌کوین

  1401/09/15
  لیکوئیدیتی چیست؟ مفهوم نقدینگی در ارز های دیجیتال

  لیکوئیدیتی چیست؟ مفهوم نقدینگی در ارز های دیجیتال

  1401/08/21
  آموزش استخراج دوج کوین (ماینینگ DOGECOIN) چگونه است؟

  آموزش استخراج دوج کوین (ماینینگ DOGECOIN) چگونه است؟

  1401/08/10
  پیش‌بینی قیمت ارز برگر

  پیش‌بینی قیمت ارز برگر

  1401/08/02
  فرانت رانینگ و حمله ساندویچی در ارز دیجیتال

  فرانت رانینگ و حمله ساندویچی در ارز دیجیتال

  1401/07/28
  پیش بینی آینده ارز لونا کلاسیک

  پیش بینی آینده ارز لونا کلاسیک

  1401/07/18
  تفاوت لونا با لونا کلاسیک چیست؟

  تفاوت لونا با لونا کلاسیک چیست؟

  1401/07/18
  از مرگ بازگشتگان! (تحلیل قیمتی لونا و لونا کلاسیک)

  از مرگ بازگشتگان! (تحلیل قیمتی لونا و لونا کلاسیک)

  1401/06/19
  کد تایید دو عاملی چیست؟ + آموزش فعال‌سازی ۲FA

  کد تایید دو عاملی چیست؟ + آموزش فعال‌سازی ۲FA

  1401/04/24
  راهنمای ابزار رایگان تریدینگ ویو (TradingView) به زبان ساده برای تحلیل تکنیکال

  راهنمای ابزار رایگان تریدینگ ویو (TradingView) به زبان ساده برای تحلیل تکنیکال

  1401/04/23
  ربات تریدر ارز دیجیتال چیست؟ معرفی بهترین ربات ترید کریپو

  ربات تریدر ارز دیجیتال چیست؟ معرفی بهترین ربات ترید کریپو

  1401/04/23
  ارز دیجیتال مارکو (MRC) چیست؟ کی عرضه می‌شود؟ چه کاربردی دارد؟

  ارز دیجیتال مارکو (MRC) چیست؟ کی عرضه می‌شود؟ چه کاربردی دارد؟

  1401/04/23